Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν παίζει να μην το ξέρουν. Όλοι φροντιστήρια πάνε. :P

Εμείς μεσσιανισμό δεν κατσαμε. Ούτε κείμενο κάναμε, τίποτα. Μόνο ενημερωτικό υλικό μας έδωσε.

Πολιτικά θέματα δεν έπαιζαν και δεν παίζουν κατα την γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
στα μαθηματικά παίζει ο ορισμός ορισμένου ολοκληρώματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
θετικοπουλα η βιολογια κατευθυνσης τι σας λεει; μονο εγω εχω πελαγωσει;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδες ποια θεματα θεωρουν υποψηφια οι καθηγητες σας για φετος στην εκθεση?

Γυμνισμο-σεξουαλικη επανασταση
Τα Μαρμαρα του παρθενωνα και τα Μαρμαρα τους ομονοιας,ποια συμφερει να σπαμε
Βιομηχανικη επανασταση-Τεχνολογικος πολιτισμος-Αυτοκρατορια των Ρομποτ
Μεσσιανισμος-Χριστιανισμος
Γλωσσα και Εθνικιστες,το αλυτο ζητημα της ορθογραφιας
Ενωμενη Ευρωπη και Εξοδος απο το Ευρω
Τουρισμος και μεθυσμενες Αγγλιδες στα νησια,τροποι αντιμετωπισης
Αθλητισμος και Σεξ
Εγκληματικοτητα-δοκιμιο πανω στον Πασσαρη
Πολεμος-Ειρηνη και το τραγουδι της Αννας Βισσης ''Ερωτα ή Πολεμο''


Αυτα μας εχουν πει,τα πραγματα ομως ειναι ρευστα στην εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι όπου και να γυρίσεις τώρα πια στην τηλεόραση διαφημίζουν τόσο πολύ τον εθελοντισμό σε κάθε του μορφή..
Ελπίζω να πέσει τπτ τέτοιο. ένας φίλος μου έχει κολλήσει στο θέμα της αμφισβήτησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
θετικοπουλα η βιολογια κατευθυνσης τι σας λεει; μονο εγω εχω πελαγωσει;;:/:
Ούτε καν. Το πιο τέλειο και ευχάριστο μάθημα για μένα φέτος:P

μη με πάρετε με τις πέτρες ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis54

Νεοφερμένος

Ο aristotelis54 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια ξερετε καμια καλη ιστοσελιδα με προβληματα φυσικης κατευθυνσης??
Να εχει και τις λυσεις να μπορω να επιβεβαιωνω.. ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδια ξερετε καμια καλη ιστοσελιδα με προβληματα φυσικης κατευθυνσης??
Να εχει και τις λυσεις να μπορω να επιβεβαιωνω.. ???

https://www.study4exams.gr/physics_k/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ούτε καν. Το πιο τέλειο και ευχάριστο μάθημα για μένα φέτος:P

μη με πάρετε με τις πέτρες ;3

και εμενα μου αρεσει και το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφερον, απλα νιωθω οτι οσο καλα και να διαβάσω ενα κεφάλαιο μετα απο λιγο δεν θυμαμαι τιποτα... δεν ξέρω τι να κάνω και δεν εχω και πολλά περιθώρια :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσει και το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφερον, απλα νιωθω οτι οσο καλα και να διαβάσω ενα κεφάλαιο μετα απο λιγο δεν θυμαμαι τιποτα... δεν ξέρω τι να κάνω και δεν εχω και πολλά περιθώρια :worry::worry:
Το έχεις αυτό το πρόβλημα σε πολλά κομμάτια της θεωρίας;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Το έχεις αυτό το πρόβλημα σε πολλά κομμάτια της θεωρίας;:worry:

οχι, κυριως στο 4ο κεφάλαιο στο 8ο και σε αρκετα σημεια στο 2ο... ακουω απο πολλους οτι μαθαινουν την θεωρια παπαγαλία και δεν μπορω να καταλάβω πως γινεται αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οχι, κυριως στο 4ο κεφάλαιο στο 8ο και σε αρκετα σημεια στο 2ο... ακουω απο πολλους οτι μαθαινουν την θεωρια παπαγαλία και δεν μπορω να καταλάβω πως γινεται αυτό!
Καλά το τέταρτο κεφάλαιο είναι πονεμένη ιστορία, όντως :P,

Η βιολογία θέλει κατανόηση και μετά αποστήθιση. Αν κάποια κομμάτια τα ξεχνάς επειδή μπορεί να μη τα έχεις κατανοήσει καλά (νταξυ λογικό είναι κάποια σημεία δεν είναι τόσο ξεκάθαρα) καλύτερα προσπάθησε απλά να τα παπαγαλίσεις ώστε αν πέσουν σε ερώτηση καθαρά θεωρίας να μην έχεις θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Είναι ενθύμιο για να έχεις να θυμάσαι τις πανελλήνιες μέχρι τα βαθειά γεράματά σου! :redface:

ΟΚ, ίσως είναι σαν ταυτότητα για να δώσεις πανελλήνιες! :P

το περσινο κατευθείαν στον κάδο είχε πάει. Έλεος, σκέφτεται κανείς να το κρατήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το πω εδώ αλλά έχω μια απορία με τις μετεγγραφές όποιος ξέρει ας μου απαντήσει..

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=3788357#post3788357
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

ειπαμε καλη ιστοσελιδα :P

το περσινο κατευθείαν στον κάδο είχε πάει. Έλεος, σκέφτεται κανείς να το κρατήσει;
οχι βγηκα και χαλια στην φωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Βγηκαν οι εισακτεοι ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Προς θετικούς: Υπάρχει κάποιο θέμα θεωρίας βιολογίας κατ που το φοβάστε περισσότερο για φέτος; Κάτι που μπορεί να έχει πολλά χρόνια να πέσει ή κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μπα, η θεωρία ό,τι και να πέσει είναι ίδιας δυσκολίας. Αρκεί να είχες ισορροπημένο διάβασμα, και να μην επικεντρωνόσουν σε συγκεκριμένα κεφάλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_pao

Νεοφερμένος

Ο giorgos_pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μπαα, μικρες παραλλαγες. Ειναι αποβλεπτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προς θετικούς: Υπάρχει κάποιο θέμα θεωρίας βιολογίας κατ που το φοβάστε περισσότερο για φέτος; Κάτι που μπορεί να έχει πολλά χρόνια να πέσει ή κάτι τέτοιο;
Επειδή η ύλη είναι μεγάλη και υπάρχουν κομμάτια που δεν έχουν πέσει καν τώρα είναι λίγο δύσκολο να πεις ότι είναι ένα κομμάτι sos :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top