Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι να γράψεις για την Αποταμίευση;
Πες μου εκφώνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι να γράψεις για την Αποταμίευση;
Πες μου εκφώνηση;
Πιστεύεις δηλαδή ότι παίζει τέτοιο θέμα; :worry:

Γρηγόρη το χάλασες τώρα:P ραψωδό; wtf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όχι επειδή πιστεύω πως δεν έχει τι να γράψεις σε 500-600 λέξεις.
Γι'αυτό και ζητάω εκφώνηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εκθεση θα μπει κατι για επιστημη ή οικολογια και μπορει και συνδυασμος αυτων των 2 μαλιστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όχι επειδή πιστεύω πως δεν έχει τι να γράψεις σε 500-600 λέξεις.
Γι'αυτό και ζητάω εκφώνηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όχι επειδή πιστεύω πως δεν έχει τι να γράψεις σε 500-600 λέξεις.
Γι'αυτό και ζητάω εκφώνηση.:hmm:
Έχω να γράψω έκθεση 8 χρόνια τα έχω ξεχάσει όλα sorry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, οι στίχοι του ραψωδού μ αρέσουν περισσότερο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
λατινικάαα σήμερα =)
και..ιστορία..πφφ,γιατί άφησα τελευταίο το προσφυγικό; :P :P

και εγώ αυτά διαβάζω σήμερα...:P άντεεε υπομονή τελειώνουμεεε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nolan95j

Νεοφερμένος

Ο nolan95j αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κάτι με αθλητισμό-εθελοντισμό-ολυμπιακή ιδέα σκεφτόμουν εγώ αρχικά.Τώρα σκέφτομαι και επιστήμη-τεχνολογία ίσως και μνημεία ή κάτι τέτοιο.

Εγώ προσωπικά θα γούσταρα πολύ να γράψω κάτι σχετικό με ομοφοβία δεδομένου ότι είναι και ένα επίκαιρο θέμα τώρα που σε άλλες χώρες έχει νομιμοποιηθεί ή σταδιακά νομιμοποιείται ο γάμος μεταξύ ομοφυλοφίλων. Δεν πρόκειται όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, οι στίχοι του ραψωδού μ αρέσουν περισσότερο! :P
Ο ραψωδός είναι ότι να ναι δε συγκρίνεται με τον 12ο :P

Ον:.μακάρι να πέσει ρατσισμός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
και εγώ αυτά διαβάζω σήμερα...:P άντεεε υπομονή τελειώνουμεεε :clapup:
πραγματικα, Β-Α-Ρ-Ε-Θ-Η-Κ-Α-Α-Α-Α-Α-Α!!
λατινικα πιστευεις οτι μπορει να πεσει κανενα 34,37,38,43; δεν επεσαν ποτεε :P σε ημερησιες δηλαδη..για το 37 δεν ειμαι σιγουρη βασικα,παντως ειναι το κειμενο με τις περισσοτερες δευτερευουσες xDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
πραγματικα, Β-Α-Ρ-Ε-Θ-Η-Κ-Α-Α-Α-Α-Α-Α!!
λατινικα πιστευεις οτι μπορει να πεσει κανενα 34,37,38,43; δεν επεσαν ποτεε :P σε ημερησιες δηλαδη..για το 37 δεν ειμαι σιγουρη βασικα,παντως ειναι το κειμενο με τις περισσοτερες δευτερευουσες xDDD

Όλα μπορούν να πέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Όλα μπορούν να πέσουν.
χμμ,ναι,δεν αμφιβάλλω ;) αλλά υπάρχουν κάποια κείμενα που με ξενερώνουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και τα βαριεμαι :P (πχ 25,28,30,36,48,49 )
τώρα θα μου πεις,σιγα μην κατσει να με ρωταει η επιτροπη ''τι δε σου αρεσει να μην το βαλουμε; '' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
σιγουρα??
γι αυτο το αφησα τελευταιο βεβαια επειδη ειναι μικρο
αλλα εκθεση γραφω περιπου 100 λεξεις κατω απο το οριο................

βάλε σάλτσες για να την παλέψεις ~~(αρκεί αν μην είναι άσχετα και είσαι τζετ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
χμμ,ναι,δεν αμφιβάλλω ;) αλλά υπάρχουν κάποια κείμενα που με ξενερώνουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και τα βαριεμαι :P (πχ 25,28,30,36,48,49 )
τώρα θα μου πεις,σιγα μην κατσει να με ρωταει η επιτροπη ''τι δε σου αρεσει να μην το βαλουμε; '' :P

Δηλαδή, το 46 σου αρέσει; :eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Aποταμίευση σας λέω αποταμίευση
Τέτοιες εκθέσεις γράφαμε στο δημοτικό. Θυμάμαι, είχα κερδίσει και έναν κουμπαρά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Δηλαδή, το 46 σου αρέσει; :eek::P
όχι βέβαια,πιο βλακεία κείμενο δεν ξαναείδα...απλά έχει πολύ ψωμί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
όχι βέβαια,πιο βλακεία κείμενο δεν ξαναείδα...απλά έχει πολύ ψωμί...

η μετάφραση και το συντακτικό του, εν συγκρίσει με άλλα κείμενα, δεν παλεύεται. Η γραμματική όμως είναι εύκολη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top