Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
όχι,αυτός θα κολλήσει στην πόλη,όχι στη σχολή ;) είπα πριν,επιμένει να δηλώσω εδώ,αλλά για δικούς μου καθαρά λόγους δε θα το κάνω... και θα είναι κάθετος επίσης με μια άλλη πόλη που θα βάλω,αντί ιωαννίνων πχ ή βόλου... τέλος πάντων...
όντως,υπάρχει χρόνος =)

εεμ γιώργο είναι λογικό νομίζω αυτήν τη στιγμή να μην ξέρουμε τι παίζει με το μηχανογραφικό,μιας και δεν το συμπληρώσαμε ακόμα.. κουτσά στραβά μονο :P

Αθήνα μένεις?Και ποια σχολή θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προφανώς και οι γονείς μας, ως ερείσματα δικά μας και ως πιο έμπειροι από εμάς, έχουν παραπάνω δικαίωμα και υποχρέωση στο να μάς συμβουλεύσουν, μιας και τόσο η ηλικία όσο και η όχι καλή επαφή μας με το γίγνεσθαι, πολλές φορές μάς οδηγεί σε λάθος συμπεράσματα. Εν τέλει, βέβαια, η απόφαση είναι του υποψήφιου και μόνο, και έτσι πρέπει να είναι, για να είναι σωστή.

Δε μπορείς να λες, όμως, ότι δεν πρέπει να σέ συμβουλεύσει ένας άνθρωπος που σέ μεγαλώνει, θα σού πληρώνει τις σπουδές και έχει έναν παραπάνω λόγο να εκφέρει άποψη.
Να εκφέρει άποψη για την πόλη ναι, γιατί πλέον δεν μπορούν όλοι να σπουδάσουν τα παιδιά τους σε μια πόλη στην άλλη μεριά της Ελλάδας.Στο θέμα της σχολής όμως, ΟΧΙ δεν πρέπει να πούνε απολύτως τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Να εκφέρει άποψη για την πόλη ναι, γιατί πλέον δεν μπορούν όλοι να σπουδάσουν τα παιδιά τους σε μια πόλη στην άλλη μεριά της Ελλάδας.Στο θέμα της σχολής όμως, ΟΧΙ δεν πρέπει να πούνε απολύτως τίποτα.
Τέλος πάντων. Για εμένα είναι πιο σύνθετο το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εντάξει δε τους "γράφεις" εντελώς του γονείς σου. Ούτε και τους καθηγητές σου εδώ που τα λέμε. Αλλά η τελική απόφαση ανήκει στον υποψήφιο και ΜΟΝΟ στον υποψήφιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γιατί να εκφέρουν άποψη για το θέμα της σχολής?

Γιατι ισως σε καποια ζητηματα μπορει να ξερουν περισσοτερα πραγματα.

Στο ιδιο φορουμ δεν γραφτηκε καποτε το εξης;:

''Εγω σπουδαζω σε σχολη ζωικης παραγωγης.Οι περισσοτεροι την κοροιδευουν αλλα δεν ξερουν οτι απο εκει με ενα καλο μεταπτυχιακο μεχρι και κτηνιατρος μπορεις να βγεις..''


Αν αυτο το παιδι που προφανως ηθελε να σπουδασει κατι σχετικο με κτηνιατρικη,ειχε ρωτησει και συμβουλευτει καποιον,δεν θα ξερε οτι κτηνιατρος βγαινεις μονο απο κτηνιατρικη;
Δυστυχως,υπαρχει πολλη αγνοια και πολλα παιδια μονα τους,επειδη δεν ρωτουν κανενα,'γκρεμοτσακιζονται'.Μια γνωμη ποτε δεν βλαπτει νομιζω,ας μην ειμαστε υπερβολικοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Γιατι ισως σε καποια ζητηματα μπορει να ξερουν περισσοτερα πραγματα.

Στο ιδιο φορουμ δεν γραφτηκε καποτε το εξης;:

''Εγω σπουδαζω σε σχολη ζωικης παραγωγης.Οι περισσοτεροι την κοροιδευουν αλλα δεν ξερουν οτι απο εκει με ενα καλο μεταπτυχιακο μεχρι και κτηνιατρος μπορεις να βγεις..''


Αν αυτο το παιδι που προφανως ηθελε να σπουδασει κατι σχετικο με κτηνιατρικη,ειχε ρωτησει και συμβουλευτει καποιον,δεν θα ξερε οτι κτηνιατρος βγαινεις μονο απο κτηνιατρικη;
Δυστυχως,υπαρχει πολλη αγνοια και πολλα παιδια μονα τους,επειδη δεν ρωτουν κανενα,'γκρεμοτσακιζονται'.Μια γνωμη ποτε δεν βλαπτει νομιζω,ας μην ειμαστε υπερβολικοι.

Sorry που επεμβαίνω. Προφανώς θα ήξερε ότι γίνεσαι Κτηνιατρος από κτηνιατρική... Άλλη βαση της κτηνιατρικης ομως και αλλη της ζωικης παραγωγης...Πέρασε εκει οποτε ψαχτηκε για το τι θα κανει απο τη σχολη αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Εδώ σε αυτό το φόρουμ, έχουν γραφτεί απόψεις για πολλές επιστήμες στις οποίες έτυχε να φοιτήσουν αρκετά μέλη του φόρουμ μεγαλύτερης ηλικίας αλλά δυστυχώς, μετά μεγάλης πικρίας, οι νεαρότεροι ενδιαφερόμενοι έχουν αγνοήσει αυτές τις απόψεις και ρωτάνε μετά σαν να μην γνωρίζουν θέματα ήδη απαντημένα προ ετών. Δέχομαι ότι οι γονείς δεν γνωρίζουν. Όπως επίσης και οι καθηγητές των σχολείων ή των φροντιστηρίων δεν γνωρίζουν πως είναι τα πράγματα σε ένα Τμήμα την τρέχουσα περίοδο με τις εκάστοτε πανελλήνιες. Όμως, υπάρχουν πηγές πληροφόρησης από τους ίδιους..τους φοιτητές! ή και τους πτυχιούχους, τους οποίους οι περισσότεροι μαθητές τους αποφεύγετε για αγνώστους λόγους..

Καλή επιτυχία από το Άγιο Πνεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Sorry που επεμβαίνω. Προφανώς θα ήξερε ότι γίνεσαι Κτηνιατρος από κτηνιατρική... Άλλη βαση της κτηνιατρικης ομως και αλλη της ζωικης παραγωγης...Πέρασε εκει οποτε ψαχτηκε για το τι θα κανει απο τη σχολη αυτη...

Εγώ παιδιά έχω περάσει στο τμήμα δυτικής μακεδονίας στο γνωστό τει τεχνολογίας γεωπονίας φλώρινας στο τμήμα της ζωικής παραγωγής !Όταν κάποιος με ρωτάει τι σπουδάζω αποφεύγω να πω σκέτο το ζωική παραγωγή γιατί οι περισσότεροι νομίζουν πως είναι σχολή βοσκών ή κάτι τέτοιο και με δουλεύουν αλλά εαν πραγματικά ήξεραν τι είναι αυτή η σχολή δεν θα με γιούχαραν καθόλου.Μετά απο αυτή τη σχολή με ένα καλό μεταπτυχιακό μπορείς να βγεις κτηνίατρος !

Αυτο ηταν το ακριβες μηνυμα.Οτι κτηνιατρος βγαινεις απο κτηνιατρικη το καταλαβαινε.
Οτι δεν βγαινεις απο ζωικη παραγωγη,δεν το καταλαβαινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω περάσει στο τμήμα δυτικής μακεδονίας στο γνωστό τει τεχνολογίας γεωπονίας φλώρινας στο τμήμα της ζωικής παραγωγής !Όταν κάποιος με ρωτάει τι σπουδάζω αποφεύγω να πω σκέτο το ζωική παραγωγή γιατί οι περισσότεροι νομίζουν πως είναι σχολή βοσκών ή κάτι τέτοιο και με δουλεύουν αλλά εαν πραγματικά ήξεραν τι είναι αυτή η σχολή δεν θα με γιούχαραν καθόλου.Μετά απο αυτή τη σχολή με ένα καλό μεταπτυχιακό μπορείς να βγεις κτηνίατρος !

Αυτο ηταν το ακριβες μηνυμα.Οτι κτηνιατρος βγαινεις απο κτηνιατρικη το καταλαβαινε.
Οτι δεν βγαινεις απο ζωικη παραγωγη,δεν το καταλαβαινε :P

σχολη βοσκων χαχαχαχα ΕΠΙΚΟ! Ενταξει ειναι λιγο ατυχής η διατυπωση το ομολογώ...
Όμως δεν θα επρεπε να ντρέπεται. Σπουδάζει κάτι και αυτό ειναι το σημαντικό. Δεν θα γίνουν όλοι δικηγόροι και γιατροί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
σχολη βοσκων χαχαχαχα ΕΠΙΚΟ! Ενταξει ειναι λιγο ατυχής η διατυπωση το ομολογώ...
Όμως δεν θα επρεπε να ντρέπεται. Σπουδάζει κάτι και αυτό ειναι το σημαντικό. Δεν θα γίνουν όλοι δικηγόροι και γιατροί...

Μη το λες. Όταν τα ΜΜΕ θα βγάλουν για συνέντευξη και για διαφήμιση τους πρώτους των πρώτων από τις πανελλήνιες, θα είναι των γνωστών επιστημών: γιατρών, δικηγόρων ή ηλεκτρολόγων μηχανικών. Τόσα χρόνια, είναι γνωστό το παραμύθι. Ποτέ δεν είδαμε και αρίστους άλλων επιστημών έξω από το "λόμπυ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Μη το λες. Όταν τα ΜΜΕ θα βγάλουν για συνέντευξη και για διαφήμιση τους πρώτους των πρώτων από τις πανελλήνιες, θα είναι των γνωστών επιστημών: γιατρών, δικηγόρων ή ηλεκτρολόγων μηχανικών. Τόσα χρόνια, είναι γνωστό το παραμύθι. Ποτέ δεν είδαμε και αρίστους άλλων επιστημών έξω από το "λόμπυ".
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
εμ...και στο ischool το ίδιο συμβαίνει κατά ένα περίεργκο τρόπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
θα βλέπεις κατά τη διάρκεια των πανελλαδικών όλο το άισκουλ να λέει ότι έγραψε 200,οχι 100 :P και σχολια του τυπου 'ΑΧ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ,ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΟΛΑΑΑΑΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ/Η ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΩΡΑ ' :P
και μετά τις πανελλαδικες ολοι
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
..
...
ενας ενας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
θα βλέπεις κατά τη διάρκεια των πανελλαδικών όλο το άισκουλ να λέει ότι έγραψε 200,οχι 100 :P και σχολια του τυπου 'ΑΧ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ,ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΟΛΑΑΑΑΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ/Η ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΩΡΑ ' :P
και μετά τις πανελλαδικες ολοι
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
20000 εβγαλα
..
...
ενας ενας :P

Ναι κάπως έτσι. Φυσικά, πάνω από το 90% θα έχουν δηλώσει τις εν λόγω επιστήμες. Επίσης μετά τις εξετάσεις θα γράφουν με πολύ "υπερβολικό" τρόπο πόσα μόρια έβγαλε ο καθένας με αποτέλεσμα όσοι δεν πήγαν και τόσο καλά ή απέτυχαν να αισθάνονται άσχημα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ναι κάπως έτσι. Φυσικά, πάνω από το 90% θα έχουν δηλώσει τις εν λόγω επιστήμες. Επίσης μετά τις εξετάσεις θα γράφουν με πολύ "υπερβολικό" τρόπο πόσα μόρια έβγαλε ο καθένας με αποτέλεσμα όσοι δεν πήγαν και τόσο καλά ή απέτυχαν να αισθάνονται άσχημα. :/:
εσύ πιστεύεις ότι όλοι εδώ μέσα λένε αλήθεια; εννοώ,ότι΄όντως όλοι οι άριστοι πλακώσαν εδώ μέσα;
εγώ γι'αυτό δε θα μπαίνω... είτε γράψω τέλεια,είτε καλά,είτε μέτρια,είτε άσχημα,δε θέλω να πολυμιλήσω,όσο περίεργο κι αν φαίνεται,κι ούτε θέλω να βάλω τα κλάματα αν διαπιστώσω ότι μπροστά σε άλλους εδώ κυρίως απέτυχα παταγωδώς (χτύπα ξύλο :P )... ντάξει, κακά τα ψέματα,όλοι μας σχεδόν κομπάζουμε λίγο πολύ με μια επιτυχία μας,αλλά εδώ μέσα τι νόημα έχει; μόνο αν σε ρωτήσουν το πολύ πολύ,κι εκεί διακριτικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γενικά πάντως κακώς παραξενεύεστε, αν παραξενεύεστε (δε το 'πιασα απ' την αρχή, τα τελευταία μηνύματα είδα λίγο). Λογικό είναι το ischool να τραβάει πολύ τέτοιο κόσμο, όχι μόνο που λέει ότι έγραψε αλλά και που όντως έγραψε.

Τραβάει και χαζούληδες, ναι :P, αλλά τραβάει και τύπους που ασχολούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
εσύ πιστεύεις ότι όλοι εδώ μέσα λένε αλήθεια; εννοώ,ότι΄όντως όλοι οι άριστοι πλακώσαν εδώ μέσα;
εγώ γι'αυτό δε θα μπαίνω... είτε γράψω τέλεια,είτε καλά,είτε μέτρια,είτε άσχημα,δε θέλω να πολυμιλήσω,όσο περίεργο κι αν φαίνεται,κι ούτε θέλω να βάλω τα κλάματα αν διαπιστώσω ότι μπροστά σε άλλους εδώ κυρίως απέτυχα παταγωδώς (χτύπα ξύλο :P )... ντάξει, κακά τα ψέματα,όλοι μας σχεδόν κομπάζουμε λίγο πολύ με μια επιτυχία μας,αλλά εδώ μέσα τι νόημα έχει; μόνο αν σε ρωτήσουν το πολύ πολύ,κι εκεί διακριτικά..

Θα δεις ότι με τον καιρό θα σκληρύνεις πολύ, διότι αργότερα στην σχολή σου ακόμη και να κοπείς σε κάποιο μάθημα δεν θα ντρέπεσαι σε σχέση με φίλους σου που μπορεί να πέρασαν το συγκεκριμένο μάθημα. Άσχετα που κάποιοι και ως φοιτητές έχουν νοοτροπία γυμνασίου..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ναι κάπως έτσι. Φυσικά, πάνω από το 90% θα έχουν δηλώσει τις εν λόγω επιστήμες. Επίσης μετά τις εξετάσεις θα γράφουν με πολύ "υπερβολικό" τρόπο πόσα μόρια έβγαλε ο καθένας με αποτέλεσμα όσοι δεν πήγαν και τόσο καλά ή απέτυχαν να αισθάνονται άσχημα. :/:

Kαλα ρε Npb εσενα τι σε νοιαζει τι δηλωνει ο κοσμος;Ας δηλωνει και Ιατρικη και Ημμυ και γυρο με απο ολα.

Επισης,αν ενας εχει γραψει 19500 εχει καθε δικαιωμα να βγει και να το φωναξει.Ο θεος και η ψυχουλα του το ξερουν τι αγωνα εκανε τις τελευταιες 2 χρονιες για να τα γραψει αυτα.

Επισης,αν ενας εχει γραψει 18 και πιστευει οτι το διαβασμα του ολη τη χρονια ανταποκρινοταν στο 20 λογικο ειναι να νιωθει αδικημενος.

Σιγα δηλαδη να μην πανηγυρισω για να μην στεναχωρεθει ο αλλος.Ημαρτον.Η δικια μου επιτυχια δεν εχει σχεση με την αποτυχια του αλλου.

Με το ιδιο κομπλεξ για το οποιο κατηγορεις εναν που δηλωνει ημμυ και οχι τη σχολη σου το μαθηματικο επειδη του γινε πλυση εγκεφαλου,αντιμετωπιζεις εσυ τα παιδια που γραψαν καλυτερα απο σενα.
Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα γραψεις κατεβατο βγαλμενο απο τα σωψυχα μιας ακαδημαικης ζωης γεματης ανασφαλειες,να σε πληροφορησω οτι

-Αν η σχολη μου ,αρκει σε μενα δεν εχω αναγκη να καυχηθω σε κανεναν για την ανωτεροτητα της ή την κατωτεροτητα των αλλων,που ειναι υψηλοβαθμες αλλα δεν εκεινο,δεν το αλλο και εν τελει( αν και υψηλοβαθμες) ειναι χειροτερες απο τη δικη μου.

Υγ.Ξεκομπλαριστειτε να ιδουμε καμια ασπρη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top