Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μην τον ακούς ρε. Ο καθένας με το πρόγραμμά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Απολογισμος της σημερινης μερας:2 ωρες μαθημα,2 ωρες αγνωστο,βιολογια ρυπανση,πολιτικα και κρητικος μου μεινε καμια ωριτσα(βεβαια δεν εκανα 1,2) προς θεωρητικους πως σας φαινεται;
Αν σε καλύπτουν αυτές οι ώρες μια χαρά. Δεν έχει σημασία αν διάβασες 5 ώρες ή 10 το θέμα είναι να διάβασες σωστά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: Τα θέματα ήταν "καλά". Το δεύτερο θέμα θεωρώ ότι ήταν το πιο δύσκολο καθώς έπρεπε κάποιος να έχει κατανοήσει σε βάθος τους μιγαδικούς. Το 3ο ήταν αρκετά εύκολο κατά τη γνώμη μου και δεν ήθελε πολύ σκέψη...Όσον αφορά το 4ο έβγαινε...(προσωπικά μου φάνηκε εύκολο...αλλά μην ξεχνάμε ότι είμαι απόφοιτος) λίγη προσοχή ήθελε μόνο στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: Τα θέματα ήταν "καλά". Το δεύτερο θέμα θεωρώ ότι ήταν το πιο δύσκολο καθώς έπρεπε κάποιος να έχει κατανοήσει σε βάθος τους μιγαδικούς. Το 3ο ήταν αρκετά εύκολο κατά τη γνώμη μου και δεν ήθελε πολύ σκέψη...Όσον αφορά το 4ο έβγαινε...(προσωπικά μου φάνηκε εύκολο...αλλά μην ξεχνάμε ότι είμαι απόφοιτος) λίγη προσοχή ήθελε μόνο στο τέλος.

Μπορείς να μου τα στειλεις σε μύνημα σε παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
με σκοτωνεις

Πλάκα έκανα ρε.Δεν είμαι καν θεωρητική
Εσύ κοίτα να πιστεύεις σε αυτά που κάνεις!Το να ζητάς τη γνώμη του κάθε τυχαίου εδώ μέσα είναι ανώφελο.Μόνο εσύ ξέρεις αν κάλυψες αυτά που ήθελες και αν όντως έκανες ποιοτικό διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Βιζυηνός-Παπαδιαμάντης,πόσες ώρες σας πήραν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πάλι δεν πήγα να γράψω επειδή δεν είχα βγάλει πολιτεία.
αυτό ναι,δεκτό,λογικό,δεν είναι να τραβάς τα μαλλιά σου. αλλά η δική μου η απουσία πήγε χαμένηη :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Πόσο πολύ θα χαρώ αν πέσουν Ηθικά Νικομάχεια! Ειλικρινά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πλάκα έκανα ρε.Δεν είμαι καν θεωρητική
Εσύ κοίτα να πιστεύεις σε αυτά που κάνεις!Το να ζητάς τη γνώμη του κάθε τυχαίου εδώ μέσα είναι ανώφελο.Μόνο εσύ ξέρεις αν κάλυψες αυτά που ήθελες και αν όντως έκανες ποιοτικό διάβασμα.
troller:P
Βιζυηνός-Παπαδιαμάντης,πόσες ώρες σας πήραν?
δεν τα εχω πιασει ακομα απο βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πόσο πολύ θα χαρώ αν πέσουν Ηθικά Νικομάχεια! Ειλικρινά!!!
δεν τα θέλω,τα βαριέμαι :P πολιτικά επίσης δε μου αρέσουν.
Πρωταγόρα θέλω εγώ (θα φάω βρίσιμο,το ξέρω) ή πολιτεία το 13...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
δεν τα θέλω,τα βαριέμαι :P πολιτικά επίσης δε μου αρέσουν.
Πρωταγόρα θέλω εγώ (θα φάω βρίσιμο,το ξέρω) ή πολιτεία το 13...

τα πολιτικά δεν τα θέλω με τίποτα! όσες επαναλήψεις κι αν τα κάνω μου προκαλούν ένα φόβο. Πρωταγόρας δεν με πειράζει καθόλου (εκτός από την ενότητα 7 που την βαριέμαι). Απλά τα ηθικά τα θεωρώ τα πιο εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
τα πολιτικά δεν τα θέλω με τίποτα! όσες επαναλήψεις κι αν τα κάνω μου προκαλούν ένα φόβο. Πρωταγόρας δεν με πειράζει καθόλου (εκτός από την ενότητα 7 που την βαριέμαι). Απλά τα ηθικά τα θεωρώ τα πιο εύκολα...
α,καλά,την 7 εγώ την πασάλειψα εκεί,την έμαθα γενικά,δεν έχει κάτι τρομερό...ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΦΡΙΧΤΑ!
πολιτικά ειλικρινά,είναι επίφοβα,όπως το λες... ηθικά είναι επίσης βαρετά για'μένα... και δυσνόητα μπορεί να μην είναι,αλλά θέλουν περισσότερη κρίση,όχι μόνον διάβασμα...στον πρωταγόρα πχ είναι αν διάβασες θέμα..ή τα ξέρεις,ή όχι..ηθικά βάζεις κι εσύ σάλτσες κι ύστερα είναι και θέμα βαθμολογητη και γεια σας (το τραβηξα λιγο το σχοινι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
α,καλά,την 7 εγώ την πασάλειψα εκεί,την έμαθα γενικά,δεν έχει κάτι τρομερό...ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΦΡΙΧΤΑ!
πολιτικά ειλικρινά,είναι επίφοβα,όπως το λες... ηθικά είναι επίσης βαρετά για'μένα... και δυσνόητα μπορεί να μην είναι,αλλά θέλουν περισσότερη κρίση,όχι μόνον διάβασμα...στον πρωταγόρα πχ είναι αν διάβασες θέμα..ή τα ξέρεις,ή όχι..ηθικά βάζεις κι εσύ σάλτσες κι ύστερα είναι και θέμα βαθμολογητη και γεια σας (το τραβηξα λιγο το σχοινι :P )

γενικά τα θέματα που λένε για παιδεία δεν μου αρέσουν. Η ενότητα 20 ας πούμε στα πολιτικά... Ο_Ο
Δεν τα μπορώ!
Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορούμε να τα βάλουμε με τα μυαλά της επιτροπής... Ό,τι θέλουν βάζουν πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γενικά τα θέματα που λένε για παιδεία δεν μου αρέσουν. Η ενότητα 20 ας πούμε στα πολιτικά... Ο_Ο
Δεν τα μπορώ!
Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορούμε να τα βάλουμε με τα μυαλά της επιτροπής... Ό,τι θέλουν βάζουν πάντα...
ακριβώς (για την επιτροπη).. η 20 δεν αξίζει,έπεσε, αν και την έχω διαβάσει καλά... αλλά ΔΕΝ ΤΗ ΜΠΟΡΩ,ΔΕΝ ΤΗ ΧΩΝΕΥΩ!
πάντως θα χαρώ πολύ αν πέσει πρωταγόρας..ξόδεψα πολύ χρόνο για την εισαγωγή του,γενικώς τον έχω μάθει όλον καλά, θα στενοχωρηθώ αν δεν τον δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ακριβώς (για την επιτροπη).. η 20 δεν αξίζει,έπεσε, αν και την έχω διαβάσει καλά... αλλά ΔΕΝ ΤΗ ΜΠΟΡΩ,ΔΕΝ ΤΗ ΧΩΝΕΥΩ!
πάντως θα χαρώ πολύ αν πέσει πρωταγόρας..ξόδεψα πολύ χρόνο για την εισαγωγή του,γενικώς τον έχω μάθει όλον καλά, θα στενοχωρηθώ αν δεν τον δω...
οι τελευταιες σελιδες της εισαγωγης του πρωταγορα ειναι χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δείτε θέμα έκθεσης στις επαναληπτικές του 2012
Σε ένα άρθρο για την εφημερίδα του σχολείου σας να αναπτύξετε με επιχειρήματα για ποιους λόγους αξίζει να καλλιεργείται στους νέους το συναίσθημα της τιμής
και πώς η επαφή των νέων με την τραγική ποίηση μπορεί να ενισχύσει το συναίσθημα αυτό.

5 θα έγραφα αν έπεφτε σε 'μενα κάτι τέτοιο. Αντε το 1ο ζητούμενο παλεύεται, για το 2ο δε νομίζω οτι εκείνη τη στιγμή θα μου ερχόταν κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Δείτε θέμα έκθεσης στις επαναληπτικές του 2012
Σε ένα άρθρο για την εφημερίδα του σχολείου σας να αναπτύξετε με επιχειρήματα για ποιους λόγους αξίζει να καλλιεργείται στους νέους το συναίσθημα της τιμής
και πώς η επαφή των νέων με την τραγική ποίηση μπορεί να ενισχύσει το συναίσθημα αυτό.

5 θα έγραφα αν έπεφτε σε 'μενα κάτι τέτοιο. Αντε το 1ο ζητούμενο παλεύεται, για το 2ο δε νομίζω οτι εκείνη τη στιγμή θα μου ερχόταν κάτι...
το κάναμε στο φροντ αυτό! πωωωωωωωωωωωωωωωω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οι τελευταιες σελιδες της εισαγωγης του πρωταγορα ειναι χαλια
ναι,σ'αυτό δε διαφωνώ... αλλά,τι να γίνει,στην ύλη είναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Δείτε θέμα έκθεσης στις επαναληπτικές του 2012
Σε ένα άρθρο για την εφημερίδα του σχολείου σας να αναπτύξετε με επιχειρήματα για ποιους λόγους αξίζει να καλλιεργείται στους νέους το συναίσθημα της τιμής
και πώς η επαφή των νέων με την τραγική ποίηση μπορεί να ενισχύσει το συναίσθημα αυτό.

5 θα έγραφα αν έπεφτε σε 'μενα κάτι τέτοιο. Αντε το 1ο ζητούμενο παλεύεται, για το 2ο δε νομίζω οτι εκείνη τη στιγμή θα μου ερχόταν κάτι...
οι ανθρωποι ειναι πραγματικα μαλακες το 1ο αντε το 2ο τι φουμαρουν ηθελα να ξερα πριν βαλουν τα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
οι τελευταιες σελιδες της εισαγωγης του πρωταγορα ειναι χαλια

όντως! εν τω μεταξύ στο φροντιστήριο μας είχαν πει ότι δεν χρειάζονται κι έπρεπε να τις μάθω μετά στο σχολείο, αν λέμε τις ίδιες

ακριβώς (για την επιτροπη).. η 20 δεν αξίζει,έπεσε, αν και την έχω διαβάσει καλά... αλλά ΔΕΝ ΤΗ ΜΠΟΡΩ,ΔΕΝ ΤΗ ΧΩΝΕΥΩ!
πάντως θα χαρώ πολύ αν πέσει πρωταγόρας..ξόδεψα πολύ χρόνο για την εισαγωγή του,γενικώς τον έχω μάθει όλον καλά, θα στενοχωρηθώ αν δεν τον δω...

Το αστείο θα 'ναι να πέσει κάνα άκυρο... Μύθος ας πούμε αλλά όχι η 4η ενότητα, καμιά 2η-3η... Δεν νομίζω να πέσουν τα "Sos"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top