Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

bioV

Νεοφερμένος

Η bioV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,
Ειμαι θετικη κατευθυνση και στοχευω σε ιατρικη/οδοντιατρικη. Εχω ενα προβλημα ομως.
Κατ' αρχας, ειμαι τρομερα αγχωμενη. Ενω εχω διαβασει και εχω εμπιστοσυνη στον εαυτο μου, με πιανει η ανασφαλεια οταν μπαινω στη διαδικασια συγκρισης με αλλα παιδια απο την ελλαδα, που εχουμε κοινους στοχους. Ετσι, αισθανομαι πως δεν ξερω τιποτα απολυτως, ενω εχω διαβασει και ειμαι αριστη μαθητρια. Σημερα, πηγα σχολειο -τελευταια μερα ηταν- και οταν μπηκα στο προαυλιο και φανταστηκα τον εαυτο μου να γραφει εκθεση σε 20 μερες, με ελουσε κρυος ιδρωτας. Φοβαμαι πολυ πως αυτη η ανασφαλεια μου θα με επηρεασει την ωρα που θα γραφω και δεν θα αποδωσω οπως θελω. Δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω. Απο βαθμους περιμενω πανω απο 18 μαθηματικα και φυσικη, πανω απο 19 χημεια, μαθηματικα γενικης και βιολογια. Εκθεση δεν ξερω, στο φροντ μου λενε 17-18, στο σχολειο μου ειχε πει πως θα γραψω πανω απο 18 ισως και 19, προσωπικα περιμενω γυρω στο 16. Μαλλον η ανασφαλεια μου προερχεται απο την τελειομανια μου, δηλαδη με ενα 18 ας πουμε δεν θα ειμαι ευχαριστημενη και επειδη βλεπω πως εινα πολυ πιθανο στα μαθηματικα και τη φυσικη, αγχωνομαι. Δεν γραφω αυτο το μηνυμα για επιδειξη ή κατι παρομοιο, απλα θα ηθελα μια συμβουλη στο πως να διαχειριστω το αγχος μου γιατι φοβαμαι οτι θα με καταβαλλει πληρως. Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,
Ειμαι θετικη κατευθυνση και στοχευω σε ιατρικη/οδοντιατρικη. Εχω ενα προβλημα ομως.
Κατ' αρχας, ειμαι τρομερα αγχωμενη. Ενω εχω διαβασει και εχω εμπιστοσυνη στον εαυτο μου, με πιανει η ανασφαλεια οταν μπαινω στη διαδικασια συγκρισης με αλλα παιδια απο την ελλαδα, που εχουμε κοινους στοχους. Ετσι, αισθανομαι πως δεν ξερω τιποτα απολυτως, ενω εχω διαβασει και ειμαι αριστη μαθητρια. Σημερα, πηγα σχολειο -τελευταια μερα ηταν- και οταν μπηκα στο προαυλιο και φανταστηκα τον εαυτο μου να γραφει εκθεση σε 20 μερες, με ελουσε κρυος ιδρωτας. Φοβαμαι πολυ πως αυτη η ανασφαλεια μου θα με επηρεασει την ωρα που θα γραφω και δεν θα αποδωσω οπως θελω. Δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω. Απο βαθμους περιμενω πανω απο 18 μαθηματικα και φυσικη, πανω απο 19 χημεια, μαθηματικα γενικης και βιολογια. Εκθεση δεν ξερω, στο φροντ μου λενε 17-18, στο σχολειο μου ειχε πει πως θα γραψω πανω απο 18 ισως και 19, προσωπικα περιμενω γυρω στο 16. Μαλλον η ανασφαλεια μου προερχεται απο την τελειομανια μου, δηλαδη με ενα 18 ας πουμε δεν θα ειμαι ευχαριστημενη και επειδη βλεπω πως εινα πολυ πιθανο στα μαθηματικα και τη φυσικη, αγχωνομαι. Δεν γραφω αυτο το μηνυμα για επιδειξη ή κατι παρομοιο, απλα θα ηθελα μια συμβουλη στο πως να διαχειριστω το αγχος μου γιατι φοβαμαι οτι θα με καταβαλλει πληρως. Ευχαριστω πολυ!
μην σκεφτεσαι το βαθμο...μη συγκρινεις τον εαυτο σου με αλλους ...τοσο απλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bioV

Νεοφερμένος

Η bioV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μην σκεφτεσαι το βαθμο...μη συγκρινεις τον εαυτο σου με αλλους ...τοσο απλα ;)

προσπαθω αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Προσφυγικοι αν δεν πεσουν οεφε θετουν γερη υποψηφιοτητα

Αγαπάμε Προσφυγικούς. Μακάρι να κάψουν το Όνειρο του ματάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,
Ειμαι θετικη κατευθυνση και στοχευω σε ιατρικη/οδοντιατρικη. Εχω ενα προβλημα ομως.
Κατ' αρχας, ειμαι τρομερα αγχωμενη. Ενω εχω διαβασει και εχω εμπιστοσυνη στον εαυτο μου, με πιανει η ανασφαλεια οταν μπαινω στη διαδικασια συγκρισης με αλλα παιδια απο την ελλαδα, που εχουμε κοινους στοχους. Ετσι, αισθανομαι πως δεν ξερω τιποτα απολυτως, ενω εχω διαβασει και ειμαι αριστη μαθητρια. Σημερα, πηγα σχολειο -τελευταια μερα ηταν- και οταν μπηκα στο προαυλιο και φανταστηκα τον εαυτο μου να γραφει εκθεση σε 20 μερες, με ελουσε κρυος ιδρωτας. Φοβαμαι πολυ πως αυτη η ανασφαλεια μου θα με επηρεασει την ωρα που θα γραφω και δεν θα αποδωσω οπως θελω. Δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω. Απο βαθμους περιμενω πανω απο 18 μαθηματικα και φυσικη, πανω απο 19 χημεια, μαθηματικα γενικης και βιολογια. Εκθεση δεν ξερω, στο φροντ μου λενε 17-18, στο σχολειο μου ειχε πει πως θα γραψω πανω απο 18 ισως και 19, προσωπικα περιμενω γυρω στο 16. Μαλλον η ανασφαλεια μου προερχεται απο την τελειομανια μου, δηλαδη με ενα 18 ας πουμε δεν θα ειμαι ευχαριστημενη και επειδη βλεπω πως εινα πολυ πιθανο στα μαθηματικα και τη φυσικη, αγχωνομαι. Δεν γραφω αυτο το μηνυμα για επιδειξη ή κατι παρομοιο, απλα θα ηθελα μια συμβουλη στο πως να διαχειριστω το αγχος μου γιατι φοβαμαι οτι θα με καταβαλλει πληρως. Ευχαριστω πολυ!
Απιστευτο, ταυτιζομαι σε πολλα μαζι σου( π.χ. σχολες, βαθμους που θελω να γραψω στις πανελληνιες,με τη διαφορα οτι εχω βιολογια γενικης) και εχω κανει κι εγω παρομοιες σκεψεις(ανασφαλεια και συγκριση με αλλους), αλλα πλεον ειμαι πιο ανετος καθως εχω προετοιμαστει ψυχολογικα σε περιπτωση που δεν τα παω οσο καλα θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bioV

Νεοφερμένος

Η bioV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απιστευτο, ταυτιζομαι σε πολλα μαζι σου( π.χ. σχολες, βαθμους που θελω να γραψω στις πανελληνιες,με τη διαφορα οτι εχω βιολογια γενικης) και εχω κανει κι εγω παρομοιες σκεψεις(ανασφαλεια και συγκριση με αλλους), αλλα πλεον ειμαι πιο ανετος καθως εχω προετοιμαστει ψυχολογικα σε περιπτωση που δεν τα παω οσο καλα θελω...


Βρηκα την αδερφη ψυχη μου:D
Τι θα δηλωσεις αν δεν περασεις εκει που θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Βρηκα την αδερφη ψυχη μου:D
Τι θα δηλωσεις αν δεν περασεις εκει που θες;
E καμια σχολη πολυτεχνειου, θα ασχοληθω με αυτο μετα τις εξετασεις. Αν δεν τα παω καθολου καλα θα σκεφτω να ξαναδωσω, πραγμα που δε θελω με τιποτα γι αυτο θα προσπαθησω πολυ στις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όπως φτιάχνεται ο καθένας! :P
Νταξει, να μου έλεγες πως νιώθεις περήφανη για καμιά άσκηση μαθηματικών που έλυσες, να πω φυσιολογικό είναι. :redface:
Τις ασκήσεις βιολογίας τις κάνω πολύ καλά και όλες σωστές. Ασκήσεις μαθηματικών δεν μπορώ να λύσω άρα είναι πρακτικά αδύνατον για μένα αυτό που είπες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
δεν τραβηξε καθολου για διαβασμα η σημερινη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν τραβηξε καθολου για διαβασμα η σημερινη μερα
Και εσύ βαρεμάρα ε; Εγώ από χθες ανοίγω το βιβλίο και το κοιτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και εσύ βαρεμάρα ε; Εγώ από χθες ανοίγω το βιβλίο και το κοιτάω.
διαβασα ενα 3ωρο δεν τραβουσε και παραπανω,ενταξει ειχα 5 ωρες μαθημα ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
διαβασα ενα 3ωρο δεν τραβουσε και παραπανω,ενταξει ειχα 5 ωρες μαθημα ομως
Ούτε μια ώρα δεν μπόρεσα να διαβάσω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Έκθεση τι θα διαβάσετε εκτός απο θεωρία?

Οφφ τοπικ
Για ανάσταση όλοι θα φύγουν χωριά που σημαίνει θα μείνω μόνος στην πόλη.... Προτείνετε μου κάτι καλό να κάνω απο το να πεσω γ ύπνο... (εκτός από διάβασμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Έκθεση τι θα διαβάσετε εκτός απο θεωρία?

Οφφ τοπικ
Για ανάσταση όλοι θα φύγουν χωριά που σημαίνει θα μείνω μόνος στην πόλη.... Προτείνετε μου κάτι καλό να κάνω απο το να πεσω γ ύπνο... (εκτός από διάβασμα)
κριτηριο,παιρνεις μπυρες-πιτσα και ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έκθεση τι θα διαβάσετε εκτός απο θεωρία?

Οφφ τοπικ
Για ανάσταση όλοι θα φύγουν χωριά που σημαίνει θα μείνω μόνος στην πόλη.... Προτείνετε μου κάτι καλό να κάνω απο το να πεσω γ ύπνο... (εκτός από διάβασμα)
Τρόπους πειθούς, συλλογισμούς και τέτοια, χαρακτηριστικά άρθρου, δοκιμίου, για τα πρόσωπα, διορθωτικές λέξεις, τρόποι πειθούς στον πολιτικό λόγο κ αυτά, προπαγάνδα.. Αυτά μ έρχονται τώρα.

Προσωπικά την ανάσταση θα κάτσω σπίτι να ξεκουραστώ λογικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μόνος λέει να δω ταινία?
μια χαρα λεει μαζι με πυτσα-μπιρα:P,εγω λεω να κοιμηθω παντως ετσι ωστε να μπορω να παω για κανα καφε την επομενη μερα η να βγω πιο πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγώ ένα έχω καταλάβει...είμαστε όλοι καμμένοι αυτή την περίοδο (καλά όχι ότι τις προηγούμενες δεν...) :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Έκθεση τι θα διαβάσετε εκτός απο θεωρία?

Οφφ τοπικ
Για ανάσταση όλοι θα φύγουν χωριά που σημαίνει θα μείνω μόνος στην πόλη.... Προτείνετε μου κάτι καλό να κάνω απο το να πεσω γ ύπνο... (εκτός από διάβασμα)
Κατεβασε το portal 1 , 2 ειναι παιχνιδι που θα κρατησει σε εγρηγορση το μυαλο σου :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top