Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Big Foot

Νεοφερμένος

Ο Big Foot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ασχετοο!Πως το κοβετε...θα μεινουν σχολες κατω απο 10.000 μπας κ περασω(κ μετα ησυχα κ αγαπημενα)?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Νιώθεις μειονεκτικά απέναντι σε όσους κάνουν φροντιστήριο, αυτό είναι όλο.

Να είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου. Αν δεν είσαι, τότε είναι λογικό να μην καταφέρεις πολλά και είναι κρίμα. Έχει πολλές δυνατότητες!!;)

Διαφωνώ πλήρως με αυτή τη θέση. Ίσα ίσα, αισθάνομαι απελευθερωμένος από κάθε εξωτερική υποχρέωση να πετύχω στις εξετάσεις. Το διάβασμά μου είναι προσωπική υπόθεση χωρίς την παραμικρή μορφή πίεσης. Απογοητεύομαι όμως με τον εαυτό μου που δεν διαχειρίστηκα σωστά την υφισταμένη κατάσταση και το διδόμενο χρόνο.

Όσα λες μού φαίνονται κάπως αυθαίρετα. Αλλά στο ψυχολογικό κομμάτι έπεσες μέσα. Νομίζω ότι έχω αγχωθεί.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μακάρι να βαλει ο οεφε ηθικα... Να ειναι 100% αντισος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πολύ χλωμό να βάλει ο οεφε Ηθικά..εγώ πιστεύω πως μπορούν να βάλουν κ φέτος στις πανελλαδικές και το προτιμώ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αν βαλουν ηθικα πιστευω ή 3-4 ή 10. Αλλα χλωμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
9-10 εγώ λέω,είναι απρόβλεπτοι,μην αναιρείς το ενδεχόμενο =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
τα ηθικα τα εχω ξεγραψει,πιστευω πολυ σε 3η πρωταγορα,11η πολιτειας,11η-12η πολιτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
βασικά δεν νμζώ από τα πολιτικά αυτά που είπες να πέσουν αυτούσια...κ η 11 της πολιτείας έπεσε πέρσυ επαναληπτικές ,οπότε αν πέσει πολιτεία θα βάλουν την 13...κ πέρσυ δεν περίμενε κανέις ηθικά αλλά έπεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
βασικά δεν νμζώ από τα πολιτικά αυτά που είπες να πέσουν αυτούσια...κ η 11 της πολιτείας έπεσε πέρσυ επαναληπτικές ,οπότε αν πέσει πολιτεία θα βάλουν την 13...κ πέρσυ δεν περίμενε κανέις ηθικά αλλά έπεσαν
θα με θυμηθεις τουτη την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
χαχα you too =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σας ξενερώσω, απ όσο ξέρω, μετά το Πάσχα, θα κάνουμε 2 μέρες σχολείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σας ξενερώσω, απ όσο ξέρω, μετά το Πάσχα, θα κάνουμε 2 μέρες σχολείο. :P
Ναι θα τρελαθούμε στο μάθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εντάξει, λες και όλη την χρονιά τρελαινόμασταν στο μάθημα στο σχολείο, απλά το ξύπνημα στις 7 είναι απάλευτη αγγαρεία! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ασχετοο!Πως το κοβετε...θα μεινουν σχολες κατω απο 10.000 μπας κ περασω(κ μετα ησυχα κ αγαπημενα)?:hmm:

Eξαρτάται την κατεύθυνση...αμα είσαι θεωρητική , τότε πίτσες μπλε...αμα είσαι τεχνολογική κάτι θα βρεθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Νιώθεις μειονεκτικά απέναντι σε όσους κάνουν φροντιστήριο, αυτό είναι όλο.

Να είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου. Αν δεν είσαι, τότε είναι λογικό να μην καταφέρεις πολλά και είναι κρίμα. Έχει πολλές δυνατότητες!!;)
Άλλα αντί άλλων. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Διαφωνώ πλήρως με αυτή τη θέση. Ίσα ίσα, αισθάνομαι απελευθερωμένος από κάθε εξωτερική υποχρέωση να πετύχω στις εξετάσεις. Το διάβασμά μου είναι προσωπική υπόθεση χωρίς την παραμικρή μορφή πίεσης. Απογοητεύομαι όμως με τον εαυτό μου που δεν διαχειρίστηκα σωστά την υφισταμένη κατάσταση και το διδόμενο χρόνο.

Όσα λες μού φαίνονται κάπως αυθαίρετα. Αλλά στο ψυχολογικό κομμάτι έπεσες μέσα. Νομίζω ότι έχω αγχωθεί.:worry:
Εεε, έλεος κι εσύ! Γιατί δίνεις αναφορά; Δε θα κάνεις ψυχανάλυση στο ischool, και δη μέσα σε τέτοιο, ανταγωνιστικό κλίμα.:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Εεε, έλεος κι εσύ! Γιατί δίνεις αναφορά; Δε θα κάνεις ψυχανάλυση στο ischool, και δη μέσα σε τέτοιο, ανταγωνιστικό κλίμα.:warn:

Και πού γνωρίζεις αν καταθέτω αληθείς μαρτυρίες; Για πλάκα τα γράφω μερικά, ειδικά όσα δε σχετίζονται με μαθήματα. Ούτε αντιδράσεις δεν επιτρέπεται να εγείρω; Δεν έχει πλάκα έτσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πρωταγόρας έχει να πέσει χρόνια.. λες και το αποφεύγουν. Εγώ προτιμώ 13 Πολιτεία που τα έχω γράψει και το ξέρω πολύ καλά ή Πρωταγόρας 3 και το 5-6 αλλά δεν ξέρω καλά την εισαγωγή του.. ~_~ να βάλουν ότι θέλουν εκτός από ηθικά! Να σου πω την αλήθεια και εγώ ελπίζω να βάλουν ηθικά στον οεφε :P να φύγει ένα βάρος μέσα μου :P
Ηθικά το 10 δεν έπεσε πρόσφατα γιατί να το βάλουν? ή κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εντάξει, λες και όλη την χρονιά τρελαινόμασταν στο μάθημα στο σχολείο, απλά το ξύπνημα στις 7 είναι απάλευτη αγγαρεία! :(
Εγώ πάντως σχολείο θα πάω αύριο για να βάλω κωδικό και να πάρω το καρτελάκι να δικαιολογίσω κάτι απουσίες και μετά το πάσχα την τετάρτη για να πάρω πρόγραμμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top