Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Α. Εσένα στην έχουν δώσει; Βασικά κατάλαβα γιατί δεν τις έβγαλαν ακόμα, αφού η υποδιευθύντρια παρακαλάει ακόμα παιδιά να της δώσουν φωτογραφίες, μάλλον περιμένουμε να φέρουν όλοι για να τις βγάλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Τι καρτέλα είναι αυτή; :|
Κι εμείς στο σχολείο μου βάζουμε κωδικούς, αλλά δεν έχει δοθεί καμιά καρτέλα! :(

Δεν είχατε δώσει κάποιες φωτογραφίες στην αρχή; για το «Δελτίο Εξεταζόμενου Πανελλαδικών Εξετάσεων» αυτό εννοώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Α. Εσένα στην έχουν δώσει; Βασικά κατάλαβα γιατί δεν τις έβγαλαν ακόμα, αφού η υποδιευθύντρια παρακαλάει ακόμα παιδιά να της δώσουν φωτογραφίες, μάλλον περιμένουμε να φέρουν όλοι για να τις βγάλουν.

Κανονικά θα έπρεπε να σας τις είχαν δώσει η τουλάχιστον να τις είχαν έτοιμες. Εμάς ειναι έτοιμες αλλα θα μας τις δώσουν μετά το Πάσχα γιατί παλαιότερα κάποιοι τις χανανε και γινόταν φασαρία. Ναι ξέρω. :uberfacepalm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ε, γιατί, εμείς καλύτεροι είμαστε; Παίζει να μας είχαν πει από τον Μάρτιο να φέρουμε 2 φωτογραφίες και πολλοί ακόμα να φέρουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι, τον προσωπικο σας κωδικο για το μηχανογραφικο, τον πληκτρολογησατε εσεις η ο υπευθυνος καθηγητης που ανελαβε τη διαδικασια? Το λεω γιατι ακουγονται διαφορα, γι αυτο πρεπει μονο ο υποψηφιος να γνωριζει τον κωδικο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
13 σελίδες για λογοτεχνία?? Μήπως έγραψες τα πάντα για 2-3 κείμενα? :P
αν και μιλαω γενικα βρε για ολα τα διαγωνισματα που γραφαμε και στον καβαφη ειχα γραψει αρκετες...βεβαια κανω και μεγαλα γραμματα αλλα αν θυμαμαι καλα την πρωτη ερωτηση την εσβησα και την ξαναεγραψα οποτε παιζει και αυτο ρολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι, τον προσωπικο σας κωδικο για το μηχανογραφικο, τον πληκτρολογησατε εσεις η ο υπευθυνος καθηγητης που ανελαβε τη διαδικασια? Το λεω γιατι ακουγονται διαφορα, γι αυτο πρεπει μονο ο υποψηφιος να γνωριζει τον κωδικο του.

Στο δικό μου, εμείς, αλλά σε άλλα σχολεία καθηγητές και μάλιστα όχι μόνο τον πληκτρολογίσανε αλλά βάλανε και όποιον αυτή ήθελαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


Βάζω τραγούδια να περνάει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Eμενα μου ειπε μαλιστα ο διευθυντης ''κατσε γιατι δεν πρεπει ουτε εγω να το δω'' και απομακρυνθηκε απο τον υπολογιστη :) δεν το πιστευω οτι σας τους βαζουν και μονοι τους εγω δεν θα το δεχομουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμένα η γραμματέας κοιτούσε το ταβάνι όταν τον έβαζα :P (τον κωδικό)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Η βαρεμαρα δεν παλευεται πια εχει καταντησει αηδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτή η περίοδος ήταν η δεύτερη χειρότερή μου στις Πανελλήνιες,μετά τον Γενάρη-Φλεβάρη.
Ένιωθα ότι δεν είμαι ούτε αρκετά κοντά αλλά ούτε και αρκετά μακριά απ' τις εξετάσεις :P

Είμαι της άποψης πως ό,τι μάθατε μάθατε...Κάπου εδώ πρέπει να αρχίσουν οι σοβαρές επαναλήψεις και,κυρίως,ψυχραιμία...Να βγαίνετε καμια βόλτα που 'χει κι ωραίο καιρό,μην λιώνετε μέσα..Να καθαρίζει το μυαλό,θα βοηθήσει περισσότερο απ' όσο νομίζετε την κατάλληλη στιγμή!
Πραγματικά δε θα καταλάβετε για πότε θα έρθουν και θα περάσουν και θα βρεθείτε αραχτοί σε μια παραλία :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αυτή η περίοδος ήταν η δεύτερη χειρότερή μου στις Πανελλήνιες,μετά τον Γενάρη-Φλεβάρη.
Ένιωθα ότι δεν είμαι ούτε αρκετά κοντά αλλά ούτε και αρκετά μακριά απ' τις εξετάσεις :P

Είμαι της άποψης πως ό,τι μάθατε μάθατε...Κάπου εδώ πρέπει να αρχίσουν οι σοβαρές επαναλήψεις και,κυρίως,ψυχραιμία...Να βγαίνετε καμια βόλτα που 'χει κι ωραίο καιρό,μην λιώνετε μέσα..Να καθαρίζει το μυαλό,θα βοηθήσει περισσότερο απ' όσο νομίζετε την κατάλληλη στιγμή!
Πραγματικά δε θα καταλάβετε για πότε θα έρθουν και θα περάσουν και θα βρεθείτε αραχτοί σε μια παραλία :) ;)
Aυτο που λεει η αγαπητη συναδελφος ! Α και να ειστε με τους ανθρωπους που ΑΓΑΠΑΤΕ αυτο ειναι το κυριοτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελευταία μου έχει καρφωθεί μια ιδέα στο μυαλό: τι γίνεται αν την ώρα που γράφουμε γίνει σεισμός? Κανονικά πρέπει να κατέβουμε κάτω από τα θρανία αρχικά, και μετά να απομακρυνθούμε από το κτήριο για αρκετή ώρα. Μετά τι? Θα γυρίσουμε πίσω και θα συνεχίσουμε να γράφουμε τα ίδια θέματα? :confused:

Το'χω κάψει, το ξέρω αλλά κουβέντα να γίνεται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Τελευταία μου έχει καρφωθεί μια ιδέα στο μυαλό: τι γίνεται αν την ώρα που γράφουμε γίνει σεισμός? Κανονικά πρέπει να κατέβουμε κάτω από τα θρανία αρχικά, και μετά να απομακρυνθούμε από το κτήριο για αρκετή ώρα. Μετά τι? Θα γυρίσουμε πίσω και θα συνεχίσουμε να γράφουμε τα ίδια θέματα? :confused:

Το'χω κάψει, το ξέρω αλλά κουβέντα να γίνεται. :P
χαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στα γελια πραγματικα...κατι τετοιες περιεργες σκεψεις εκανα και εγω...:Pβεβαια τωρα που το λες πραγματικα δεν ξερω τι θα επρεπε να γινει...μπορει και να σας εβαζαν να δωσετε ξανα με αλλα θεματα.εγω ελεγα αν δεν ξερω τα θεμτα θα περιμενω να με βοηθησει ο Κυριος κανοντας εναν σεισμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ωχ, τι διαβάζω εδώ μέσα! :confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,413 μηνύματα.
Κάτσε διαβασε ρε κ άσε τα τραγούδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τελευταία μου έχει καρφωθεί μια ιδέα στο μυαλό:

Πατα μια απεικονιση να δεις που καρφωθηκε,γιατι νομιζω οτι πιεζει σημεια που δεν θα επρεπε,και εχει επιπτωσεις πανω σου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top