Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
στην ιστορια τα πιο σοσ κεφαλαια ποια ειναι{μην αρχισετε οτι ολα ειναι σοσ }εγω πιστευω προσφυγικο και κρητικο

Και αν εγώ πω ότι θεωρώ sos πχ το πρώτο κεφάλαιο πού θα καταλήξουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
επειδη εγω δεν εχω διαβασει καθολου σχεδον ιστορια φετος και θελω να βγαλω καλο βαθμο για το απολυτηριο ..θελω να αρχισω το διαβασμα σε 2-3 κεφαλαια που θα πεσουν σιγουρα για να γραψω ενα 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
5ο φυσικα!!!
Από πρώτο μου έχει κολλησει ουλεν-παουερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
επειδη εγω δεν εχω διαβασει καθολου σχεδον ιστορια φετος και θελω να βγαλω καλο βαθμο για το απολυτηριο ..θελω να αρχισω το διαβασμα σε 2-3 κεφαλαια που θα πεσουν σιγουρα για να γραψω ενα 10

Τι να σου πω, όλα είναι πιθανά. Κοίταξε και θέματα προηγούμενων πανελλαδικών.

5ο φυσικα!!!
Από πρώτο μου έχει κολλησει ουλεν-παουερ...

Ποντιακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
φετος κλεινουν 100 χρονια απο τη ενωση κρητης -ελλαδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
φετος κλεινουν 100 χρονια απο τη ενωση κρητης -ελλαδας

Το γνωρίζω αλλά θα ήταν πολύ καραμπινάτο, δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Aπορίες:
Τι διαφορά έχει ο προσωπικός κωδικός ασφαλείας με έναν 8ψήφιο κωδικό που διάβασα κάπου στην ανακοίνωση?
Και τους δύο εγώ πρέπει να τους βγάλω?
Υπαρχει συγκεκριμένος αριθμός για τα ψηφία του κωδικού, περιορισμός ως προς τη γλωσσα κλπ για να ξέρω να τον ετοιμάσω...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ο προσωπικος κωδικος ειναι για το μηχανογραφικο, και ο 8ψηφιος για τους βαθμους ...για το μηχανογραφικο τον βαζεις εσυ ...ο 8ψηφιος δινεται ετοιμος.... θα σ πουν .αν και δν ειναι τπτ τι να ετοιμασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ο κωδικός μαθητή και το password που πρέπει να βαλεις είναι κατά κάποιον τρόπο σαν το username και το pass σου στο iSchool αν κατάλαβα καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Και βαλτε κωδικο που τον ξέρετε μόνο εσείς. Οχι 12345678
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και βαλτε κωδικο που τον ξέρετε μόνο εσείς. Οχι 12345678



Σορρυ, δεν κρατήθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Scof, θυμαμαι περσι κάποιοι είχαν βάλει τα κινητά τους ως κωδικό και τους τα έκαναν άλλοι τα μηχανογραφικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Scof, θυμαμαι περσι κάποιοι είχαν βάλει τα κινητά τους ως κωδικό και τους τα έκαναν άλλοι τα μηχανογραφικα...

:thumbup: Αυτό θα πει εξυπνάδα ε; :upside:

και εγώ θυμάμαι κάτι τέτοιο... λολ απλά τραγικό!! :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όταν έδινα πανελλήνιες μια συμμαθήτριά μου πήγε στο γραφείο και ζητούσε επίμονα να αλλάξει κωδικό. Όταν της ρώτησαν το γιατί, είπε ότι είχε βάλει (π.χ.) "Μιχάλης 15/3/2009". Όμως, μόλις χώρισε με το Μιχάλη και κάθε φορά που πληκτρολογούσε τον κωδικό την έπαιρναν τα κλάματα. Τελικά, νομίζω της έκαναν τη χάρη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Άλλο κι αυτό με τους κωδικούς.
Το υπουργείο πρέπει να μάθει ότι απευθύνεται σε χαζούς μαθητές που δεν μπορούν ούτε έναν γαμημένο κωδικό να γράψουν.
Πέρυσι που πήγα να γράψω τον κωδικό, έπεσε το μάτι μου σε κωδικούς άλλων μαθητών και φυσικά ήμουν ο μόνος που δεν έγραψε το κινητό του.
Αν δεν βαριόμουν θα είχα στείλει μερικούς στο Μεσολογγι για μπάνιο.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω ειχα γραψει το κινητο μου και ηταν και λαθος γιατι μετα δε με εβαζε στο συστημα και ετρεχα να τον αλλαξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγω ειχα γραψει το κινητο μου και ηταν και λαθος γιατι μετα δε με εβαζε στο συστημα και ετρεχα να τον αλλαξω :P
Τι κωδικός είναι αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Απολογισμός από το σχολείο σήμερα:

1 ώρα μαθηματικά γενικής, από τις γελοίες ασκήσεις του βιβλίου πάντα...
1 ώρα ιστορία να μιλάμε για τον σόιμπλε και για το ότι είπε "όχι" στην επιστροφή των πολεμικών αποζημιώσεων...
1 ώρα κοινωνιολογία να παίζουμε κρεμάλα, να λέμε αινίγματα και ανέκδοτα...
1 ώρα ΑΟΔΕ να μιλάμε για τις πενθήμερες εκδρομές που έχει πάει ο καθηγητής μας και να λέει κρύα ανέκδοτα...
1 ώρα ΑΕΠΠ, που μόλις σήμερα μπήκαμε στα υποπρογράμματα...
1 ώρα Μαθηματικά Κατεύθυνσης, όπου λύσαμε μία ολόκληρη άσκηση...

Και έλεγα δε πρέπει να χάσω επαφή με το σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Απολογισμός από το σχολείο σήμερα:

1 ώρα να λύνω Χημεία 3ο κεφ
1 ώρα Βιολογία / 4ο θέμα από κάπου + άλλες ερωτήσεις
1 ώρα να λύνω Μαθηματικά ΓΠ με καθηγητή (lol δεν το δίνω καν)
1 ώρα Φυσικής επανάληψη σε ταλαντώσεις μηχανικές / ηλεκτρικές / μικρο-επισημάνσεις
1 ώρα Μαθηματικά full μιγαδικούς
2 ώρες TRX με τον μαθηματικό την ώρα της γυμναστικής
1 ώρα να διαβάζω Problem Solving Strategies επειδή η Αρχαίου δεν έκανε τον κόπο να εμφανιστεί

Πληθυσμός τάξης: 1 (εγώ :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Απολογισμός από το σχολείο σήμερα:

1 ώρα να λύνω Χημεία 3ο κεφ
1 ώρα Βιολογία / 4ο θέμα από κάπου + άλλες ερωτήσεις
1 ώρα να λύνω Μαθηματικά ΓΠ με καθηγητή (lol δεν το δίνω καν)
1 ώρα Φυσικής επανάληψη σε ταλαντώσεις μηχανικές / ηλεκτρικές / μικρο-επισημάνσεις
1 ώρα Μαθηματικά full μιγαδικούς
2 ώρες TRX με τον μαθηματικό την ώρα της γυμναστικής
1 ώρα να διαβάζω Problem Solving Strategies επειδή η Αρχαίου δεν έκανε τον κόπο να εμφανιστεί

Πληθυσμός τάξης: 1 (εγώ :D)

Τι είναι το problem solving strategies;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top