Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
υπαρχει καπου οληη θεωρια και οι αποδειξεις απο τα μαθηματικα κατ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Με 60km/h με κατεύθυνση Βορρά. :hmm:
Καλά μωρέ. :P
και μενα καλα απλως εχω πεποιστει οτι δεν προκειται να πιασω την 1η μου επιλογη αν και ριχνω 12ωρο μαζι με το φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
και μενα καλα απλως εχω πεποιστει οτι δεν προκειται να πιασω την 1η μου επιλογη αν και ριχνω 12ωρο μαζι με το φροντιστηριο

Με τέτοιο σκεπτικό είναι πιθανό να μη πιάσεις ούτε τη 2η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Με τέτοιο σκεπτικό είναι πιθανό να μη πιάσεις ούτε τη 2η.
δεν μπορω να σου εξηγησω δεν παω με πνευμα ηττοπαθειας αλλα το θεωρω πολυ δυσκολο,δηλαδη προετοιμαζω τον εαυτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=24qIKI8fdfA
Eλα καθως πλησιαζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
δεν μπορω να σου εξηγησω δεν παω με πνευμα ηττοπαθειας αλλα το θεωρω πολυ δυσκολο,δηλαδη προετοιμαζω τον εαυτο μου

Σίγουρα ο καθένας θα πρέπει να προετοιμαστεί για μια πιθανή αποτυχία.Αλλά το να λες ότι είσαι σίγουρος ότι δε θα περάσεις στην πρώτη σου επιλογή ,όση δύσκολη και να είναι,είναι σημάδι ηττοπάθειας και όχι <<προετοιμασίας>>.Προτιμότερο είναι κατά τη γνώμη μου να είσαι 80% σίγουρος ότι θα πετύχεις την πρώτη σου επιλογή και 20% ότι μπορεί να πιάσεις τη 2η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω πόσοι είναι οι υποψήφιοι (περίπου για τις πανελλήνιες?) και πόσοι οι πολύτεκνοι ?(κατά προσέγγιση) απλά την έχω αυτή την περιέργεια :P
Με ειδικές κατηγοριες ξέρουμε τι ισχύει φέτος? (και για μεταγραφές?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ΑΟΔΕ με κατέστρεψες χαχαα ! πόσο ισχύειιιι !!καλά θεά η κοπέλα !:)

στο διάστημα Δευτέρα-Παρασκευή πρέπει να βγάλω ΑΟΔΕ επαναλήψεις ¨/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ρε παιδια, εχετε αποκτησει τον προσωπικο κωδικο ασφαλειας για το μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μια απ'τα ίδια κι εγώ! :(:(:(:(:(:(

άσε φίλε μετά σάββατο προγραμματισμό θεωρία και κυριακή πενταήμερη (λίγο αργά έπεσε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ρε παιδια, εχετε αποκτησει τον προσωπικο κωδικο ασφαλειας για το μηχανογραφικο?

Όχι κάποια στιγμή τώρα κάπου όμως θα μας φωνάξουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
άσε φίλε μετά σάββατο προγραμματισμό θεωρία και κυριακή πενταήμερη (λίγο αργά έπεσε :P)

Τόοοοσο αργα;
Κι εγώ χτες εγραφα μαθ.γεν και αεππ!Απο τις 9.00 μέχρι τις 15.00 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τόοοοσο αργα;
Κι εγώ χτες εγραφα μαθ.γεν και αεππ!Απο τις 9.00 μέχρι τις 15.00 :mad:

και εγώ οεφε (γτ δεν πρόλαβα ) μαθ.γεν δεν προλάβαμε να βγάλουμε πιθανότητες (τελειώσαμε την παρασκευή ) και δεν έγραψα και τόσο καλά !!! τα θέματα ήταν Οκ όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Aχχχ!Αγωθηκα πολυ τωρα την κυριακη γραφω βιολογια...και πρεπει να τελειωσω την ''Εξελιξη'' δεν 8α προλαβωωω....τι θα κανω?? :(:(:(:(και τα πρωτα δεν μαθαινονται απεξω ειναι λιγο βλακειες... :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Aχχχ!Αγωθηκα πολυ τωρα την κυριακη γραφω βιολογια...και πρεπει να τελειωσω την ''Εξελιξη'' δεν 8α προλαβωωω....τι θα κανω?? :(:(:(:(και τα πρωτα δεν μαθαινονται απεξω ειναι λιγο βλακειες... :( :( :(
Δεν προλαβαίνεις να καλύψεις 9 σελίδες μέχρι την Κυριακή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Aχχχ!Αγωθηκα πολυ τωρα την κυριακη γραφω βιολογια...και πρεπει να τελειωσω την ''Εξελιξη'' δεν 8α προλαβωωω....τι θα κανω?? :(:(:(:(και τα πρωτα δεν μαθαινονται απεξω ειναι λιγο βλακειες... :( :( :(

Ηρέμησε βρε παιδί μου, δεν είναι τίποτα η εξέλιξη, 9 σελιδούλες. Και τα πρώτα δε χρειάζεται να τα μάθεις τελείως απ' έξω, το θέμα είναι να τα κατανοήσεις και μετά βγαίνουν μόνα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Δεν προλαβαίνεις να καλύψεις 9 σελίδες μέχρι την Κυριακή;
Νταξει θα τις βγαλω(ελπιζω)αλλα ειμαι γενικα αγχωδης και τα βλεπω τα πραγματα λιγο τραγικα,δραματικα κλπ :/::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top