Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κάτσε διάβασε και το έχεις =Ρ Τι να πούμε κ εμείς που απο θεωρητική δίνουμε Μαθηματικά-ΑΟΘ =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeKr

Νεοφερμένος

Ο GeorgeKr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Βιολογια Γενικης ftw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
+φωνω ,μακάρι να είχα κ εγώ βιολογία γενικής -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
δεν σκέφτονται πιθανό συνδυασμό =Ρ Το σπήλαιο έχει πέσει κ στην τελική δεν έχει ρωτήσουν κ τίποτα ιδιαίτερο..το 13 μόνο δεν έχει μπει από Πολιτεία...Προσωπικά δεν θέλω να μπει Πρωταγόρας,στα ίσα βαριέμαι να διαβάσω την εισαγωγή χΔ άσε που έχει μεγάλες μεταφράσεις!

Το 13 έχει μπει νομίζω η πρώτη σειρά με το 12 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εε κλαιν,πρώτη σειρά ,γαμάει το 13,μακαρι να μπει =Ρ Πρωταγόρα δεν θέλω μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
βασικα θα μου αρεσε να δω ενα θεμα με ντοπλερ+στερεο
κυριως γιατι δεν εχει πολλες τετοιες σε βιβλια...
3ο θεμα κυμα νομιζω

Ίου ακούγεται απαίσιο...:P Εγώ πιστεύω ότι το στερεό είναι πολύ δύσκολο. Οι περισσότεροι λένε εύκολο κλπ αλλά νομίζω φταίει ότι δεν το έχουν κατανοήσει πλήρως, απλά έχουν μάθει 2-3 standard είδη ασκήσεων και πιστεύουν ότι αυτό είναι όλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeKr

Νεοφερμένος

Ο GeorgeKr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πρωταγορας ειναι και το πιο ευκολο παντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ίου ακούγεται απαίσιο...:P Εγώ πιστεύω ότι το στερεό είναι πολύ δύσκολο. Οι περισσότεροι λένε εύκολο κλπ αλλά νομίζω φταίει ότι δεν το έχουν κατανοήσει πλήρως, απλά έχουν μάθει 2-3 standard είδη ασκήσεων και πιστεύουν ότι αυτό είναι όλο

ευκολο δεν ειναι...
αλλα το καλο ειναι οτι εχεις αρκετα εργαλεια για να παλεψεις τις ασκησεις...
εμενα το 3ο και το 1ο ειναι τα αγαπημενα μου κεφαλαια και οχι επειδη ειναι τα πιο ευκολα...το αντιθετο μαλλον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά βαρίεμαι να μάθω την εισαγωγή του,αν και θα την διαβάσω καλά.Ας πούμε άγωστο,γραμματική δεν έχω διαβάσει πολύ κ ούτε πρόκειτε γιατί ξέρω πως κ έτσι να πάω 5-6/10 θα τα πιάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ προσωπικά βαρίεμαι να μάθω την εισαγωγή του,αν και θα την διαβάσω καλά.Ας πούμε άγωστο,γραμματική δεν έχω διαβάσει πολύ κ ούτε πρόκειτε γιατί ξέρω πως κ έτσι να πάω 5-6/10 θα τα πιάσω

To άγνωστο δεν είναι 8/20 (40/100) καθώς 12/20 (60/100) πιάνει το γνωστό; :confused: :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
γες,έγω στα 100 λέω ότι η γραμματική είναι 10 =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γες,έγω στα 100 λέω ότι η γραμματική είναι 10 =Ρ

A ok, κατάλαβα τι εννοείς τώρα. :P
προσπέρασα την λέξη "γραμματική" :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
με τιποτα συμβολη , αρμονικο η στασιμο... εγω πιστευω 90% στασιμο (μπορουν να τα τσιμπησουν αρκετα τα υποερωτηματα ακομα και στα στασιμα...)
Παίζει να μας είπε στάσιμα και να τα μπέρδεψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ρε συ τα ιεκ ειναι για να ξυνεις τα @@ σ... προσπα8ησε να μπεις σε καμια σχολη (που να σ αρεσει βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δε γίνεται πια να δώσεις ενδοσχολικές.
Έχεις κάνει την αίτηση για Πανελλήνιες, άρα δεν γίνεται αυτό που λες. Αν δεν πας να γράψεις παίρνεις 0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αυριο ΟΕΦΕ Χημεια κατ...είμαι μόνη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Οχι,ειμαστε και εμεις εδω!!!!
Αυριο ΟΕΦΕ χημεια κατευθυνση!!!
Παιζει να εχω διαβασει σημερα και 8 ωρες χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυριο ΟΕΦΕ Χημεια κατ...είμαι μόνη;;;;
Και εγώ γράφω αύριο αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Όσο εύκολη είναι τόσο βαρετή είναι η θεωρία της και τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσο εύκολη είναι τόσο βαρετή είναι η θεωρία της και τα πάντα!
Όχι εγώ πιστεύω ότι είναι πολύ ωραίο μάθημα! Από τα αγαπημένα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top