Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Τι να πει κανείς , τώρα που ξεκινάμε Γ' και είμαι στα φόρτε μου , διαβάζω αρκετές ώρες και σήμερα που πήγα να πιάσω συζήτηση με το φροντιστή για τα πανεπιστήμια μου πετούσε σπόντες του τύπου αν δεν έχεις βάσεις απο τα προηγούμενα χρόνια θα πατώσεις . Και του έδωσα κατευθείαν παράδειγμα παιδιού που διάβασε μονο τελευταια χρονια και απο το 14 στο σχολείο βρέθηκε με 16.500 στις πανελλήνιες και το πρώτο πράγμα που μου είπε , αυτός ερχόταν φροντιστήριο απο 2α γυμνασίου . Ε ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΘΑ ΠΑΤΩΣΩ? τι να πω , δεν ξερω........τζάμπα όνειρα ...... στεναχωρήθηκα , αγχώθηκα , νευρίασα και πάνω από όλα μου γάμησε τη ψυχολογία και την όρεξη που είχα για το διάβασμα της Γ' , σήμερα δεν παίζει να ανοίξω βιβλίο ... πφφφφφ

Το 90% της επιτυχιας προερχεται απο το μαθητη και το 10% απο τον δασκαλο του.

Αμα εχεις καλο δασκαλο,θα εχεις διαφορα.
Αμα στρωθεις και διαβασεις εσυ,θα κανεις ΤΗ διαφορα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Το 90% της επιτυχιας προερχεται απο το μαθητη και το 10% απο τον δασκαλο του.

Αμα εχεις καλο δασκαλο,θα εχεις διαφορα.
Αμα στρωθεις και διαβασεις εσυ,θα κανεις ΤΗ διαφορα ομως.

Πήγα τελικα μιλησα για νεο δασκαλο μαθ κατ , γεν και προγραμματισμο . Απο την πρωτη στιγμη τον πήγα αυτό τον τύπο ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πλακα πλακα εγω πριν τον Φεβρουαρη ειχα παρει 5 κιλα και τωρα τα εχασα παλι!:)
Εγώ έχω χάσει τρία κιλά φέτος, και όλοι στην αρχή της χρονιάς με λέγαν ότι θα βάλω.

Βλακείες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eytyxhs

Νεοφερμένος

Ο eytyxhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν νε βλέπω να βγάζω πανω απο 10. Τα παρετισα στο τέλος. Ειναι μεγάλη η ανηφόρα.
Χάρισμα σας μια θέση κοπέλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, πιστεύετε οτι θα πέσουν Ηθικά Νικομάχεια;

Η καθηγήτρια μου πιστεύει και ελπίζει να βάλουν συνδυασμό Πρωταγορα με Αριστοτέλη Πολιτικά.. Αλλά η συνέχεια της απάντησης ήταν "αλλά εμάς δεν ενδιαφέρει γιατί πρέπει να τα ξέρουμε όλα" χαχα..από "σος" που μου έχουν πει γιατί δεν πάω Λύκειο από Ηθικά θεωρούν την 3-4 ενότητα και 10.. Τώρα αν πάνε για 4η χρονιά θα τραβάω τα μαλλιά μου γιατί δν μ αρέσουν τα ηθικά! Περιμένω να δω τον οεφε πως θα "παίξει" για πιο ολοκληρωμένη άποψη..:hmm:

Αύριο γράφω 2ώρο αρχαία στο σχολείο μου Αρ. Πολιτικά· ποιό κείμενο σας έβαλαν εσάς στο σχολείο η φροντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Οι ενότητες 3-4 από Ηθικά είναι οι μόνες που δεν έχουν πέσει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ρε παιδια στο ΑΟΔΕ θελει παπαγαλια? Γτ σημερα μου ειπε στο σχολειο καθηγητης που διορθωνει κιολας οτι η βαθμολογια απο μια ερωτηση ειναι στην ουσια 5-6 λεξεις στανταρ και οτι το υπολοιπο μπορουμε να τ πουμε και μ δικα μας λογια κοντα στο βιβλιο παντα..ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ρε παιδια στο ΑΟΔΕ θελει παπαγαλια? Γτ σημερα μου ειπε στο σχολειο καθηγητης που διορθωνει κιολας οτι η βαθμολογια απο μια ερωτηση ειναι στην ουσια 5-6 λεξεις στανταρ και οτι το υπολοιπο μπορουμε να τ πουμε και μ δικα μας λογια κοντα στο βιβλιο παντα..ισχυει?
αν εχεις την ικανοτητα να το αποδωσεις με δικα σου λογια χωρις να παραλλειψεις τιποτα ναι,αλλιως οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αν εχεις την ικανοτητα να το αποδωσεις με δικα σου λογια χωρις να παραλλειψεις τιποτα ναι,αλλιως οχι

Κοιτα το εχω μαθει οσο πιο παπαγαλια μπορω αφου σρο φροντ μονο παπαγαλια μας λενε!Αλλα σημερα ο καθηγητης σττο σχολειο μ εβαλε σε σκεψεις...τεσπα απλα το ανεφερα μπας και ρωτησει και κανεις αλλο κανα καθηγητη απο το σχολειο του για ν δουμε αν ισχυει γτ στο φροντ ολοι παπαγαλια λεν για ν ειναι καλυμενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
συνδυασμό με πρωταγόρα...
συνδυασμος λες ε;χμμ,ωραιες συνδιαστικες ερωτησεις ειναι παντως,πως αντιμετωπιζει πλατων-αριστοτελης αισθητο κοσμο,ή για την παιδεια ή για τους νομους αλλα δεν νομιζω τραβηγμενα καπως αλλα μακαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω......ειχα χθες μια συζητηση με τον ξαδερφο μου ο οποιος τελειωσε ΟΑΕΔ γιατι οταν επρεπε δεν διαβαζε και εκατσε περισι στρωθηκε στο

διαβασμα και περασε στα 22 του νομικη....τελοσπαντων να μη τα πολυλογο ισχυριζεται οτι επειδη τωρα ειναι πιο ωριμος θα βγαλει την σχολη στα 4 χρονια

ακριβως και θα κανει και φοιτικη ΖΩΑΡΑ,χανοντας στην ουσια 1 χρονο λεει σε σχεση με τους συμμαθητες του που περασαν οταν ηταν 18-19 αντιστοιχα...ειναι

εφικτο αυτο το πραγμα;...εμενα παλι αδυνατον μου ακουγεται!!

σορυ ειναι λιγο ακυρο αλλα το εχω απορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δε νομίζω. Ένα από το δύο.

Στο φροντ όλοι οι καθηγητές μου φοβούνται για συνδυασμό. Μακάρι να πέσουν έξω.
Μας έδωσαν και ενα cd με προτεινόμενα θέματα που βγάζει ο κάθε καθηγητής
Πολιτικά 15-16
Ηθικά 8-9
Πρωταγόρας 5-6
Πολιτεία κανείς δε πρότεινε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πολιτεία 13

αλλά και εγώ λέω Πολιτικά 15 - 16 ή Πρωταγόρας 5 - 6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Στο φροντ όλοι οι καθηγητές μου φοβούνται για συνδυασμό. Μακάρι να πέσουν έξω.
Μας έδωσαν και ενα cd με προτεινόμενα θέματα που βγάζει ο κάθε καθηγητής
Πολιτικά 15-16
Ηθικά 8-9
Πρωταγόρας 5-6
Πολιτεία κανείς δε πρότεινε. :P
Σε όσα παλαιά θέματα έχω δει, πάντως , δεν έχουν βάλει συνδυασμό.
Η επιτροπή θεμάτων έχει αποδείξει πόσο απρόβλεπτη είναι, οπότε τα προτεινόμενα θέματα δε μου λένε κάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Η επιτροπή θεμάτων έχει αποδείξει πόσο απρόβλεπτη είναι, οπότε τα προτεινόμενα θέματα δε μου λένε κάτι. :P

Εννοείται πως δεν ξεχωρίζεις σος και ξεσός, αν θες να γράψεις. ;)

Λογοτεχνία τι σας λένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top