Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλημερα!

Να σας ρωτησω ρε παιδια κατι..Σας εχουν φωναξει να συμπληρωσετε εναν κωδικο για το μηχανογραφικο που θα γνωριζετε μονο εσεις?Ρωταω επειδη ειμαι αποφοιτος και δεν με εχουν παρει ακομα τηλεφωνο,κι αν ξερει καποιος μεχρι ποτε ειναι η ημερομηνια υποβολης αυτου του κωδικου..

Ευχαριστω και καλη δυναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλή σου μέρα.:D Στο δικό μου σχολείο δεν έχουν αναφέρει τίποτα ακόμα για τον κωδικό. Μόνο σε ένα χαρτί που έχουν βάλει στον πίνακα ανακοινώσεων λέει μέσα στα άλλα ότι ο κωδικός θα δωθεί μέσα στον Απρίλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο-σχολείο τι σας λένε για την βιολογία γενικής? Θέλει παπαγαλία όπως τα λέει το βιβλίο?
Εμάς μας είπαν ότι και να μην τα γράψεις παπαγαλία, αν απαντήσεις σε αυτά που σου ζητούν είσαι οκ. Χάνεις όμως μονάδες έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο-σχολείο τι σας λένε για την βιολογία γενικής? Θέλει παπαγαλία όπως τα λέει το βιβλίο?
Εμάς μας είπαν ότι και να μην τα γράψεις παπαγαλία, αν απαντήσεις σε αυτά που σου ζητούν είσαι οκ. Χάνεις όμως μονάδες έτσι?

:confused: :confused:

Φυσικά και ΔΕ χάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Και αν πέσεις αε κανέναν περιεργο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε να πέσει ΑΟΔΕ? εγώ στάνταρ έχω θεσμό και μάσλοου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Και αν πέσεις αε κανέναν περιεργο?

Κοίταξε να δεις...Οι περισσότεροι,παρά τα όσα λένε τα φροντιστήρια,βοηθάνε.Αυτοί που είναι παράξενοι είναι πολύ λιγότεροι.Έτσι αν τα γράψεις σωστά χωρίς να αλλάξεις το νόημα τότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.Αλλά για να είμαι ειλικρινής δε μπορώ να καταλάβω πόσο πιο απλά μπορείς να πεις κάποια συγκεκριμένα κομμάτια της θεωρίας?Ωστόσο αν μπορείς μαγκιά σου...

Παιδιά τι λέτε να πέσει ΑΟΔΕ? εγώ στάνταρ έχω θεσμό και μάσλοου

Άντε πάλι τα ίδια... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Κοιτα πρώτο κεφάλαιο όκ θέλει παπαγαλία. Αλλά το δεύτερο πχ φωτοχυμικο νεφος, φαινόμενο θερμοκηπίου αυτά μπορείς να τα πεις παπαγαλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Η βιολογία θέλει παπαγαλία .-

Άκου κι έναν θετικό που έμπλεξε με την βιολογία κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις...Οι περισσότεροι,παρά τα όσα λένε τα φροντιστήρια,βοηθάνε.Αυτοί που είναι παράξενοι είναι πολύ λιγότεροι.Έτσι αν τα γράψεις σωστά χωρίς να αλλάξεις το νόημα τότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.Αλλά για να είμαι ειλικρινής δε μπορώ να καταλάβω πόσο πιο απλά μπορείς να πεις κάποια συγκεκριμένα κομμάτια της θεωρίας?Ωστόσο αν μπορείς μαγκιά σου...



Άντε πάλι τα ίδια... :whatever:

κοίτα αν είχες ασχοληθεί και καθόλου με το θέμα θα έβλεπες ότι ο θεσμός έχει κάτι χρονάκια να πέσει ! και το ότι περνιέσαι για τόσο έξυπνος πίστεψέ με ,θα φανεί στο αποτέλεσμα (και τα χαζοfacemoods που βάζεις στο τέλος τι να πω ..η σιωπή μου προς απάντησή σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Κοιτα πρώτο κεφάλαιο όκ θέλει παπαγαλία. Αλλά το δεύτερο πχ φωτοχυμικο νεφος, φαινόμενο θερμοκηπίου αυτά μπορείς να τα πεις παπαγαλια?


Το φωτοχημικό νέφος είναι ένα από τα κομμάτια τα οποία πρέπει να μάθεις από έξω.Δε γίνεται να παραλείψεις κάτι καθώς τα σημεία είναι συγκεκριμένα.Τώρα όσον αφορά το φαινόμενο του θερμοκηπίου πχ θα μπορούσες να το πεις και με δικά σου λόγια χωρίς όμως να αφήσεις κάτι.Πιστεύω πως δε θα υπήρχε πρόβλημα.Όπως και να έχει εσύ διάβασε τα καλά ώστε να μπορείς να απαντήσεις σε όποια ερώτηση και να σου βάλουν.

κοίτα αν είχες ασχοληθεί και καθόλου με το θέμα θα έβλεπες ότι ο θεσμός έχει κάτι χρονάκια να πέσει ! και το ότι περνιέσαι για τόσο έξυπνος πίστεψέ με ,θα φανεί στο αποτέλεσμα (και τα χαζοfacemoods που βάζεις στο τέλος τι να πω ..η σιωπή μου προς απάντησή σου)

Ε αν έχει να πέσει κάτι χρόνια τότε εντάξει... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αδαμαντια μου σε εχω χασει αφου εκλεισα φβ και δεν ξερεις σε τι περιεργη φαση ειμαι. σκατα φαση για την ακριβεια:/:
Σοφακι υπομονη κοριτσακι μου:/:

Ρε κοριτσια,ρε κοριτσια!!!!!!!!!!:/::/:
Θα περασουμε μωρε(το θεμα ειναι που)
:):):)
Δεν εχει κανενα νοημα να μας παιρνει απο κατω.
ΚΑΝΕΝΑ ΟΜΩΣ!!!Εμεις την προσπαθεια μας την εχουμε κανει και αυτο εχει σημασια!!!
Εχουμε βαλει τα δυνατα μας και ακομα το παλευουμε!!!!
Λοιπον,μην ξανακουσω βλακειες γιατι θα παρω αναποδες και θα ανεβω Θεσαλλονικη Σοφια και θα γινει χαμος(το ιδιο και για εσας δεσποινις δημητρα!)

Ενας μηνας εμεινε,θα παμε να γραψουμε οτι μπορουμε καλυτερα και θα ειμαστε ευχαριστημενες γιατι ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε κοριτσια,ρε κοριτσια!!!!!!!!!!:/::/:
Θα περασουμε μωρε(το θεμα ειναι που)
:):):)
Δεν εχει κανενα νοημα να μας παιρνει απο κατω.
ΚΑΝΕΝΑ ΟΜΩΣ!!!Εμεις την προσπαθεια μας την εχουμε κανει και αυτο εχει σημασια!!!
Εχουμε βαλει τα δυνατα μας και ακομα το παλευουμε!!!!
Λοιπον,μην ξανακουσω βλακειες γιατι θα παρω αναποδες και θα ανεβω Θεσαλλονικη Σοφια και θα γινει χαμος(το ιδιο και για εσας δεσποινις δημητρα!)

Ενας μηνας εμεινε,θα παμε να γραψουμε οτι μπορουμε καλυτερα και θα ειμαστε ευχαριστημενες γιατι ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ!!!!!!:):):)
Ναι ρε συ αδαμαντία αυτό είπα και εγώ. Θα περάσουμε αλλά το που είναι το θέμα :P

Τεσπα θα δείξει και αν έχουμε και μια αποτυχία δεν βαριέσαι όλα μεσ τη ζωή είναι, δίνουμε και του χρόνου αν χρειαστεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Η ηττοπάθεια προσωποποιημένη...Με τέτοια ψυχολογία παιδιά δε θα καταφέρετε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eytyxhs

Νεοφερμένος

Ο eytyxhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά για να μπω με τα μόρια στις ειδικές κατηγορίες πρέπει να το δηλώσω;
Δηλαδή είμαι τρίτεκος και δεν με ρωτισαν αν είμαι η όχι όταν έφτιαχναν τα χαρτιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Τι να πει κανείς , τώρα που ξεκινάμε Γ' και είμαι στα φόρτε μου , διαβάζω αρκετές ώρες και σήμερα που πήγα να πιάσω συζήτηση με το φροντιστή για τα πανεπιστήμια μου πετούσε σπόντες του τύπου αν δεν έχεις βάσεις απο τα προηγούμενα χρόνια θα πατώσεις . Και του έδωσα κατευθείαν παράδειγμα παιδιού που διάβασε μονο τελευταια χρονια και απο το 14 στο σχολείο βρέθηκε με 16.500 στις πανελλήνιες και το πρώτο πράγμα που μου είπε , αυτός ερχόταν φροντιστήριο απο 2α γυμνασίου . Ε ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΘΑ ΠΑΤΩΣΩ? τι να πω , δεν ξερω........τζάμπα όνειρα ...... στεναχωρήθηκα , αγχώθηκα , νευρίασα και πάνω από όλα μου γάμησε τη ψυχολογία και την όρεξη που είχα για το διάβασμα της Γ' , σήμερα δεν παίζει να ανοίξω βιβλίο ... πφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τι να πει κανείς , τώρα που ξεκινάμε Γ' και είμαι στα φόρτε μου , διαβάζω αρκετές ώρες και σήμερα που πήγα να πιάσω συζήτηση με το φροντιστή για τα πανεπιστήμια μου πετούσε σπόντες του τύπου αν δεν έχεις βάσεις απο τα προηγούμενα χρόνια θα πατώσεις . Και του έδωσα κατευθείαν παράδειγμα παιδιού που διάβασε μονο τελευταια χρονια και απο το 14 στο σχολείο βρέθηκε με 16.500 στις πανελλήνιες και το πρώτο πράγμα που μου είπε , αυτός ερχόταν φροντιστήριο απο 2α γυμνασίου . Ε ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΘΑ ΠΑΤΩΣΩ? τι να πω , δεν ξερω........τζάμπα όνειρα ...... στεναχωρήθηκα , αγχώθηκα , νευρίασα και πάνω από όλα μου γάμησε τη ψυχολογία και την όρεξη που είχα για το διάβασμα της Γ' , σήμερα δεν παίζει να ανοίξω βιβλίο ... πφφφφφ
Βλακείες...κάτι ψιλά από 1η λυκείου θα σου χρειαστούν σε μαθηματικά και φυσική...ούτε εγώ είχα ανοίξει βιβλίο μέχρι την 2α λυκείου που ξεκίνησα φροντιστήριο,αλλά και πάλι νομίζω η 2α λυκείου δεν έχει και πολύ σχέση σε ότι αφορά την ύλη με την 3η...πάντως μια χαρά τα κάλυψα τα κενά που είχα και όχι μόνο...οκ,πρέπει και να έχεις καλούς καθηγητές,να διαβάζεις και να λύνεις πολλές ασκήσεις...αλλά μην απογοητεύεσαι τζάμπα...αν ασχοληθείς θα τα καταφέρεις,δε τίθεται θέμα...απλώς ο φροντιστής θέλει να περνάει τέτοια μηνύματα προς τα έξω για να έχει δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Τι να πει κανείς , τώρα που ξεκινάμε Γ' και είμαι στα φόρτε μου , διαβάζω αρκετές ώρες και σήμερα που πήγα να πιάσω συζήτηση με το φροντιστή για τα πανεπιστήμια μου πετούσε σπόντες του τύπου αν δεν έχεις βάσεις απο τα προηγούμενα χρόνια θα πατώσεις . Και του έδωσα κατευθείαν παράδειγμα παιδιού που διάβασε μονο τελευταια χρονια και απο το 14 στο σχολείο βρέθηκε με 16.500 στις πανελλήνιες και το πρώτο πράγμα που μου είπε , αυτός ερχόταν φροντιστήριο απο 2α γυμνασίου . Ε ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΘΑ ΠΑΤΩΣΩ? τι να πω , δεν ξερω........τζάμπα όνειρα ...... στεναχωρήθηκα , αγχώθηκα , νευρίασα και πάνω από όλα μου γάμησε τη ψυχολογία και την όρεξη που είχα για το διάβασμα της Γ' , σήμερα δεν παίζει να ανοίξω βιβλίο ... πφφφφφ

Μην αφήνεις τους άλλους να σε μειώνουν έτσι έυκολα, και πόσο μάλλον να σου ρίχνουν την ψυχολογία στον πάτο..! Εδώ ξέρω άλλες περιπτώσεις, που με αλλαγή κατεύθυνσης στην Γ'Λυκείου, (από θετική σε θεωριτική) πέρασαν! όρεξη αρκεί να έχεις, και καταφέρνεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Και άσε τους άλλους να λένε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Pavlos13, στη θέση σου θα άλλαζα φροντ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top