Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τι πιθανοτητες υπαρχουν τετοια εποχη να τα εχεις ολα ενα κουβαρι στο μυαλο σου και να ξετυλιχθει την ωρα που θα γραφεις??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Πολλές, αρκεί να μην αγχώνεσαι και να είσαι ήρεμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πολλές, αρκεί να μην αγχώνεσαι και να είσαι ήρεμος
θα προσπαθησω αλλα πραγματικα δεν ξερω. χωρις να θελω να ειμαι απαισιοδοξη, προετοιμαζομαι για τα χειροτερσ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δημητρω μου,τουλαχιστον εχεις ενα στοχο στο νου σου ρε μαναρι!!!
Ολα καλα θα πανε και θα περασεις.!!!

Εγω παλι δεν ξερω ποου να παω πλεον..Το ενα μου μυριζει το αλλο μου βρωμαει που λενε.
Ολο αυτο το καιρο ελεγα κτηνιατρικη και τωρα το σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μία είναι η σίγουρη λύση, ΗΜΜΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές !! έχω ρωτήσει τους καθηγητές μου και μου είπαν να μην ανησυχώ (για πιθανή κατάργηση-συγχώνευση κλπ)..οπότε το μόνο π μένει είναι να βγάλω τα μόρια ;P

παιδιά σας πιάνει και εσάς η ''τεμπελίτιδα'' λόγω καλοκαιρίας η μόνο εγώ είμαι παθών ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδιά σας πιάνει και εσάς η ''τεμπελίτιδα'' λόγω καλοκαιρίας η μόνο εγώ είμαι παθών ? :P

Πλάκα κάνεις? Είδα κ έπαθα να με μαζέψω το σ/κ μπας κ διαβάσω λιγάκι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλημέρα κόσμε!!!!
καιρό εχω να μπω να γράψω ( ο,τι και καλά λιώνω στο διάβασμα (λοοολ) ) :P :P απλώς αποφεύγω το i-school γιατί τόσοι υποψήφιοι μαζεμένοι -αγχωμένοι και μάλιστα μια ανάσα πριν τις εξετάσεις, μόνο επιπλέoν καφέδες και άγχος μου φέρνει :P
πάω να λύσω καμιά άσκηση τώρα, γιατί ο άλλος στο φροντ δαγκώνει :P καλή συνεχεία <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το είδατε ! https://www.inf.uth.gr/cced/?p=8772
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
το είδα ! είναι και η πρώτη μου επιλογή άλλωστε !

μαντάμ σουσού ! σε νιώθω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
76.444 oι φετινοί εισακτέοι σε ΑΕΙ-ΤΕΙ

Oριστικοποιήθηκε ο αριθμός των εισακτέων στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Την είσοδο των ΑΕΙ και ΤΕΙ θα περάσουν φέτος 76.444 σπουδαστές, από τους οποίους 1.300 στις...
στρατιωτικές σχολές, 416 στις εκκλησιαστικές, 68 στις τουριστικές. Το υπουργείο Παιδείας συνυπολόγισε τα νέα δεδομένα του σχεδίου «Αθηνά» και τις πρυτανικές προτάσεις.

Συγκεκριμένα, 76.444 φετινοί υποψήφιοι θα ανοίξουν τις «πύλες» των ΑΕΙ-ΤΕΙ, Στρατιωτικών, Τουριστικών και Εκκλησιαστικών Σχολών. Εξ αυτών, 61.747 αφορούν εισακτέους 90%, 9.578 εισακτέους κατηγορίας 10%, ενώ 5.119 εισακτέους επαγγελματικών λυκείων.

Στους 61.747 εισακτέους της κατηγορίας 90% συμπεριλαμβάνονται και οι εξής θέσεις:

- 610 εισακτέοι από εσπερινά λύκεια.
- 9.678 θέσεις θα δοθούν για τις ειδικές κατηγορίες, όπως τρίτεκνους και πολύτεκνους.

left.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
το είδα ! είναι και η πρώτη μου επιλογή άλλωστε !

Ναι είναι της περιοχής μου , και ο φροντιστής μου την προτείνει κάθε λίγο και λιγάκι , και τώρα μέχρι του χρόνου που δίνω προβλέπω λόγω ονόματος και μόνο τη βάση αρκετά ψηλά (Και ως τοποθεσία Βόλος , υπέροχη πόλη) .. Θα δείξει ωστόσο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ανεκαθεν ηταν σχετικα ψηλα γιατι τη σχολη την εκανε η ποιοτητα και οχι απλα ενα ονομα.

Οσο για το Βολο σαν πολη,δεν με ενθουσιαζει και τοσο πολυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ανεκαθεν ηταν σχετικα ψηλα γιατι τη σχολη την εκανε η ποιοτητα και οχι απλα ενα ονομα.

Οσο για το Βολο σαν πολη,δεν με ενθουσιαζει και τοσο πολυ.:P

15.100 το 2012 .. Εδώ θα είμαστε και θα δεις το 13 τι θα γίνει .. Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση πολλών που δεν θα τογνωρίζουν να μην το δηλώσουν και να μείνει στα ίδια .. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Νομιζω ομως το πιο υψηλοβαθμο πολυτεχνειο εφτασε γυρω στο 18500 οποτε καλα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Νομιζω ομως το πιο υψηλοβαθμο πολυτεχνειο εφτασε γυρω στο 18500 οποτε καλα ειναι.

Μιλάς για γενικά ή για Βόλο , γιατί Γενικά ΗΜΜΥ στο μετσόβιο δεν ειναι 19 για μερικές δεκάδες μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pgeotis3

Νεοφερμένος

Ο pgeotis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
"Οι πιο περιζητητες σχολες του 1ου πεδιου,οπως οι Νομικες εχασαν 231 θεσεις,και αλλες 618 θεσεις κουρευτηκαν απο τα φιλολογικα.Συνολικα το 1ο πεδιο εχασε 1334..."

https://www.fimes.gr/2013/04/vaseis-2013-2/
Μακαρι να μην ισχυει κατι τετοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
βιολογια ολη η υλη για να δουμε

"Οι πιο περιζητητες σχολες του 1ου πεδιου,οπως οι Νομικες εχασαν 231 θεσεις,και αλλες 618 θεσεις κουρευτηκαν απο τα φιλολογικα.Συνολικα το 1ο πεδιο εχασε 1334..."

https://www.fimes.gr/2013/04/vaseis-2013-2/
Μακαρι να μην ισχυει κατι τετοιο...
ε ενταξει γαμω τον θεο τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
"Οι πιο περιζητητες σχολες του 1ου πεδιου,οπως οι Νομικες εχασαν 231 θεσεις,και αλλες 618 θεσεις κουρευτηκαν απο τα φιλολογικα.Συνολικα το 1ο πεδιο εχασε 1334..."

https://www.fimes.gr/2013/04/vaseis-2013-2/
Μακαρι να μην ισχυει κατι τετοιο...

Ουφ τώρα είναι που αγχώνομαι... Ελπίζω βέβαια των Παιδαγωγικών-Νηπιαγωγών να μην ανεβεί η βάση.
Εμένα μου στείλανε κάτι άλλο σήμερα που δεν ξέρω πως να νιώσω γι αυτό! :P
https://news247.gr/eidiseis/koinonia/paideia/parelthon_oi_panellhnies_opws_tis_kserame_epistrofh_stis_desmes.2204139.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top