Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manos2013

Νεοφερμένος

Ο manos2013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ναι το θέμα Β σου έβγαζε λίγο την πίστη με τις πράξεις, πιο πολυ τη ζώη μου έφαγε το Δ2.i και εγώ έτσι τα έχω τα Σ-Λ πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias.B

Νεοφερμένος

Ο ilias.B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απότι φαίνεται έχω κάνει μάλλον ένα λάθος στα ΣΛ στη μέση τιμή (τη βρήκα 11 ενώ άλλοι 12 και έχω γράψει και μια βλακεία αιτιολόγηση στην απόδειξη τις τελικής ανισωσης... πάντως ήταν καλά θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ναι όντως περίεργες πράξεις και περίεργα αποτελέσματα.Το καλώ πάντως με αυτά είναι ότι άμα κάποιος άλλος εχει τα ίδια περίεργα αποτελέσματα με εσένα ξέρεις οτι είναι σωστά :P Εγώ πιστεύω τα πήγα καλά και για αυτό δεν με χαλούσε αν ήταν στις πανελλήνιες αυτά :P αν και έκανα βλακεία στον σταθμικό μέσο στον παρονομαστή xD
ΥΓ. : ΑΟΔΕ το επόμενο για να δούμε τι θα καεί για τις πανελλήνιες :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ξερουμε τιποτα βιολογια τι επεσε? αν και 8α μας δωσουν αυριο τα θεματα στο φροντ αλλα εχω περιεργια :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias.B

Νεοφερμένος

Ο ilias.B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαχαχ καλή απόρροια :-P εσύ δηλαδη ποσο περιπου υπολογίζεις να χεις γράψει? Εγώ περιπου 19. Που θες να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εγώ 97-98 άμα δεν έχω κάποια πράξη λάθος :P
Θέλω ΗΜΜΗ ΕΜΠ αλλά το κόβω λίγο δύσκολο :$
Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L123

Νεοφερμένος

Ο L123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλο διαγωνισμα στα μαθηματικα γενικης.. τα σ-λ ηταν:1σ2λ3λ4σ5σ ρωτησα τον καθηγητη μου οταν τελειωσα.. παντως ηταν πιο ευκολα απο τα περσινα αλλα ηταν πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias.B

Νεοφερμένος

Ο ilias.B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα ειτε στην πληροφορικη του ΟΠΑ /ΠαΠει ή στο τμημα οικονομικων επιστημων του ΟΠΑ. Πιστευω το.χω αλλα εχω πολλες ανησυχιες για την φυσικη... τελος παντων βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ναι,δεν βλεπεις?Γιαυτο ολοι χτυπανε 20αρια στην εκθεση.Αφενος επειδη τα θεματα ειναι στανταρ,και αφετερου γιατι θελει να διαβασεις λιγο

Μα πως να γραψει καποιος 20? Ιδια εκθεση στο σχολειο και στο φροντηστηριο...Η μια μου εβαλε 32 και η αλλη 37!! Περσυ στην τριτη του σχολειου μου καπου στα 20 γραπτα πηγαν 3ο βαθμολογητη γτ η διαφορα ηταν τεραστια! Δεν ειναι μαθημα που η διορθωση δνεται απο το υπουργειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξερουμε τιποτα βιολογια τι επεσε? αν και 8α μας δωσουν αυριο τα θεματα στο φροντ αλλα εχω περιεργια :P:)
Κλασικά το θέμα Α να κυκλώσεις. Το Β θέμα είχε ερημοποίηση, διαπνοή και επιδερμική εξάτμιση των φυτών είχε και κάτι για έναν πληθυσμό από αλεπούδες είχε σχέση με τη θεωρία του δαρβίνου. Είχε άσκηση από το πρώτο ερωτήσεις για τα αντισώματα, αντιβιοτικά και παθητική ανοσία.. Είχε άσκηση με πλέγμα και με βιοσυσώρευση και σε αυτήν είχε και διάγραμμα. Αυτά θυμάμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά η διάμεσος στο θέμα Β έβγαινε ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Όχι..Επειδή τα δεδομένα σου ηταν ομαδοποιημενα έπρεπε να κανεις το πολυγωνο αθροιστικών σχετικών συχνοτήτων και μέσω αυτού έβρισκες την διάμεσος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Όχι..Επειδή τα δεδομένα σου ηταν ομαδοποιημενα έπρεπε να κανεις το πολυγωνο αθροιστικών σχετικών συχνοτήτων και μέσω αυτού έβρισκες την διάμεσος

Ναι, δεν έβγαινε ακριβώς όμως έτσι;

Εννοώ η διαίρεση δεν έβγαινε ακριβώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
α αυτό ενοουσες :P
Ναι δεν έβγαινε καλός αριθμός απο διαίρεση απο όσο θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μια μικρή παρέμβαση:
Ωραίες είναι οι προσομοιώσεις του ΟΕΦΕ (αφού δεν τις κάνει το σχολείο), καλά κάνετε και συμμετέχετε στα διαγωνίσματα, θεμιτό είναι το ότι έτσι διαφημίζονται τα φροντιστήρια. 'Ομως, το βλέπω κάθε χρόνο, οι μαθητές ενδιαφέρονται για αυτές πάρα πολύ. (Μέχρι που ψάχνουν και για SOS θέματα!). Μήπως δεν πρέπει να τους δίνετε τόσο μεγάλη σημασία και να ασχολείσθε με τα θέματα του ΟΕΦΕ όχι περισσότερο από όσο για ένα απλό διαγώνισμα?
Τέλος παρέμβασης - Συνεχίστε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στον οεφέ είναι πιο δύσκολα αυτά που βάζουν από τις πανελλήνιες:P

Και βασικά ντάξυ σε αυτήν την φάση είναι καλή ευκαιρία για επανάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλά, δεν είναι σίγουρο πως είναι πιο δύσκολα. Άλλωστε δύσκολα θεωρούμε αυτά που δεν μπορούμε να λύσουμε, μπορεί να κολλήσουμε κάπου στις πανελλήνιες ενώ να χαμε σκίσει αυτά του ΟΕΦΕ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Καλά, δεν είναι σίγουρο πως είναι πιο δύσκολα. Άλλωστε δύσκολα θεωρούμε αυτά που δεν μπορούμε να λύσουμε, μπορεί να κολλήσουμε κάπου στις πανελλήνιες ενώ να χαμε σκίσει αυτά του ΟΕΦΕ ;)

Nope.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ένα πλάνο των θεμάτων που βάζει ο ΟΕΦΕ:

Θέμα Α
Θέμα Δ
Θέμα Δ
Θέμα Δ

Και παραδόξως την πατάω πάντα στο Α. Αντί χια Xo E A έβαλα Χ Ε Α :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το μόνο καλό στον ΟΕΦΕ είναι οτι καίει θέματα σε κάποια μαθήματα. Πχ λογοτεχνία αν βάλει 1 ποίημα, πάει κάηκε κατά 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top