Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ξερετε τι παιζει με τα προγραμματα σπουδων των σχολων μετα το "Αθηνα"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
η βιολογος μου ειπε σημερα τον λαμαρκ κ@ρι0λ1 και το δαρβινο γ@μημ3ν0 και π0υστh ....
αγανακτησε κι αυτη!
(αν δε φαω ban να μη με λενε! αλλα θα σκαγα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Είμαι περίεργος να μάθω σε τι κατάσταση πρέπει να φτάσει ένας για να λέει τον Λαμάρκ καριόλη και τον Δαρβίνο γαμημένο πούστη. Μήπως ήταν ο vassilis_1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οχι..δυστυχως η καθηγητρια μου...αντιλαμβανεστε ολοι το ποσο παγωτο μειναμε στο ακουσμα των παραπανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είμαι περίεργος να μάθω σε τι κατάσταση πρέπει να φτάσει ένας για να λέει τον Λαμάρκ καριόλη και τον Δαρβίνο γαμημένο πούστη. Μήπως ήταν ο vassilis_1?
χαχαχα δεν ξέρει ποιοι είναι ρε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλά εμείς μπορεί τώρα να γελάμε για το πώς μας φαίνεται η θεωρία Λαμάρκ. Για την εποχή του καλά ήταν αυτά που έλεγε. Από πού νά'μοιαζε δηλ. Αριστοτέλη και Πλάτωνα για τη σταθερότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
εγω παντως παιδια ξεκινησα να μην πηγαινω στο σχολειο μια χαρα ειναι,κερδιζω 5 ωρες διαβασματος και 1 ωρα υπνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδιά είμαι δευτερα λυκείου θεωρητική και λέω για βιολογία γενικής του χρόνου... ισχύει πως μπαίνουν ασκήσεις και τέτοια και πως είναι δύσκολη και ριψοκίνδυνη για τους θεωρητικούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι, καλύτερα πάρε φυσική γενικής που έχει πιο στάνταρ ασκήσεις και περισσότερο θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω παντως παιδια ξεκινησα να μην πηγαινω στο σχολειο μια χαρα ειναι,κερδιζω 5 ωρες διαβασματος και 1 ωρα υπνου
Τέλεια είναι όχι απλώς μια χαρά :P

Εγώ μόνο που με φτάνει o ύπνος είμαι ευτυχισμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Τέλεια είναι όχι απλώς μια χαρά :P

Εγώ μόνο που με φτάνει o ύπνος είμαι ευτυχισμένη!


Θεσσαλονικια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξυπνάω 7 το πρωί και σηκώνομαι 8 κ κάτι.. :P μέχρι να ετοιμαστώ ψυχολογικά για το διάβασμα πάει 9 - 9 και κάτι :P άστα να πάνe..

Είμαι η μόνη που μετανιώνω που διάλεξα βιολογία γενικής και όχι κάτι άλλο.. τόσο μικρή ύλη και δεν έχω τελειώσει τπτ ~_~
Ασε που ούτε ασκήσεις ξέρω να λύνω (λένε είναι απλοϊκές εμένα μου φαίνονται κινέζικα).. αλλά τι να διάλεγα? i'm so hopeless
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Φυσική γενικής για την θεωρητική και μαθηματικά γενικής για τους θετικοτεχνολογικούς. Αυτό μόνο και μόνο για το 1ο κεφάλαιο των μαθ. γεν., το οποίο είναι παλούκι για κάποιον της θεωρητικής
Αλλιώς το πιο καλό γενικής για πανελλήνιες θα ταν τα μαθηματικά για όλες τις κατευθύνσεις. ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν γίνεται τώρα, μετά την κατάθεση των δηλώσεων για τις πανελλήνιες, να αλλάξω σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν γίνεται τώρα, μετά την κατάθεση των δηλώσεων για τις πανελλήνιες, να αλλάξω σχολείο;

Εμας ηρθε μια απο Σαλονικα...οποτε δν νμζω ν εχεις θεμα το μονο θεμα που θα εχεις ειναι οτι στο 2ο 4μηνο δν θα ξερεις τι θα σου βαλουν οι εκει καθηγητες...! Οποτε ξανασκεψουτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Εμας ηρθε μια απο Σαλονικα...οποτε δν νμζω ν εχεις θεμα το μονο θεμα που θα εχεις ειναι οτι στο 2ο 4μηνο δν θα ξερεις τι θα σου βαλουν οι εκει καθηγητες...! Οποτε ξανασκεψουτο

Ναι, αλλά έχω ήδη συμπληρώσει στην αίτηση το παλιό μου σχολείο. Δε θα προκύψει πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν γίνεται τώρα, μετά την κατάθεση των δηλώσεων για τις πανελλήνιες, να αλλάξω σχολείο;
Γιατί να αλλάξεις τώρα σχολείο;:P
Θεσσαλονικια;
βεβαίως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αν σας έλεγαν οτι αύριο ξεκινάνε οι Πανελλαδικές, θα νιώθατε έτοιμοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν σας έλεγαν οτι αύριο ξεκινάνε οι Πανελλαδικές, θα νιώθατε έτοιμοι;


Με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top