Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εμμμ, για το ποίημα "Ο κρητικός" μιλάει:P

Δεν είσαι μόνη.. εγώ έβγαλα όλο το προσφυγικό σε μια βδομάδα και το κρητικό παλεύω μια βδομάδα να το καταλάβω.:worry:
Αναρωτιέμαι πότε θα φτιάξουν αυτό το βιβλίο της ιστορίας..

Όσον αφορά για μονάδες που αναφέρετε θυμάμαι Λογοτεχνία ο πρώτος μου είχε βάλει 4 και ο δεύτερος 17 και ο τρίτος μου έβαλε το ενδιάμεσο 12 :P

Ναι για το ποίημα μιλάω :D Την ιστορία την παλεύω, και ενώ ξεκίνησα χωρίς να μου αρέσει καθόλου, τώρα είναι το αγαπημένο μου μάθημα! :clapup: Αλλά είναι κάποια της λογοτεχνίας ρε παιδί μου που δεν μπορώ καθόλου!! Και αυτός ο κρητικός μου έχει κάτσει πολύ άσχημα από την αρχή!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εμμμ, για το ποίημα "Ο κρητικός" μιλάει:P

α...:redface: ούτε αυτό το έχω καταλάβει χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Την κυριακή γράφουμε βιολογία γενικής οεφε.

Πάω για 19 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gedleman1

Νεοφερμένος

Ο Gedleman1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδια οποιος εχει γραψει ή εχει δει τα θεματα της νεοελ. γλωσσας γ'λυκειου της ΟΕΦΕ ας πει την γνωμη του!Στο Β3 τι μεθοδος ειναι??γιατι ο φροντηστης μου επιμενει για συγκριση-αντιθεση!!αλλα για αιτιολογηση φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Την κυριακή γράφουμε βιολογία γενικής οεφε.

Πάω για 19 :P

Μην λες βλακείες, για 20 θα πας! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Βλέπω κάτι ηλίθιες ερωτήσεις για σοσ θέματα σε τεχνολογική και θετική...
Σε μαθήματα όπως μαθηματικά και φυσική είναι τελείως ηλίθιο να μιλάει κάποιος για σοσ θέματα.
Η ύλη είναι τέτοια, ώστε να εξετάζονται τα πάντα.

Δηλαδή έλεος..."σοσ θέματα και θετική και τεχνολογική;".
Αυτή η ερώτηση που θυμίζει άτομα που έχουν χρησιμοποιήσει ΑΔΕ σε 100 ασκήσεις, και όταν το χρησιμοποιούν δεν ξέρουν αν η ενέργεια διατηρείται.Ή άτομα που γράφουν " f : συνεχής" και δεν έχουν κατανοήσει την έννοια της συνέχειας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε παιδια οποιος εχει γραψει ή εχει δει τα θεματα της νεοελ. γλωσσας γ'λυκειου της ΟΕΦΕ ας πει την γνωμη του!Στο Β3 τι μεθοδος ειναι??γιατι ο φροντηστης μου επιμενει για συγκριση-αντιθεση!!αλλα για αιτιολογηση φαινεται!
Συγκριση αντίθεση είναι. Νομίζω συγκρίνει τη δημοκρατία με την αναρχη ελευθερία. Αν δεις το κείμενο όλες οι προτάσεις είναι του στυλ: δεν ειναι αυτο, ειναι το αλλο, δεν παει έτσι παει αλλιως κλπ. Και μια φίλη μου αιτιολόγηση το εβαλε πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Συγκριση αντίθεση είναι. Νομίζω συγκρίνει τη δημοκρατία με την αναρχη ελευθερία. Αν δεις το κείμενο όλες οι προτάσεις είναι του στυλ: δεν ειναι αυτο, ειναι το αλλο, δεν παει έτσι παει αλλιως κλπ. Και μια φίλη μου αιτιολόγηση το εβαλε πάντως. :)

Η περίπτωση να έχει δύο τρόπους δεν υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gedleman1

Νεοφερμένος

Ο Gedleman1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μα δεν αναφέρει καθολου τις αντιτιθέμενες έννοιες στην θ.π!!!εμενα αιτιολόγιση μου κανει!!και αμα ειναι συκγριση αντιθεση δεν ειναι απο τις πιο αντιπροσωπευτικές περιπτώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι πότε επιτέλους σκοπεύουν να ανακοινώσουν τον αριθμό των εισακτέων. Απρίλιος μπήκε. :confused:

Περσυ ο αριθμος ανακοινωθηκε στις 10 Μαιου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βλέπω κάτι ηλίθιες ερωτήσεις για σοσ θέματα σε τεχνολογική και θετική...
Σε μαθήματα όπως μαθηματικά και φυσική είναι τελείως ηλίθιο να μιλάει κάποιος για σοσ θέματα.
Η ύλη είναι τέτοια, ώστε να εξετάζονται τα πάντα.

Δηλαδή έλεος..."σοσ θέματα και θετική και τεχνολογική;".
Αυτή η ερώτηση που θυμίζει άτομα που έχουν χρησιμοποιήσει ΑΔΕ σε 100 ασκήσεις, και όταν το χρησιμοποιούν δεν ξέρουν αν η ενέργεια διατηρείται.Ή άτομα που γράφουν " f : συνεχής" και δεν έχουν κατανοήσει την έννοια της συνέχειας...
Τα πράγματα είναι απλά..δεν υπάρχουν σος! Όσες περισσότερες ασκήσεις λύσεις, τόσο καλύτερα είσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δηλαδή έλεος..."σοσ θέματα και θετική και τεχνολογική;".
Αυτή η ερώτηση που θυμίζει άτομα που έχουν χρησιμοποιήσει ΑΔΕ σε 100 ασκήσεις, και όταν το χρησιμοποιούν δεν ξέρουν αν η ενέργεια διατηρείται.Ή άτομα που γράφουν " f : συνεχής" και δεν έχουν κατανοήσει την έννοια της συνέχειας...

Γι αυτό πρέπει να καταργηθούν οι ασκήσεις που λύνονται με μεθοδολογίες και να γράφουμε πανελλήνιες σε ερωτήσεις πολλαπλών επιλογών! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γι αυτό πρέπει να καταργηθούν οι ασκήσεις που λύνονται με μεθοδολογίες και να γράφουμε πανελλήνιες σε ερωτήσεις πολλαπλών επιλογών! :D

Εννοείς σαν το 2ο Θέμα Φυσικής ένα πράγμα; :hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι, καλό είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Μα δεν αναφέρει καθολου τις αντιτιθέμενες έννοιες στην θ.π!!!εμενα αιτιολόγιση μου κανει!!και αμα ειναι συκγριση αντιθεση δεν ειναι απο τις πιο αντιπροσωπευτικές περιπτώσεις!
Συγκριση-αντιθεση ειναι γιατι το λυσαμε στην ταξη στο φροντ το διαγωνισμα και μας εδωσε και τισ (επισημες)απαντησεις του οεφε..αλλα νομιζω πως ειναι ξεκαθαρο καθως οι περισσοτεροι αυτο υποστηριζουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι, καλό είναι αυτό.

Δεν θα διαφωνούσα αλλά δεν θα συμφωνήσω και απόλυτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Βρε παιδιά μπορεί κάποιος έστω και συνοπτικά να μου πει τι θέμα έβαλε ο ΟΕΦΕ στην Έκθεση κτλ?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Βρε παιδιά μπορεί κάποιος έστω και συνοπτικά να μου πει τι θέμα έβαλε ο ΟΕΦΕ στην Έκθεση κτλ?..

Δημοκρατία και παιδεία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top