Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
πλαγιος θα πεσει

το 2012 έπεσε πλάγιος. φέτος το κόβω ή για υποθετικό λόγο (ίσως εξαρτημένο) ή ανάλυση μετοχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Ή ανάλυση ρηματικών επιθέτων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ανάλυση μετοχής βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προβλέπω οι γνωστοί άγνωστοι που γκρινιάζουν συνέχεια με τα μαθηματικά να μας πούνε μετά πως γράψανε 15-20 στις πανελλήνιες. :whistle:
Χαχαχαχαχα 15 λέει :P

Ούτε από θαύμα δεν μπορώ να πιάσω τέτοιον βαθμό..

Χημεία όχι? ;)

Εγώ θέλω να πάω να γράψω σε όλα εκτός τα μαθηματικά. Και που θα παω χαμένος χρόνος. :P Στα υπόλοιπα βλεπω φως στον ορίζοντα. ;)

Δικιά μου είσαι εσύ και εγώ τα ίδια λέω όλη τη χρονιά!

Στα μαθηματικά θα πάω να γράψω πρώτο και δεύτερο θέμα και στα άλλα έχε γεια βρυσούλες ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
καλα ρε πατε καλα????????.... λετε εμεινε λιγος καιρος για τις εξετασεις, οχι ειναι πολυ για μια τελευταια προσπαθεια για οσους εχουν μεινει λιγο πισω , αλλα και για οσους ειναι στις επαναληψεις ,(τουχαλιστον για θετικη κατευθυνση δν χρειαζονται εκατομμυρια ωρες αλλα λογικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Να ρωτησω. Εχει βγει επισημη ανακοινωση σχετικα με τον αριθμο των εισακτεων για καθε σχολη ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θα βγει μαζί με το μηχανογραφικό δελτίο νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχουν βγει οι εκτιμησεις απο το ιδιο το υπουργειο.
1ο πεδιο μεγαλη μειωση εκτος αγγλικη φιλολογια που εκτοξευονται οι εισακτετοι
5ο πεδιο αυξηση εισακτεων σε ΑΕΙ,μειωση σε ΤΕΙ

αυτα θυμαμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δικιά μου είσαι εσύ και εγώ τα ίδια λέω όλη τη χρονιά!

Στα μαθηματικά θα πάω να γράψω πρώτο και δεύτερο θέμα και στα άλλα έχε γεια βρυσούλες ;3
Α όχι εντάξει, εγώ κάτι κάνω και με την παράγωγο, μια μονοτονία τη βρισκω.:P
Τα ολοκληρώματα είναι το μανίκι, δεν τα ξέρω και δεν θα τα μάθω. Εχω και έναν στο σχολείο που μας φέρνει τις πιο δύσκολες ασκήσεις που βρίσκει και αντι να τις κάνουμε κανονικά μπας και καταλάβουμε οι κοινοι θνητοί τίποτα, στην ουσία τις λύνει με τις 2-3 ιδιοφυιες της τάξης και εγώ μια απογοητέυομαι, μια νευριάζω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τελικά είχα δίκιο. Εσύ που γκρινιάζεις, έχεις στάνταρ 1,2,3 θέμα και θα πιάσεις σίγουρα κάτι από 4 γιατί δεν είναι μόνο ολοκληρώματα. Μέσα έπεσα πάλι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελικά είχα δίκιο. Εσύ που γκρινιάζεις, έχεις στάνταρ 1,2,3 θέμα και θα πιάσεις σίγουρα κάτι από 4 γιατί δεν είναι μόνο ολοκληρώματα. Μέσα έπεσα πάλι. :D
Ουτε καν. Αμα έχω στανταρ θέμα επειδή θα βρω σωστά καμια μονοτονία και κυρτότητα οκ εχεις δίκιο. Οταν από τις 7-8 ασκήσεις που έχω συνήθως, κάνω 2-3 έχω πάρα πολλές πιθανότητες να γράψω, οντως.

Μου θυμίζεις τον μαθηματικό στο σχολείο που λέει: ''Λοιπόν, θα γράψετε όλοι 98! Μέσα σε μια ώρα θα κάνετε 1ο 2ο και 3ο θέμα και θα έχετε ενα 2ωρο να λύσετε το δύσκολο υποερώτημα του 4ου θέματος. Όλα τα υπόλοιπα μόρια είναι δεδομένο ότι θα τα πάρετε.'' Το ανέκδοτο της χρονιάς έχει καταντήσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μα, τέτοιες ασκήσεις πέφτουν στις πανελλήνιες. Μονοτονίες, κυρτότητα, όρια κτλ...
τα ολοκληρώματα είναι το μισό 4 θέμα ξερωγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
:verymad: :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

ΔΕΝ θέλω να γράψω ΕΚΘΕΣΗ.

ΤΕΛΟΣ

:verymad: :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εσείς που λέτε για πεσμένη ψυχολογία.... Είμαι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη και ζω μόνη.Οι γονείς μου έχουν φύγει από τη χώρα προκειμένου να βρουν μια καλύτερη τύχη μιας κ έχασαν και οι 2 τις δουλείες τους. Έχω σχεδόν κάθε μέρα το απόγευμα σχολή και πρακτική σε παιδικό σταθμό, οπότε μόνο τα πρωινά για διάβασμα και φυσικά δεν μπορώ να λείψω λόγω απουσιών. Οι εργασίες, οι πρόοδοι κ οι εκάστοτε εξεταστικές τρέχουν και μου ρουφάνε εκτός από ενέργεια και ώρες διαβάσματος. Τα σαββατοκύριακα όποτε μου δοθεί η ευκαιρία προσέχω παιδιά. Δίνω πανελλήνιες χωρίς καν να ξέρω αν θα μπορέσω του χρόνου να μείνω εδώ και να τα καταφέρω να βρω μια δουλειά οπουδήποτε, προκειμένου όχι μόνο να πάψω να έχω ανάγκη την στήριξη των γονέων μου, αλλά να τους βοηθήσω κιόλας και φυσικά να μπορέσω να στηρίξω μόνη τον εαυτό μου για να καταφέρω να σπουδάσω. Και να σημειώσω οτί είναι η τρίτη φορά που δίνω. Και τέλος, πριν από μία εβδομάδα το αγόρι μου μπήκε σε νοσοκομείο στην Αγγλία με πρόβλημα στον εγκέφαλο. Παρ'όλα αυτά όμως προσπαθώ όσο μπορώ, ούτε τις ελπίδες μου να χάνω, ούτε πανικοβάλλομαι ούτε τίποτα! Γι'αυτό μακάρι αυτά να είναι τα προβλήματά σας κ να κουράζεστε για αυτά τα ζητήματα! Εκμεταλλευτείτε το γεγονός οτί η μοναδική σας σκοτούρα είναι τα βιβλία σας και στρωθείτε για τα καλά! Και βγείτε κ μια βόλτα να ξελαμπηκάρετε όταν νιώθετε ότι το έχετε ανάγκη! Όλα στο πρόγραμμα είναι! Λίγες εβδομάδες έμειναν, μη χάνετε τις ελπίδες σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κλειστε τα αυτια σας σε εκτιμησεις . . τις ειδαμε και περσι τις εκτιμησεις που πηγαν δια περιπατου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πώς στον κόρακα γίνονται εκτιμήσεις χωρίς καν να έχουν γράψει τα παιδιά έστω ένα μάθημα; :confused: χαλαρώστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πώς στον κόρακα γίνονται εκτιμήσεις χωρίς καν να έχουν γράψει τα παιδιά έστω ένα μάθημα; :confused: χαλαρώστε...
έλα τώρα, όλα γίνονται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Άντε μωρέ με τις εκτιμήσεις τους....όλη την ώρα δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και κάθονται και δημιουργούν φόβο και άγχος στου υποψήφιους...έλεος, που θα φτάσει αυτή η νοοτροπία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πάντα οι εκτιμήσεις γίνονται με βάση τη κοινή λογική.. Δηλαδή αύξηση θέσεων=μείωση βάσεων, αν τα θέματα παραμείνουν στην ίδια δυσκολία με τα περσινά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top