Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ναι, ναι Πολυδούρης θα πέσει.
Τι είναι ο Πολυδούρης; :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
(Γιατί μου έχει κολλήσει οτι θα πέσει Πολυδούρη; )
Πεζό θα πέσει.:P Τήν μυρίζομαι εγώ τη δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Πεζό θα πέσει.:P Τήν μυρίζομαι εγώ τη δουλειά!

Ολοι αυτό λένε και φοβάμαι πως θα γίνουν τα πεζά «Aντι-sos».

Μια γνωστή μου λέει οτι φοβάται πως θα βάλουν Κρητικό. Ολοι τον έχουν στα τέρμα «Αντι-sos», άλλα φροντιστήρια τον κάνουν προς το τέλος γιατί δεν είναι απ' τα sos. Αν θέλουν να «χαντακώσουν« στη λογοτεχνία, Κρητικός θα πέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Oνειρο στο Κυμα και δεν ειμαι καλαααα
Μια γνωστή μου λέει οτι φοβάται πως θα βάλουν Κρητικό. Ολοι τον έχουν στα τέρμα «Αντι-sos», άλλα φροντιστήρια τον κάνουν προς το τέλος γιατί δεν είναι απ' τα sos. Αν θέλουν να «χαντακώσουν« στη λογοτεχνία, Κρητικός θα πέσει.
Ναι ειδαμε και σ εμας που επεσε Καβαφης που ηταν και το πιο ευκολο...χειροτερες ηταν οι επιδοσεις απ τον Κρητικο που επεσε το 11..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ολοι αυτό λένε και φοβάμαι πως θα γίνουν τα πεζά «Aντι-sos».

Μια γνωστή μου λέει οτι φοβάται πως θα βάλουν Κρητικό. Ολοι τον έχουν στα τέρμα «Αντι-sos», άλλα φροντιστήρια τον κάνουν προς το τέλος γιατί δεν είναι απ' τα sos. Αν θέλουν να «χαντακώσουν« στη λογοτεχνία, Κρητικός θα πέσει.

Κοιτα,αμα το λεει μια γνωστη σου,αλλαζει το θεμα,και μαλλον θα πρεπει να παρω σοβαρα τον φοβο της.


Τι είναι ο Πολυδούρης;

Ο Βασίλης Πολυδούρης γεννηθείς ως Basil Poledouris (21 Αυγούστου, 1945 - 8 Νοεμβρίου, 2006) ήταν ένας Αμερικανός συνθέτης κινηματογραφικής μουσικής με ελληνικές ρίζες (οι γονείς του κατάγονταν από τη Μεσσηνία).

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BB%CE%B7%CF%82_%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%B4%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B7%CF%82
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Κοιτα,αμα το λεει μια γνωστη σου,αλλαζει το θεμα,και μαλλον θα πρεπει να παρω σοβαρα τον φοβο της.



Λίγο ακομα προσπάθησε και θα γίνεις αστείος :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν προσπαθησε να γινει αστειος, οποτε μην ανησυχεις. Πετυχε το σκοπο του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ολοι αυτό λένε και φοβάμαι πως θα γίνουν τα πεζά «Aντι-sos».

Μια γνωστή μου λέει οτι φοβάται πως θα βάλουν Κρητικό. Ολοι τον έχουν στα τέρμα «Αντι-sos», άλλα φροντιστήρια τον κάνουν προς το τέλος γιατί δεν είναι απ' τα sos. Αν θέλουν να «χαντακώσουν« στη λογοτεχνία, Κρητικός θα πέσει.
Εγώ πέρυσι ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα έβαζαν Παπαδιαμάντη, και από τη μιάμιση ημέρα που είχαμε κενό μεταξύ Βιολογίας και Λογοτεχνίας, ξόδεψα τη μία σε σημειώσεις, βοηθήματα και βιβλίο μόνο για αυτό το έργο, και μού είχε μείνει μισή για όλα τα υπόλοιπα. Οπότε... τόν έχω άχτι! :P

Τέλος πάντων. Δεν έχουν καμία λογική και κανένα νόημα τα sos. Και Κρητικός να πέσει, αν έχετε διαβάσει και έχετε κατανοήσει, θα γράψετε μια χαρά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_za

Νεοφερμένος

Η maria_za αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειας σας παιδια!μεσα απριλιου θα λειπω εξωτερικο γ λογους υγειας..γνωριζει κανεις αμα μπορει καποιος συγγενης για παραδειγμα η μητερα μου ν παει στ σχολειο ν δηλωσει αυτη τον κωδικο για το μηχανογραφικο??? γινετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γειας σας παιδια!μεσα απριλιου θα λειπω εξωτερικο γ λογους υγειας..γνωριζει κανεις αμα μπορει καποιος συγγενης για παραδειγμα η μητερα μου ν παει στ σχολειο ν δηλωσει αυτη τον κωδικο για το μηχανογραφικο??? γινετε??
Γίνεται, αν του/της έχεις κάνει εξουσιοδότηση στα ΚΕΠ. Όμως, (αν δεν κάνω λάθος) οι κωδικοί για το μηχανογραφικό γίνονται τον Ιούνιο και όχι τον Απρίλιο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Γίνεται, αν του/της έχεις κάνει εξουσιοδότηση στα ΚΕΠ. Όμως, (αν δεν κάνω λάθος) οι κωδικοί για το μηχανογραφικό γίνονται τον Ιούνιο και όχι τον Απρίλιο.



Τον Απρίλιο παίρνουμε κωδικούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_za

Νεοφερμένος

Η maria_za αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχει βγει ανακοινωση οτι μεσα απριλιου παιρνουμε κωδικους..αρα μονο με εξουσιοδοτηση γινετε.ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παιδια πως πατε με τα μαθηματα?Τα προλαβαινετε ολα??
Εμενα μου παιρνουν πολυ ωρα γενικα..Δηλαδη εκανα 3 διαγωνισματα μαθηματικα κατ (2004-2006) και μου πηραν απ τις 2 μεχρι τις 7 ενω υπολογιζα πολυ λιγοτερο...
Δεν ξερω ειλικρινα...:redface:
Γενικα πολυ διαβασμα..
Κουραγιο 2 μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μην τρελαινεσαι! Εκανες 3 3ωρα διαγωνισματα σε 5 ωρες! Θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Μην τρελαινεσαι! Εκανες 3 3ωρα διαγωνισματα σε 5 ωρες! Θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλα...


Δε τα λες και 3ωρα τα διαγωνίσματα...Δεν είναι σαν αυτά που βάζουν τα τελευταία χρόνια.Ειδικά του 2004 είναι γελοίο.Όπως και να έχει αν όντως τα έκανε όλα και σωστά σαν να ήταν εξετάσεις μέσα σε 5 ώρες τότε ναι είναι αρκετά καλά.Αλλά εντάξει σε πόσο περίμενε να τα κάνει ?Σε 2 ώρες?Μη λέμε χαζομάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δε τα λες και 3ωρα τα διαγωνίσματα...Δεν είναι σαν αυτά που βάζουν τα τελευταία χρόνια.Ειδικά του 2004 είναι γελοίο.Όπως και να έχει αν όντως τα έκανε όλα και σωστά σαν να ήταν εξετάσεις μέσα σε 5 ώρε
Του 2004 οντως ηταν σχετικα ευκολο.
Το 2005 με δυσκολεψε για να ειμαι ειλικρινης.
Το 2006 ηταν ενταξει.
Δεν περιμενα να το κανω σε 2ωρα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_za

Νεοφερμένος

Η maria_za αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γίνεται, αν του/της έχεις κάνει εξουσιοδότηση στα ΚΕΠ. Όμως, (αν δεν κάνω λάθος) οι κωδικοί για το μηχανογραφικό γίνονται τον Ιούνιο και όχι τον Απρίλιο.

Μηπως γνωριζεις τ εγγραφα χρειαζομαι και την διαδικασια για να κανω την εξουσιοδοτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Τον κωδικό δεν τον έχουμε ήδη από την αίτηση που κάναμε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό που μας έμειναν μόνο 2 μήνες... :/
Όσο για τα διαγωνίσματα... μην ανησυχείς με εξάσκηση λύνονται όλα... (ή μάλλον σχεδόν όλα! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζουμε πότε πρέπει να καταθέσουμε τα σχετικά έγγραφα για ειδική κατηγορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top