Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Μέχρι πότε είναι η προθεσμία για να δηλώσετε συμμετοχή στις Πανελλήνιες..??
Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
μέχρι 5/3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αντίστροφη μέτρηση. :P
https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Κάποιος που θέλει να ξαναδώσει, τι χαρτια πρεπει να κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Κάποιος που θέλει να ξαναδώσει, τι χαρτια πρεπει να κάνει?

Εφυγες οπως εισαι να συμπληρωσεις την αιτηση στο σχολειο που φοιτουσες!! Η διορια ειναι ως τις 5 μαρτιου την τριτη δηλαδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, το εμαθα χτες, το ερωτημα ειναι τι χαρτια χρειαζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Κάποιος που θέλει να ξαναδώσει, τι χαρτια πρεπει να κάνει?

Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, όχι τρέχεις αλλά ΤΡΈΧΕΙΣ! μέχρι τη Τρίτη μπορείς! Και εγώ έτσι τελευταία στιγμή το άφησα!!!!
Την δήλωση νομίζω πρέπει να την βρεις μόνη σου, αν δεν κάνω λάθος.
Εγώ για καλό και για καλό την έβγαλα φωτοτυπία μη πάω μέχρι το σχολείο και μου πουν έπρεπε να την φέρεις εσύ, όχι τίποτα άλλο αλλά είναι και μακριά το σχολείο μου. (μου τη βρήκε μια κοπέλα από εδώ στο σαιτ του υπουργείου παιδείας)
Για καλό και για κακό έβγαλα φωτοτυπία και το απολυτήριο μου αλλά και την ταυτότητα μου, μου έκατσε εμένα και τα έβγαλα γιατί ποτέ δε ξέρεις ίσως υπάρχει περίπτωση να χρειαστούν. Όπως είπα είναι μακριά το σπίτι μου από το σχολείο. :P

Να κάνω μια άλλη ερώτηση και εγώ ρε παιδιά, άντε κάνω δήλωση, όμως εγώ ανήκω και σε ειδική κατηγορία πότε πρέπει να κάνω δήλωση για αυτό; Τώρα ή αργότερα όπως κάναμε όταν δίναμε κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οκ, ευχαριστω πολυ, θα παω την Δευτερα στο σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Οκ, ευχαριστω πολυ, θα παω την Δευτερα στο σχολειο!

ΧΑρουλίτα θα ξαναδώσεις ? :O ξαφνιάζομαι γτ θυμάμαι απο παλιά ποστς σ , οτι το τμήμα χημείας το ήθελες πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

Μα γιατι εφιαλτης?? Τελειωνουμε παιδιαααα!!

Οκ, ευχαριστω πολυ, θα παω την Δευτερα στο σχολειο!

Θα σου δωσουν την δηλωση στο σχολειο ας την εκτυπωσουν ουτως η αλλως ξινονται!! Αντε και καλη σου τυχη!

Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, όχι τρέχεις αλλά ΤΡΈΧΕΙΣ! μέχρι τη Τρίτη μπορείς! Και εγώ έτσι τελευταία στιγμή το άφησα!!!!
Την δήλωση νομίζω πρέπει να την βρεις μόνη σου, αν δεν κάνω λάθος.
Εγώ για καλό και για καλό την έβγαλα φωτοτυπία μη πάω μέχρι το σχολείο και μου πουν έπρεπε να την φέρεις εσύ, όχι τίποτα άλλο αλλά είναι και μακριά το σχολείο μου. (μου τη βρήκε μια κοπέλα από εδώ στο σαιτ του υπουργείου παιδείας)
Για καλό και για κακό έβγαλα φωτοτυπία και το απολυτήριο μου αλλά και την ταυτότητα μου, μου έκατσε εμένα και τα έβγαλα γιατί ποτέ δε ξέρεις ίσως υπάρχει περίπτωση να χρειαστούν. Όπως είπα είναι μακριά το σπίτι μου από το σχολείο. :P

Να κάνω μια άλλη ερώτηση και εγώ ρε παιδιά, άντε κάνω δήλωση, όμως εγώ ανήκω και σε ειδική κατηγορία πότε πρέπει να κάνω δήλωση για αυτό; Τώρα ή αργότερα όπως κάναμε όταν δίναμε κανονικά;
ΠΑρε και ρωτα γτ ενα παιδι που ξερω και ανηκει στους πολυτεκνους του ελεγαν κατι παραξενα οτι πρεπει τρ να παει κατι χαρτια κ μαλακιες...ρωτα για ν μν ψαχνεσαι με δ'αυτους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Θα σου δωσουν την δηλωση στο σχολειο ας την εκτυπωσουν ουτως η αλλως ξινονται!! Αντε και καλη σου τυχη!
Της πρότεινα να την βγάλει μόνη της γιατί μερικοί είναι τσιγκούνηδες ή ξίνονται τόσο πολύ που βρίσκουν δικαιολογίες για να μη σηκωθούν από τη παρέκλα! :P


ΠΑρε και ρωτα γτ ενα παιδι που ξερω και ανηκει στους πολυτεκνους του ελεγαν κατι παραξενα οτι πρεπει τρ να παει κατι χαρτια κ μαλακιες...ρωτα για ν μν ψαχνεσαι με δ'αυτους!

Καλά το φαντάστηκα!
Δηλαδή να πάω να πάρω και κανένα χαρτί οικογενειακής καταστάσεως ε; πφφφφ
Φλασία που με ήρθε τώρα, από τη σχολή που είμαι γραμμένη δε χρειάζεται τίποτα σωστά; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δηλαδή να πάω να πάρω και κανένα χαρτί οικογενειακής καταστάσεως ε; πφφφφ
Φλασία που με ήρθε τώρα, από τη σχολή που είμαι γραμμένη δε χρειάζεται τίποτα σωστά; :worry:

Εμάς μας ζήτησαν πιστοποιητικό γεννήσεως, αν θέλεις να είσαι σίγουρη πάνε με το πιστοποιητικό αν είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Της πρότεινα να την βγάλει μόνη της γιατί μερικοί είναι τσιγκούνηδες ή ξίνονται τόσο πολύ που βρίσκουν δικαιολογίες για να μη σηκωθούν από τη παρέκλα! :P




Καλά το φαντάστηκα!
Δηλαδή να πάω να πάρω και κανένα χαρτί οικογενειακής καταστάσεως ε; πφφφφ
Φλασία που με ήρθε τώρα, από τη σχολή που είμαι γραμμένη δε χρειάζεται τίποτα σωστά; :worry:

Κοιτα νμζ τν απριλιο θα πρεπει ν πας τα χαρτια αλλα ρωτα απο τρ εσυ γτ δν το ρισκαρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι?
Κάποιος που θέλει να ξαναδώσει, τι χαρτια πρεπει να κάνει?

Μαζι με αυτα που αναφέρονται πιο πάνω θα πρεπει να πας και τη βεβαίωση πρόσβασης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
ΧΑρουλίτα θα ξαναδώσεις ? :O ξαφνιάζομαι γτ θυμάμαι απο παλιά ποστς σ , οτι το τμήμα χημείας το ήθελες πολύ.
Περίεργη ιστορια...
Ειμαι πολυ ικανοποιημενη απο το χημικο και μαλλον δεν θα δωσω!
Για αλλους λογους ρωτησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Αχχχ..μολις γυρισα απο ενα εξαντλητκο 3ωρο στην λογοτεχνια κατ. ....πραγματικα ενιωθα οτι δεν θα τελειωσω ποτε αυτο το διαγωνισμα ηταν τεραστιο...:( και γραφουμε την επομενη κυριακη ιστορια κατ. ολο το προσφυγικο :) αντε καλη μας δυναμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top