Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στην Γ λυκείου,δεν υφίσταται μου "αρέσει" κάτι. Είσαι κάργα μαζοχιστής, τελεία και παύλα. :P
Όχι πάντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
εσεις οι θεωρητικοι που ειστε στο σχολειο?ιστορια ,αρχαια.λατινικα,βιολογια και λογοτεχνια?
Ιστορία: Μάθημα 4 στο Κρητικό
Αρχαία: Ενότητα 16 στα Πολιτικά
Λατινικά: 2 κείμενα και τέλος..
Βιολογία: Τελειώσαμε την ερημοποίηση
Λογοτεχνία: Τελειώσαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Άντε, τι έμειναν....δυο μήνες μόνο!
{τέτοια μου λεγε η μαμά πέρσι για να με εμψυχώσει και καλά}
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

22natalia22

Νεοφερμένος

Η 22natalia22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδιά εσείς τι κάνετε για να κρατιεστε ξύπνιοι ?γιατί εγώ κοντεύω να τα παίξω τελευταία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Στην Γ λυκείου,δεν υφίσταται μου "αρέσει" κάτι. Είσαι κάργα μαζοχιστής, τελεία και παύλα. :P
Οι περισσότεροι που έτυχε να τους άρεσε ιδιαίτερα κάποιο μάθημα πάντως, πήγαν πολύ καλά σε αυτό.

Παράδειγμα δικό μου: Λογοτεχνία 18.2 ενώ Λατινικά 8.7! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
παιδιά εσείς τι κάνετε για να κρατιεστε ξύπνιοι ?γιατί εγώ κοντεύω να τα παίξω τελευταία..

Έχω την εντύπωση ότι είναι νωρίς για να ξενυχτάς. Στο τέλος πρέπει να έχεις αντοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
παιδιά εσείς τι κάνετε για να κρατιεστε ξύπνιοι ?γιατί εγώ κοντεύω να τα παίξω τελευταία..

Κοιμόμαστε.Εγώ κανένα 7ωρο κοιμάμαι το βράδυ και κανένα μισάωρο το μεσημέρι όταν βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αμα δεν ξεκλεψεις καμια ωρα το μεσημερι μετα το σχολειο, η μερα μπορει να αποβει αβασταχτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ωχ κι εγώ τα χα παίξει, αλλά κατά τον Μάρτιο....κοιμηθείτε κανονικά, αυτό έχω να σας πω, δεν χάνετε τίποτα με τον ύπνο-τον φυσιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Προγραμμα μου, βραδινος υπνος τουλαχιστον 6 ωρες , Δευτερα Τεταρτη Παρασκευη διαβασμα μεσημερι και βραδυ , Τριτη Πεμπτη Σαββατο μεσημεριανος υπνος.Οταν δεν με κραταν τα ματια μου φτιαχνω καφεδακι εσπρεσσο ή καπουτσινο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεσημεριανός ύπνος και καφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Καλα, δεν ξερω ποσους καφεδες παιζει να πινω μεσα στη βδομαδα. Απειρους. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Ερώτηση :
Στην αίτηση που κάνουμε τώρα, συμπεριλαμβάνονται και τα χαρτιά για την προφορική εξέταση?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλήμερα ...καφεδάκι και πάμε να μας τα πρίξει πάλι ο Βενιζέλος :mad: :whistle: :P

Ερώτηση :
Στην αίτηση που κάνουμε τώρα, συμπεριλαμβάνονται και τα χαρτιά για την προφορική εξέταση?:confused:

Μία φίλη μου που δίνει προφορικά δεν της είπαν κάτι ...μόνο την ρώτησαν αν θα εξεταστεί προφορικά για επιβεβαίωση ..τώρα εσύ καλού κακού πήγαινε ρώτα κάποιον υπεύθυνο..για να είσαι σίγουρη ..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλα, δεν ξερω ποσους καφεδες παιζει να πινω μεσα στη βδομαδα. Απειρους. :|

Εγώ λογικά 4*7= 28 :redface: Αν δεν πάθω τίποτα αυτήν την χρονιά καλά θα μαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εγώ λογικά 4*7= 28 :redface: Αν δεν πάθω τίποτα αυτήν την χρονιά καλά θα μαι :P


Η ανοησία στο μεγαλείο της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μια ερώτηση: Είμαι απόφοιτος και αύριο θα πάω να κάνω την αίτηση για συμμετοχή. Πρέπει να εκτυπώσω μόνος μου την αίτηση(αφού την έχω κατεβάσει από το site του υπουργείου) ή θα μου τη δώσει το σχολείο; Επίσης, για όσους(απόφοιτους) έχουν ήδη πάει να το κάνουν, μετά το σχολείο σε παίρνει τηλέφωνο για να σου δώσει το αντίγραφο της αίτησης(από τα 2 που βγάζουν) ή πας εσύ κάποια στιγμή και το παίρνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παιδες πως παει?Την παλευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top