Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι αυτός ο μήνας είναι ο τελευταίος. Γραφτηκα σε ένα αλλο φροντ, ισα ισα να βγάλω ύλη ( είμαι ακομα στο 2ο κεφ φαντάσου..ενώ άλλοι έχουν βγάλει ύλη )
η κοπέλα καλη χρυση συμπαθητική....αλλάαααα...αργούσα συστηματικά !
3.οο έιχαμε μάθημα 4 παρα εμφανιζόνταν. Ασε που κάθε δευτερο μάθημα ακυρωνόνταν για "κάτι έκτακτό "
Ξεκινήσαμε 5 παδιά και όλοι έφυγαν....
Σοορύ κιολάς, πανελλήνιες θέλω να δώσω, αν εσύ δεν μπορείς να το αντιληφθείς θα βρω κάποιον με περισσότερη σοβαρότητα.
Μην το σκέφτεσαι Euangelie, βάλ'τα κάτω και αν δεις οτι δεν σου προσφέρει τίποτα, αλλάξε πλώρη όσο υπάρχει χρόνος ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι αυτός ο μήνας είναι ο τελευταίος. Γραφτηκα σε ένα αλλο φροντ, ισα ισα να βγάλω ύλη ( είμαι ακομα στο 2ο κεφ φαντάσου..ενώ άλλοι έχουν βγάλει ύλη )
η κοπέλα καλη χρυση συμπαθητική....αλλάαααα...αργούσα συστηματικά !
3.οο έιχαμε μάθημα 4 παρα εμφανιζόνταν. Ασε που κάθε δευτερο μάθημα ακυρωνόνταν για "κάτι έκτακτό "
Ξεκινήσαμε 5 παδιά και όλοι έφυγαν....
Σοορύ κιολάς, πανελλήνιες θέλω να δώσω, αν εσύ δεν μπορείς να το αντιληφθείς θα βρω κάποιον με περισσότερη σοβαρότητα.
Μην το σκέφτεσαι Euangelie, βάλ'τα κάτω και αν δεις οτι δεν σου προσφέρει τίποτα, αλλάξε πλώρη όσο υπάρχει χρόνος ;) ;)
Μάλιστα, κατάλαβα χειρότερη κατάσταση από τη δικιά μου. :/:
Δεν ξέρω τι θα κάνω. Το θέμα είναι ότι μόνο εμένα με ενοχλέι αυτή η κατασταση, δηλαδή θα φανώ κακιά, εγωίστρια και επιπόλεα που δεν κάθομαι να ακούω το κύρηγμα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Θέλω μια άποψη για ένα θέμα. Το θεωρειτε σωστό ένας μαθητής να ξεγραφτεί από το φροντιστήριο σε ένα πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα αμέσως μόλις βγαλει την ύλη και να κάνει μόνος του επαναλήψεις ? Αναφέρομαι στα μαθηματικά γενικης.

Κοιτά τα λεφτά δεν τα γλυτώνεις. Λίγα φροντηστήρια μειώνουν την τιμή μετά τον Ιανουάριο αν σταματήσεις κάποιο μάθημα. Τώρα στο φροντηστήριο θα σου δίνει κάποιες ασκήσεις. Αν πιστεύεις ότι πέρα απο αυτό δεν σου προσφέρει τίποτα τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Πήγα χθες να κάνω την αίτηση για τις πανελλαδικές, όλα ΟΚ.
Ομως δεν έχει βγει καμια ανακοίνωση για τις ειδικές κατηγορίες. Δε θα υπάρξουν φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κοιτά τα λεφτά δεν τα γλυτώνεις. Λίγα φροντηστήρια μειώνουν την τιμή μετά τον Ιανουάριο αν σταματήσεις κάποιο μάθημα. Τώρα στο φροντηστήριο θα σου δίνει κάποιες ασκήσεις. Αν πιστεύεις ότι πέρα απο αυτό δεν σου προσφέρει τίποτα τότε...
Τι? Δεν το ήξερα αυτό... Μα καλά αφού ξέρω πολλούς που μειώνουν ώρες ή σταματάνε κάποια μαθήματα μόλις βγάλουν την ύλη για να έχουν περισσότερο χρόνο για προσωπικό διάβασμα... Δεν είναι λογικό να πληρώνουν το ίδιο...

Εσύ δίνεις μαθηματικά γενικής, σωστα? Στο τελευταιο μάθημα πόσα πράγματα κάνατε και τι σας έβαλε στο σπίτι? Εμείς λύσαμε 2 ασκήσεις απο στατιστική, μια από πιθανότητες και μας έβαλε 3 για το σπίτι. Δηλαδή, ντάξει 3 ασκήσεις μέσα σε 2 ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι? Δεν το ήξερα αυτό... Μα καλά αφού ξέρω πολλούς που μειώνουν ώρες ή σταματάνε κάποια μαθήματα μόλις βγάλουν την ύλη για να έχουν περισσότερο χρόνο για προσωπικό διάβασμα... Δεν είναι λογικό να πληρώνουν το ίδιο...

Εσύ δίνεις μαθηματικά γενικής, σωστα? Στο τελευταιο μάθημα πόσα πράγματα κάνατε και τι σας έβαλε στο σπίτι? Εμείς λύσαμε 2 ασκήσεις απο στατιστική, μια από πιθανότητες και μας έβαλε 3 για το σπίτι. Δηλαδή, ντάξει 3 ασκήσεις μέσα σε 2 ώρες...

Εμάς μας έδωσαν ειδοποιητήριο απο το φροντηστήριο ότι όποιος διακόψει κάποιο μάθημα μετά τον Ιανουάριο δεν θα έχει μείωση στο ποσό που πρέπει να δώσει και απ'όσο ξέρω και άλλα φροντηστήρια την ίδια τακτική ακολουθούν.

Στο τελευταίο μάθημα για ένα 20λεπτο λύσαμε απορίες, συνολικά κάναμε 4 ασκήσεις των 3-4 υποερωτημάτων και 2 που απλώς ζητούσε να αποδείξεις μία σχέση. Για το σπίτι μας έβαλε 7 ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τι? Δεν το ήξερα αυτό... Μα καλά αφού ξέρω πολλούς που μειώνουν ώρες ή σταματάνε κάποια μαθήματα μόλις βγάλουν την ύλη για να έχουν περισσότερο χρόνο για προσωπικό διάβασμα... Δεν είναι λογικό να πληρώνουν το ίδιο......
1) Η άποψη των φροντιστηρίων είναι ότι έχουν ρυθμίσει τμήματα και καθηγητές με βάση το πακέτο που παρακολουθείτε από την αρχή, οπότε αν διακόψουν κάποια παιδιά ορισμένα μαθήματα, το κατάστημα δεν θα "βγαίνει" κι έτσι δεν μειώνουν τα δίδακτρα. Επειδή όμως έχοντας τελειώσει την ύλη παντού, κάποιοι μαθητές ίσως διακόψουν εντελώς τη φοίτηση για να διαβάσουν μόνοι τους, πολλά φροντιστήρια φροντίζουν να μην "προλάβουν" να τελειώσουν την ύλη έγκαιρα σε όλα τα μαθήματα κι έτσι κρατούν τους μαθητές - πελάτες μέχρι την τελευταία στιγμή.
2) Δεν υπάρχουν κανόνες, κάθε μαθητής έχει το δικό του τρόπο διαβάσματος. Προσωπικά, όταν ήμουν υποψήφιος έκανα ιδιαίτερα και τέλος Φεβρουαρίου τα σταμάτησα τελείως όλα, γιατί αισθάνθηκα ότι δεν έχουν κάτι περισσότερο να μου δώσουν. (Όμως, δεν άφησα "άνεργους" τους καθηγητές μου, αλλά τους έστειλα πακέτο με το ίδιο πρόγραμμα και τα ίδια χρήματα στη φίλη μου που άρχιζε προετοιμασία από τη Β λυκείου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
1) Η άποψη των φροντιστηρίων είναι ότι έχουν ρυθμίσει τμήματα και καθηγητές με βάση το πακέτο που παρακολουθείτε από την αρχή, οπότε αν διακόψουν κάποια παιδιά ορισμένα μαθήματα, το κατάστημα δεν θα "βγαίνει" κι έτσι δεν μειώνουν τα δίδακτρα. Επειδή όμως έχοντας τελειώσει την ύλη παντού, κάποιοι μαθητές ίσως διακόψουν εντελώς τη φοίτηση για να διαβάσουν μόνοι τους, πολλά φροντιστήρια φροντίζουν να μην "προλάβουν" να τελειώσουν την ύλη έγκαιρα σε όλα τα μαθήματα κι έτσι κρατούν τους μαθητές - πελάτες μέχρι την τελευταία στιγμή.
2) Δεν υπάρχουν κανόνες, κάθε μαθητής έχει το δικό του τρόπο διαβάσματος. Προσωπικά, όταν ήμουν υποψήφιος έκανα ιδιαίτερα και τέλος Φεβρουαρίου τα σταμάτησα τελείως όλα, γιατί αισθάνθηκα ότι δεν έχουν κάτι περισσότερο να μου δώσουν. (Όμως, δεν άφησα "άνεργους" τους καθηγητές μου, αλλά τους έστειλα πακέτο με το ίδιο πρόγραμμα και τα ίδια χρήματα στη φίλη μου που άρχιζε προετοιμασία από τη Β λυκείου).
Αδικο πάντως γιατί έτσι σου βάζουν τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι. Εγώ δεν σκοπεύω να τα σταματήσω όλα. Συνολικά θέλω να σταματήσω 8 ώρες το μήνα, ένα 10ευρο δεν θα μου το κόψουν? Το λέω γιατί πέρυσι που ξεκίνησα 2ωρο μάθημα στα μέσα της χρονιάς 10 ευρώ είχα επιβάρυνση... Anyway, θα δω τι θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
1) Η άποψη των φροντιστηρίων είναι ότι έχουν ρυθμίσει τμήματα και καθηγητές με βάση το πακέτο που παρακολουθείτε από την αρχή, οπότε αν διακόψουν κάποια παιδιά ορισμένα μαθήματα, το κατάστημα δεν θα "βγαίνει" κι έτσι δεν μειώνουν τα δίδακτρα. Επειδή όμως έχοντας τελειώσει την ύλη παντού, κάποιοι μαθητές ίσως διακόψουν εντελώς τη φοίτηση για να διαβάσουν μόνοι τους, πολλά φροντιστήρια φροντίζουν να μην "προλάβουν" να τελειώσουν την ύλη έγκαιρα σε όλα τα μαθήματα κι έτσι κρατούν τους μαθητές - πελάτες μέχρι την τελευταία στιγμή.
2) Δεν υπάρχουν κανόνες, κάθε μαθητής έχει το δικό του τρόπο διαβάσματος. Προσωπικά, όταν ήμουν υποψήφιος έκανα ιδιαίτερα και τέλος Φεβρουαρίου τα σταμάτησα τελείως όλα, γιατί αισθάνθηκα ότι δεν έχουν κάτι περισσότερο να μου δώσουν. (Όμως, δεν άφησα "άνεργους" τους καθηγητές μου, αλλά τους έστειλα πακέτο με το ίδιο πρόγραμμα και τα ίδια χρήματα στη φίλη μου που άρχιζε προετοιμασία από τη Β λυκείου).

Δια, κατι παντελως ακυρο, στην ασκηση με τα κυματα που εβαλες, μπορεις να εξηγησεις το "Ταφιξ"; Σε PM αν θες. Αν πηγαινε το κυμα προς τα δεξια παλι θα ειχαμε Ταφιξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
βαλτε τα δυνατα σας....εχετε καιρο ακομη για να βγαλετε υλη και επαναληψεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ναι αυτός ο μήνας είναι ο τελευταίος. Γραφτηκα σε ένα αλλο φροντ, ισα ισα να βγάλω ύλη ( είμαι ακομα στο 2ο κεφ φαντάσου..ενώ άλλοι έχουν βγάλει ύλη )
η κοπέλα καλη χρυση συμπαθητική....αλλάαααα...αργούσα συστηματικά !
3.οο έιχαμε μάθημα 4 παρα εμφανιζόνταν. Ασε που κάθε δευτερο μάθημα ακυρωνόνταν για "κάτι έκτακτό "
Ξεκινήσαμε 5 παδιά και όλοι έφυγαν....
Σοορύ κιολάς, πανελλήνιες θέλω να δώσω, αν εσύ δεν μπορείς να το αντιληφθείς θα βρω κάποιον με περισσότερη σοβαρότητα.
Μην το σκέφτεσαι Euangelie, βάλ'τα κάτω και αν δεις οτι δεν σου προσφέρει τίποτα, αλλάξε πλώρη όσο υπάρχει χρόνος ;) ;)

Απο οτι λενε τα παιδια, στα φροντιστηρια η υλη ειναι πιο μπροστα νομιζω. Οποτε δεν εχει νοημα να κανεις μαθημα με αυτη αφου κανατε λιγο μαθημα και τα προσπερναγατε οπως στο σχολειο.
Εσυ πας σε αλλο φροντ ή πηρες ενα βοηθημα και καθαρισες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δια, κατι παντελως ακυρο, στην ασκηση με τα κυματα που εβαλες, μπορεις να εξηγησεις το "Ταφιξ"; Αν πηγαινε το κυμα προς τα δεξια παλι θα ειχαμε Ταφιξ;
Όποια κατεύθυνση και να έχει το κύμα, για κάθε σημείο του μέσου υπάρχει χρόνος άφιξης (άλλοι τον λένε χρόνο αναμονής). Είναι ο χρόνος που χρειάζεται το κύμα να φτάσει από την πηγή στο συγκεκριμένο σημείο που απέχει d από την πηγή και είναι:
d = v.t => t = d/v. Μέχρι τη στιγμή αυτή το σημείο παραμένει ακίνητο, αμίλητο και αγέλαστο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Όποια κατεύθυνση και να έχει το κύμα, για κάθε σημείο του μέσου υπάρχει χρόνος άφιξης (άλλοι τον λένε χρόνο αναμονής). Είναι ο χρόνος που χρειάζεται το κύμα να φτάσει από την πηγή στο συγκεκριμένο σημείο που απέχει d από την πηγή και είναι:
d = v.t => t = d/v. Μέχρι τη στιγμή αυτή το σημείο παραμένει ακίνητο, αμίλητο και αγέλαστο.


Στην ουσια λεμε για το x=ut=>t=x/u. Ειχε 2 t, στον τυπο ελεγες Τ-Ταφιξ! Το Ταφιξ ναι ειναι t=x/u, το Τ τι ειναι;
Α) Τ-Ταφιξ μονο οταν παει στα αρνητικα?
Β) Αν ξεκιναει απο την πηγη στην θεση Ο και παει στα αρνητικα παλι θα υπαρχει αυτο το Τ?
Γ) :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στην ουσια λεμε για το x=ut=>t=x/u. Ειχε 2 t, στον τυπο ελεγες Τ-Ταφιξ! Το Ταφιξ ναι ειναι t=x/u, το Τ τι ειναι;
Α) Τ-Ταφιξ μονο οταν παει στα αρνητικα?
Β) Αν ξεκιναει απο την πηγη στην θεση Ο και παει στα αρνητικα παλι θα υπαρχει αυτο το Τ?
Γ) :D :D :D
Αν η πηγή ταλαντώνεται για χρόνο t, κάθε σημείο του μέσου ταλαντώνεται για t-tαφ (ανεξάρτητα από θέση σημείου ή φορά ταχύτητας διάδοσης ή θέση πηγής). Δες και την απόδειξη της εξίσωσης κύματος στο σχολικό βιβλίο. Είναι tαφ = d/v όπου d η απόσταση του σημείου από την πηγή. Αν η πηγή βρίσκεται στη θέση 0 τότε d = |x|, όπου χ η θέση (τετμημένη) του σημείου που σε ενδιαφέρει. Αν η πηγή βρίσκεται στη θέση χπ τότε d = |x - χπ| και πάλι ανεξάρτητα από την κατεύθυνση της ταχύτητας του κύματος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αν η πηγή ταλαντώνεται για χρόνο t, κάθε σημείο του μέσου ταλαντώνεται για t-tαφ (ανεξάρτητα από θέση σημείου ή φορά ταχύτητας διάδοσης ή θέση πηγής). Δες και την απόδειξη της εξίσωσης κύματος στο σχολικό βιβλίο. Είναι tαφ = d/v όπου d η απόσταση του σημείου από την πηγή. Αν η πηγή βρίσκεται στη θέση 0 τότε d = |x|, όπου χ η θέση (τετμημένη) του σημείου που σε ενδιαφέρει. Αν η πηγή βρίσκεται στη θέση χπ τότε d = |x - χπ| και πάλι ανεξάρτητα από την κατεύθυνση της ταχύτητας του κύματος.


Thanks Ζευς, απλα πρωτη φορα βλεπω οτι η πηγη δεν ειναι στο Ο, στην αρχη. Στην ουσια ειναι ολα ιδια, απλα το μονο που αλλαζει ειναι το προσημο στην εξισωση (+ αντι για -) και
στον τυπο d=x-xπ, το χ ποσο ειναι; αφου d=αποσταση σημειου απ πηγη, και χπ ενα σημειο (της πηγης!)
Thanks Ζευs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γεια σασ παιδια..ολοι στον αγωνα λοιπον...8ελω να ρωτησω ποια πιστευετε 8α πεσουν φετοσ στα αντιστοιχα μα8ηαματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
γεια σασ παιδια..ολοι στον αγωνα λοιπον...8ελω να ρωτησω ποια πιστευετε 8α πεσουν φετοσ στα αντιστοιχα μα8ηαματα

Too soon to speculate! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Απο οτι λενε τα παιδια, στα φροντιστηρια η υλη ειναι πιο μπροστα νομιζω. Οποτε δεν εχει νοημα να κανεις μαθημα με αυτη αφου κανατε λιγο μαθημα και τα προσπερναγατε οπως στο σχολειο.
Εσυ πας σε αλλο φροντ ή πηρες ενα βοηθημα και καθαρισες;
Στην αρχή μόνη μου, τον Δεκεμβρη γράφτηκα πιο πολύ για λόγους ανασφάλειας ....αλλά τλκ κλτρη δουλειά έκανα μόνη μου :P
τώρα θα κάνω σε άλλο φροντ .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τι κατεύθυνση είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γεια σασ παιδια..ολοι στον αγωνα λοιπον...8ελω να ρωτησω ποια πιστευετε 8α πεσουν φετοσ στα αντιστοιχα μα8ηαματα
δεν νομίζω να το ξέρει κανείς αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top