Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
μια ενημερωση δεν βλαπτει:mad:

Μα δεν είναι καν σίγουρο ότι θα γίνει έτσι. Υποθέσεις κάνουμε αυτήν την στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
να πουν τι παιζει με το αθηνα τουλαχιστον

Ε προφανώς,πρώτα θα ξεκαθαρίσει το ολο θεμα με το "Αθηνα" και μετά θα αρχίσει η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ε προφανώς,πρώτα θα ξεκαθαρίσει το ολο θεμα με το "Αθηνα" και μετά θα αρχίσει η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών .
ευτυχως οι αρχιτεκτονικες μοιαζουν απειραχτες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πότε θα συνειδητοποιήσω επιτέλους ότι πρέπει να διαβάσω περισσότερο? ΠΟΤΕ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πότε θα συνειδητοποιήσω επιτέλους ότι πρέπει να διαβάσω περισσότερο? ΠΟΤΕ? :/:
σαιμ σιτσουατιον:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
" Όπως ανακοίνωσε το υπουργείο Παιδείας σε κοινή προθεσμία, που θα ανακοινωθεί εγκαίρως, θα υποβληθούν και τα Μηχανογραφικά Δελτία των υποψηφίων των ΓΕΛ και ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΕΣ Α και Β)."

Άρα η ημερομηνία υποβολής μηχανογραφικών δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη και δεν συμπίπτει με αυτή των αιτήσεων.

"Αντίθετα, όσοι από τους αποφοίτους - κατόχους βεβαίωσης πρόσβασης ημερήσιων ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ-Β΄ των ετών 2011 ή 2012 θέλουν να είναι υποψήφιοι με το 10% για τις υπόλοιπες σχολές, δεν υποβάλλουν Αίτηση-Δήλωση για το 10% , αλλά απευθείας μηχανογραφικό μαζί με τους υπόλοιπους υποψηφίους περί τον Ιούνιο. "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οσοι αμφιταλαντευεστε για την σχολη που θα δηλωσετε 1η,δειτε τα προγραμματα σπουδων του εκαστοτε τμηματος.Και παλι δεν καταλαβαινω τι ρολο διαδραματιζει η θεαση των μοριων.
Το μονο πρακτικο που εχουν,ειναι να ψαρωνουν κατι καημενα,που βγαζουν 19000,και ηθελαν σχολες των 15, ωστε ακουγοντας τους μαλακες απο τα φροντιστηρια περι ''μην πανε τζαμπα τα μορια'' να δηλωνουν υψηλοβαθμες σχολες,ορισμενες φορες και ακυρες με το αρχικο αντικειμενο.Αυτο μονο καταστροφικο μπορει να αποβει για τον υποψηφιο.

Αρχιστε να ψαχνεστε λοιπον :flowers::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ουφ ουφ ουφ ουφφφφφφ αγχώθηκα τώρα !! :worry:
πραγματικά καλη μας τύχη (γιατί η επιτυχία είναι σίγουρη :redface: ) ^_^ εύχομαι να δει ο καθένας το όνομα του, δίπλα απο την σχολή που θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:) Χμμμ...

Διαβαζω την εγκυκλιο που αναρτηθηκε και ειμαι καπως...
Οκ,υποβολη αιτησιων(καιρος ητανε) ...αχα...εως πεντε μαρτιου..ωραια..κλπ.. κλπ κλπ..μηχανογραφικα πριν ..ωραια...ναι...ναι ...

Ωπ!!!!!!!!!!!!!!

Μηχανογραφικα πριν?????????


Τι στο.......

Ωραια και εγω θα δηλωσω τωρα...Πρεπει να δηλωσω...

ΟΚ...

Κτηνιατρικη Απθ,κτηνιατρικη καρδιτσα και μετα τιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????τι γαμω το κερατο μου το καροτενιο!ΤΙ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Η εγκύκλιος βγήκε, το υπουργείο τα ΄πε, ημερομηνία ορίστηκε, μηχανογραφικά θα συμπληρωθούν πριν, 3 μήνες έμειναν, κ ενώ το άγχος θα έπρεπε να είναι στα ύψη, εγώ νιώθω πολύ αισιόδοξη και κατά ένα παράδοξο τρόπο ξεκούραστη. :D Άντε παιδιά όλο και κοντεύουμε! Πειθαρχία, οργάνωση, αισιοδοξία κ προπάντων χαμόγελα, γιατί αλλιώς δεν θα τα βγάλουμε πέρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos1995

Νεοφερμένος

Ο mitsos1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω τι να πω που γραφω σε καμια 12αρια εβδομαδες???
Αγχος ρε παιδια...ΑΓΧΟΣ!!!! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
:) Χμμμ...

Διαβαζω την εγκυκλιο που αναρτηθηκε και ειμαι καπως...
Οκ,υποβολη αιτησιων(καιρος ητανε) ...αχα...εως πεντε μαρτιου..ωραια..κλπ.. κλπ κλπ..μηχανογραφικα πριν ..ωραια...ναι...ναι ...

Ωπ!!!!!!!!!!!!!!

Μηχανογραφικα πριν?????????


Τι στο.......

Ωραια και εγω θα δηλωσω τωρα...Πρεπει να δηλωσω...

ΟΚ...

Κτηνιατρικη Απθ,κτηνιατρικη καρδιτσα και μετα τιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????τι γαμω το κερατο μου το καροτενιο!ΤΙ??

Συνήθως αυτοί που δηλώνουν ιατρικές σχολές βάζουν σαν καβάτζα διατροφολογία ή βιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εχμ ναι,αλλα σκεψου οτι η διατροφολογια εχει περιπου ιδια βαση με την κτηνιατρικη Απθ οπως και το βιολογικο Αθηνας.:PΟποτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εχμ ναι,αλλα σκεψου οτι η διατροφολογια εχει περιπου ιδια βαση με την κτηνιατρικη Απθ οπως και το βιολογικο Αθηνας.:PΟποτε..
ε ναι, έχουν κοντά τις ίδιες βάσεις γιατί περνάνε αυτοί που δεν κατάφεραν να περάσουν ιατρική, δηλαδή οι καλοί μαθητές που αντί για 19000 έβγαλαν 18000 :(:(:( :P
Υπάρχει και βιολογικό ΑΠΘ όπως και μοριακή βιολογία αλεξ/πολη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Moυ αρεσε πολυ η βιολογια σαν μαθημα και φυσικα η ερευνα σαν παιδι και εγω.
Αλλα κακα τα ψεματα στην Ελλαδα ειμαστε..
Οι πιθανοτητες να ασχοληθεις με ερευνα ή ολα εκεινα τα φανταστικα πραγματα που εχουμε στο μυαλο μας ειναι μικρες..
Στο τελος ολοι λιγο πολυ θα ασχοληθουμε με τον εκπαιδευτικο κλαδο για να τα βγαλουμε περα..
Ειλικρινα σου μιλαω δεν ξερω.
Μην μου πεις Χημικο τωρα..Δεν θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:) Χμμμ...

Διαβαζω την εγκυκλιο που αναρτηθηκε και ειμαι καπως...
Οκ,υποβολη αιτησιων(καιρος ητανε) ...αχα...εως πεντε μαρτιου..ωραια..κλπ.. κλπ κλπ..μηχανογραφικα πριν ..ωραια...ναι...ναι ...

Ωπ!!!!!!!!!!!!!!

Μηχανογραφικα πριν?????????


Τι στο.......

Ωραια και εγω θα δηλωσω τωρα...Πρεπει να δηλωσω...

ΟΚ...

Κτηνιατρικη Απθ,κτηνιατρικη καρδιτσα και μετα τιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????τι γαμω το κερατο μου το καροτενιο!ΤΙ??

Γιατί μηχανογραφικά πριν;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
:D
Από βιολογικό δεν μπορείς ν ασχοληθείς με την εκπαίδευση, αφού οι μόνοι που κάνουν φροντ και ιδιαίτερα στην βιολογία είναι τα παιδιά της θετικής, δηλαδή το 10% των μαθητών. Δεν έχουν δουλειές. Αν πιστεύεις πως θα γίνεις καθηγητής καλύτερα πάνε μαθηματικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μα δεν θελω να γινω καθηγητρια..
Μεταξυ μας ουτε τα παιδακια θα το θελουν:P

Εγω θελω να παω πρωτη μου επιλογη και αυτο στοχευω πραγματικα...Αν ομως κατσει κατι στραβα δεν ξερω..
Δεν ξερω τι θα κανω τοτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μα δεν θελω να γινω καθηγητρια..
Μεταξυ μας ουτε τα παιδακια θα το θελουν:P

Εγω θελω να παω πρωτη μου επιλογη και αυτο στοχευω πραγματικα...Αν ομως κατσει κατι στραβα δεν ξερω..
Δεν ξερω τι θα κανω τοτε..
Μόνο κτηνιατρική θα δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top