Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
31 μαρτιου παμε,αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα παω...


εε δεν θα πεθανουμε κι ολας για τις σκατοπανελληνιες! δεν θα χασουμε και τον εαυτο μας;):)

έτσι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πλησιαζει η εκδρομη και πρεπει να κανω καμια επαναληψη πριν ωστε να μην χανω και την φορμα
εσεις πηγατε εκδρομη?
Εμείς θα πάμε 10 Μαρτίου.. ντάξυ είναι ανάλογα δλδ αν διαβάζεις όλη τη χρονιά δεν θα σε σώσουν 7 μέρες:P αν πάλι δεν προλαβίνεις δεν πας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Εμείς θα πάμε 10 Μαρτίου.. ντάξυ είναι ανάλογα δλδ αν διαβάζεις όλη τη χρονιά δεν θα σε σώσουν 7 μέρες:P αν πάλι δεν προλαβίνεις δεν πας:)


προφανως...και δεν νομιζω κανεις απο την ταξη μου να παρει βιβλια για 5 μερες που θα παμε κωσταντινουπολη..
Αλλα ποτε δεν ξερεις με τους ψευτοεπιμελεις μαθητες που υπαρχουν, ο οποιοι τελευταια μερα θα ανοιξουν βιβλιο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εγώ πάλι που θα πάω εκδρομή στην Κέρκυρα αποφάσισα να πάρω μαζί μου τη βιολογία ώστε να διαβάσω στην διαδρομή.Δεν πρόκειται να κάνω καλή δουλειά αλλά όσο να ναι θα μπορέσω να ξαναπεράσω κάποια κεφάλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ πάλι που θα πάω εκδρομή στην Κέρκυρα αποφάσισα να πάρω μαζί μου τη βιολογία ώστε να διαβάσω στην διαδρομή.Δεν πρόκειται να κάνω καλή δουλειά αλλά όσο να ναι θα μπορέσω να ξαναπεράσω κάποια κεφάλαια.

Παιδιά μιας και πήγα εκδρομή να σας πω μερικά πράγματα.
Δεν υπάρχει λόγος να πάρετε βιβλία μαζί σας, για τον πολύ απλό λόγο ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τα ανοίξετε.
Στο λεοφωρείο γίνεται χαμός, αν ανοίξεις βιβλίο το πιθανότερο είναι να φας δούλεμα, στο ξενοδοχείο δεν μένετε για πάνω απο 2 ώρες την ημέρα παρά τα βράδια που μόνο που δεν θα διαβάζετε.

Αυτά σχετικά με τα βιβλία. Είναι 7 ημέρες. Εκμεταλευτείτε το για ξεκουραστείτε ψυχικά. Ξεχάστε τα μαθήματα για 7 ημέρες. Έτσι όταν γυρίσετε θα γυρίσετε με όρεξη να διαβάσετε. Τουλάχιστον έτσι έγινε με εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Παιδιά μιας και πήγα εκδρομή να σας πω μερικά πράγματα.
Δεν υπάρχει λόγος να πάρετε βιβλία μαζί σας, για τον πολύ απλό λόγο ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τα ανοίξετε.
Στο λεοφωρείο γίνεται χαμός, αν ανοίξεις βιβλίο το πιθανότερο είναι να φας δούλεμα, στο ξενοδοχείο δεν μένετε για πάνω απο 2 ώρες την ημέρα παρά τα βράδια που μόνο που δεν θα διαβάζετε.

Αυτά σχετικά με τα βιβλία. Είναι 7 ημέρες. Εκμεταλευτείτε το για ξεκουραστείτε ψυχικά. Ξεχάστε τα μαθήματα για 7 ημέρες. Έτσι όταν γυρίσετε θα γυρίσετε με όρεξη να διαβάσετε. Τουλάχιστον έτσι έγινε με εμένα.

Συμφωνώ αλλά εγώ θα πάρω 1 βιβλίο.Επίσης δε νομίζω να πέσει δούλεμα αλλά και να πέσει who cares.Και δεν σκόπευα να το ανοίξω κάπου αλλού.Μόνο στη διαδρομή με τη συντροφιά της μουσικής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Συμφωνώ αλλά εγώ θα πάρω 1 βιβλίο.Επίσης δε νομίζω να πέσει δούλεμα αλλά και να πέσει who cares.Και δεν σκόπευα να το ανοίξω κάπου αλλού.Μόνο στη διαδρομή με τη συντροφιά της μουσικής μου.

Στο πούλμαν μεσα θα γίνεται τέτοιος χαβαλές,που δεν υπαρχει περιπτωση να το ανοίξεις το βιβλιο ,στάνταρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Στο πούλμαν μεσα θα γίνεται τέτοιος χαβαλές,που δεν υπαρχει περιπτωση να το ανοίξεις το βιβλιο ,στάνταρ!

Όσο περίεργο και να σας φαίνεται εγώ προτιμώ κατά τη διάρκεια της εκδρομής να κάθομαι ήσυχα να ασχολούμαι με κάτι που θέλω και να ακούω μουσική της επιλογής μου.Δε λέω σίγουρα θα γίνει και χαβαλές και σίγουρα θα παίξω κανένα από τα γνωστά παιχνίδια αλλά όχι και για ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσο περίεργο και να σας φαίνεται εγώ προτιμώ κατά τη διάρκεια της εκδρομής να κάθομαι ήσυχα να ασχολούμαι με κάτι που θέλω και να ακούω μουσική της επιλογής μου.Δε λέω σίγουρα θα γίνει και χαβαλές και σίγουρα θα παίξω κανένα από τα γνωστά παιχνίδια αλλά όχι και για ώρες.
Τώρα σοβαρά θα πας εκδρομή και θα πάρεις βιβλίο μαζί σου;:P

είπαμε ρε συ 3η λυκείου αλλά χαλάρωσε λίγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά θα πας εκδρομή και θα πάρεις βιβλίο μαζί σου;:P

είπαμε ρε συ 3η λυκείου αλλά χαλάρωσε λίγο:P

ρε παιδιά εντάξει έπρεπε να είμαι πιο συγκεκριμένος.Το βιβλίο θα το φέρω για 2 ώρες πήγαινε και 2 ώρες στην επιστροφή.Δεν πρόκειται να κυκλοφορώ με αυτό συνέχεια.Και πέρυσι που δεν ήμουν γ λυκείου πάλι είχα πάρει βιβλίο αλλά ήταν λογοτεχνικό.Και με αυτό βέβαια πολύ λίγο ασχολήθηκα.Anyway ο καθένας με τις επιλογές του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ρε παιδιά εντάξει έπρεπε να είμαι πιο συγκεκριμένος.Το βιβλίο θα το φέρω για 2 ώρες πήγαινε και 2 ώρες στην επιστροφή.Δεν πρόκειται να κυκλοφορώ με αυτό συνέχεια.Και πέρυσι που δεν ήμουν γ λυκείου πάλι είχα πάρει βιβλίο αλλά ήταν λογοτεχνικό.Και με αυτό βέβαια πολύ λίγο ασχολήθηκα.Anyway ο καθένας με τις επιλογές του
Ναι ρε παιδί μου ότι και να ναι δεν γίνεται να διαβάσεις σε τέτοια φάση. Και βασικά με τι μυαλό;
πχ και για μένα η βιολογία με κάνει η ζωή ωραία φέτος αλλά δεν θα την κουβαλήσω στην εκδρομή(και να ασχοληθώ δηλαδή το μυαλό μου θα είναι σε άλλη γη, σε άλλα μέρη) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
ρε παιδιά εντάξει έπρεπε να είμαι πιο συγκεκριμένος.Το βιβλίο θα το φέρω για 2 ώρες πήγαινε και 2 ώρες στην επιστροφή.Δεν πρόκειται να κυκλοφορώ με αυτό συνέχεια.Και πέρυσι που δεν ήμουν γ λυκείου πάλι είχα πάρει βιβλίο αλλά ήταν λογοτεχνικό.Και με αυτό βέβαια πολύ λίγο ασχολήθηκα.Anyway ο καθένας με τις επιλογές του

Πάντως το διάβασμα της βιολογιας εκείνες τις 4 ώρες του πήγαινε- έλα δεν ειναι εκείνες που θα καθορίσουν το τι θα γράψεις!
Trust me!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Πάντως το διάβασμα της βιολογιας εκείνες τις 4 ώρες του πήγαινε- έλα δεν ειναι εκείνες που θα καθορίσουν το τι θα γράψεις!
Trust me!

obviously...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ρε παιδιά εντάξει έπρεπε να είμαι πιο συγκεκριμένος.Το βιβλίο θα το φέρω για 2 ώρες πήγαινε και 2 ώρες στην επιστροφή.Δεν πρόκειται να κυκλοφορώ με αυτό συνέχεια.Και πέρυσι που δεν ήμουν γ λυκείου πάλι είχα πάρει βιβλίο αλλά ήταν λογοτεχνικό.Και με αυτό βέβαια πολύ λίγο ασχολήθηκα.Anyway ο καθένας με τις επιλογές του

ξέρω ότι έχεις θέσει noble goals και όλα τα σχετικά, αλλά bitch plz bro, αν νομίζεις πως θα σε βοηθήσει, ετοιμάσου να απογοητευτείς οικτρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ πάλι που θα πάω εκδρομή στην Κέρκυρα αποφάσισα να πάρω μαζί μου τη βιολογία ώστε να διαβάσω στην διαδρομή.Δεν πρόκειται να κάνω καλή δουλειά αλλά όσο να ναι θα μπορέσω να ξαναπεράσω κάποια κεφάλαια.

Αν θες συγκεκριμένα μέρη, πες να δώσω info, το νησί μας έχει απ'όλα. :)

Επίσης, ηρεμήστε ρε παιδιά, στην εκδρομή της β' λυκείου είχα τελειώσει το Έγκλημα και Τιμωρία, τι αυτό, τι να διάβαζα τα σχόλια των αρχαίων, αν σ'αρέσει αυτό που διαβάζεις.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια εχει βγει ανακοινωση για της εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ρε παιδιά εντάξει έπρεπε να είμαι πιο συγκεκριμένος.Το βιβλίο θα το φέρω για 2 ώρες πήγαινε και 2 ώρες στην επιστροφή.Δεν πρόκειται να κυκλοφορώ με αυτό συνέχεια.Και πέρυσι που δεν ήμουν γ λυκείου πάλι είχα πάρει βιβλίο αλλά ήταν λογοτεχνικό.Και με αυτό βέβαια πολύ λίγο ασχολήθηκα.Anyway ο καθένας με τις επιλογές του
Kαλυτερα παρε καποιο εξωσχολικο...με την 5ημερη ξεχνιεσαι απ αυτο που που αφηνεις πισω. Εγω ειχα παρει περσι σε μια εκδρομη ενα βιβλιο για το σατανισμο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GivAS

Νεοφερμένος

Ο GivAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μηπως ξερετε που μπορω να βρω λυσεις βιολογιας κατευθυνσης προηγουμενων ετων;(και επαναλληπτικων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μηπως ξερετε που μπορω να βρω λυσεις βιολογιας κατευθυνσης προηγουμενων ετων;(και επαναλληπτικων).

Ή στο iSchool(Πάνω πάνω έχει μία ενότητα "Πανελλαδικές") ή κάνεις μία σχετική αναζήτηση στον κύριο γούγλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosarkan

Νεοφερμένος

Ο panosarkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω κατι.Δινω πανελλήνιες φέτος και έχω μια αδερφή που σπουδάζει στη θεσσαλονικη .Ειναι εφικτό αν εισαχθω σε κάποιο τμήμα άλλης πόλης ,που να υπαρχει όμως και στη θεσσαλονικη και να παρω μεταγραφή ;Αν ναι ποτε πρέπει να το δηλώσω ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top