Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλα!
Κυριακή γράφω Ηθικά. Τα τελειώσαμε αλλά επειδή ενα άλλο τμήμα είναι ακόμα στην 7η ενότητα, για το διαγώνισμα θα έχουμε μέχρι την 6η.
Είπε οτι θα έχει 3 ερμηνευτικές εκ των οποίων η μια θα είναι συνδυαστική. Εκτός απο την 7η ενότητα του Πρωταγόρα, ποιοι άλλο συνδυασμοί μπορούν να γίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
νιωθω λιγο nerd που μου αρεσουν περισσοτερο τα μαθηματικα τωρα που δυσκολευουν...χμμμ:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
νιωθω λιγο nerd που μου αρεσουν περισσοτερο τα μαθηματικα τωρα που δυσκολευουν...χμμμ:Ρ
Αίσχος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Νεοφερμένος

Η ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μήπως υπάρχει κανείς που δίνει δεύτερη χρονιά για να μου πεί πώς αντιμετωπίζει τις δυο μεγαλύτερες απειλές, κούραση - βαρεμάρα;:hmm:

Και εγώ δυστυχώς έχω αρχίσει να κουράζομαι και κατά επέκταση δεν έχω διάθεση και κουράγιο να διαβάσω :cry_x: !!!! δεν δίνω δεύτερη φορά αλλά θα πρότεινα τον ύπνο!!!!!και να αλλάξεις για λίγο παραστάσεις !!!:worry: δεν ξέρω τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για να μειώσουμε την κούραση!!!:hmm: εσύ τι κάνεις για αυτό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
δινω δευτερη φορα και μπορω να σ πω οτι ειναι πολυ πιο ευκολο ... απ τα κακομοιρα της γ λυκειου (γολγοθας)
λοιπον>>>>>>>υπνο και βολτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μακαρι να γυριζε πισω ο χρονος... :no:

μπορειτε να μ προτεινετε εφημεριδες που εχουν καλα αρθρα για εκθεσεις γιατι πηρα το ''θεμα'' κ δεν μ πολυενθουσιασε ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Νεοφερμένος

Η ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μακαρι να γυριζε πισω ο χρονος... :no:

μπορειτε να μ προτεινετε εφημεριδες που εχουν καλα αρθρα για εκθεσεις γιατι πηρα το ''θεμα'' κ δεν μ πολυενθουσιασε ..

γιατι ειναι απαραιτητο μονο εφημεριδες να διαβασεις για να σε βοηθησουν στην εκθεση?εμενα προσωπικα δν με βοηθησε καθολου,για το λογο αυτο πηρα ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ετοιμα κειμενα με τα θεματα που ειναι στην υλη μας.....το οποιο περιεχει και ωραιες εκφρασεις και ομορφο λεξιλογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλα!
Κυριακή γράφω Ηθικά. Τα τελειώσαμε αλλά επειδή ενα άλλο τμήμα είναι ακόμα στην 7η ενότητα, για το διαγώνισμα θα έχουμε μέχρι την 6η.
Είπε οτι θα έχει 3 ερμηνευτικές εκ των οποίων η μια θα είναι συνδυαστική. Εκτός απο την 7η ενότητα του Πρωταγόρα, ποιοι άλλο συνδυασμοί μπορούν να γίνουν;

yo?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γράφεις μόνο Ηθικά ή μέχρι τα Ηθικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μήπως υπάρχει κανείς που δίνει δεύτερη χρονιά για να μου πεί πώς αντιμετωπίζει τις δυο μεγαλύτερες απειλές, κούραση - βαρεμάρα;:hmm:

Για την κούραση, κοιμάσαι ή απλά αράζεις ακούγοντας μουσική ξέρω γω (αν δεν σου λείπει ο ύπνος ):hmm:
Για την βαρεμάρα, πάρε ένα βιντεο γκέημ να λιώνεις όποτε βαριέσαι, τσουπ θα σου φύγει μεμιάς η βαρεμάρα! :P

@Δημη, δεν ξέρω τι λες, πάντως το ΘΜΤ ήταν πιο γαμάτο από τις μονοτονίες που είμαι τώρα :( (αλλά γενικά, ο 2ος τόμος του Μπάρλα είναι καλύτερος φυσικά, αυτό έλειπε να σου άρεσαν πιο πολύ οι μιγαδικοί και οι συναρτησιακές σχέσεις, που λύνονταν όλες βάζοντας χ=0, ή χ=1 ή χ=ψ μπλα μπλα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μέχρι τα Ηθικά.

Υπάρχει και η 1η του Πρωταγόρα και επιπλέον και κάποια παράλληλα που υπάρχουν στις ασκήσεις του βιβλίου. Δεν έχω το βιβλίο μπροστά μου αλλά αυτά πρέπει να είναι. Αν είχες κάνει και τα Νικομάχεια τότε θα υπήρχαν πολλά παράλληλα που θα μπορούσαν να μπουν. Θα το ξανακοιτάξω και μετά και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
γιατι ειναι απαραιτητο μονο εφημεριδες να διαβασεις για να σε βοηθησουν στην εκθεση?εμενα προσωπικα δν με βοηθησε καθολου,για το λογο αυτο πηρα ενα βιβλιο το οποιο περιεχει ετοιμα κειμενα με τα θεματα που ειναι στην υλη μας.....το οποιο περιεχει και ωραιες εκφρασεις και ομορφο λεξιλογιο
μπορεις να μ πεις ποιο βιβλιο σε βοηθησε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε τα τμηματα και τις σχολές μετά τις συγχωνεύσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε τα τμηματα και τις σχολές μετά τις συγχωνεύσεις;;
Πρός το παρόν μάλλον πουθενά, καθώς συνεχώς γίνονται (και επίκεινται) αλλαγές. Περίμενε το μηχανογραφικό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Υπάρχει και η 1η του Πρωταγόρα και επιπλέον και κάποια παράλληλα που υπάρχουν στις ασκήσεις του βιβλίου. Δεν έχω το βιβλίο μπροστά μου αλλά αυτά πρέπει να είναι. Αν είχες κάνει και τα Νικομάχεια τότε θα υπήρχαν πολλά παράλληλα που θα μπορούσαν να μπουν. Θα το ξανακοιτάξω και μετά και θα σου πω.

Οποτε μπορεις πες μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
μάλιστα θα περιμένω τότε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Νεοφερμένος

Η ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπορεις να μ πεις ποιο βιβλιο σε βοηθησε?

ναι,ευχαριστως! ειναι 3 βιβλία του σαββαλα λεγεται πειστικός λόγος .Ο Γ τόμος δεν περιέχει θέματα αλλά ασκήσεις,ο Α περιεχει περισσοτερο θεματα από την α λυκειου και β ενω ο Β τομος περιλαμβανει τα δικα μας θεματα....οποτε αν θες μονό τα θεματα της τριτης θα σου προτεινα να παρεις τον Β τομο;).Εμενα με εχει βοηθησει πολυ!!!!:) μπορεις να δεις τις αρχικες σελιδες του βιβλιου και τι περιλαμβανουν σε αυτήν την διεύθυνση https://www.savalas.gr/index.php?subs=13
επισης ενα πολυ καλο βιβλιο ειναι του σαλλαγιανη και αυτο ειναι 3 τομοι, https://www.dardanos.gr/categories.asp?catid=67
εσυ διαλεγεις!!!προσωπικα θεωρω οτι τα βιλια αυτα βοηθανε περισσοτερο απο το να διαβασεις εφημεριδα.......δν ξερω οτι σε βολευει καλυτερα!!:worry: ελπιζω να σε βοηθησα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οποτε μπορεις πες μ

Δε βρήκα κάτι άλλο. Δεν ξέρω κιόλας αν μπορεί να συνδυάσει δύο διαφορετικά βιβλία π.χ. να σου βάλει κείμενο από πολιτεία και να σου δωσει ως παραλληλο την 1η ή την 7η του Πρωταγόρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδιά πως σκοπεύετε να διαχειριστείτε τις απουσίες σας?
Εγώ έχω περιθώριο για 18 μέρες γεμάτες περίπου και δεν ξέρω τι είναι καλύτερο: από ένα σημείο και μετά να μην πατήσω πόδι στο σχολείο ή να μην πηγαίνω 2-3 μέρες την εβδομάδα?
Γενικά δεν θέλω να κόψω το σχολείο κάθε μέρα. Ξέρω γω τη Δευτέρα έχω 3 ώρες κατεύθυνση και 3 γενικη οι οποίες είναι θρησκευτικά-αγγλικα-γυμναστική. Δηλαδή ντάξει, κρίμα είναι να κάθομαι στο σπίτι αφού μετά την 3η ώρα μας αφήνουν να κάνουμε ότι θέλουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top