Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι...φέτος να δείτε χαρά με τα ολοκληρώματα!!! πανηγύρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εκει που 0ο00000000000000000000000λα πανε καλα και το διαβασμα ακομα καλυτερα....

πεφτεις απ την σκαλα σου και γινεται το ποδι σου σαν ποδι χομπιτ!!
:/::/::/::/:

Το γυρισα ρε γαμωτι0000000000000000000000
περαστικά ρε αδαμαντία:/:

ον. δεν είναι λίγο περίεργο που ενώ στο προηγούμενο κεφάλαι δεν καταλάβαινα χριστό τώρα στις παραγώγους και σ'αυτά τα καταφέρνω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
περαστικά ρε αδαμαντία:/:

ον. δεν είναι λίγο περίεργο που ενώ στο προηγούμενο κεφάλαι δεν καταλάβαινα χριστό τώρα στις παραγώγους και σ'αυτά τα καταφέρνω;:P

Εγώ άφησα κενά στους μιγαδικούς και δεν έκατσα να τα καλύψω ακόμα...
Τουλάχιστον στις συναρτήσεις είμαι κομπλέ ως τώρα.

@αδαμαντία, γιατί ήσουν τόσο απρόσεκτη βρε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ον. δεν είναι λίγο περίεργο που ενώ στο προηγούμενο κεφάλαι δεν καταλάβαινα χριστό τώρα στις παραγώγους και σ'αυτά τα καταφέρνω;:P

Τότε, αφού τώρα δεν έχεις πρόβλημα, μπορείς να αφιερώσεις χρόνο εκεί που έχεις το πρόβλημα.:)

Από αυτά που βλέπω από τους συμμαθητές μου, εκείνοι που δεν τα καταφέρνουν είναι εκείνοι που λύνουν τις ασκήσεις απλά για να τις λύνουν.Τις λύνουν με μεθοδολογίες του φροντιστηρίου χωρίς ίχνος σκέψης και προβληματισμού. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κατα την γνώμη μου είναι λίγο λάθος ο καθηγητής σου. Εμείς κάναμε 2 ώρες στα πάνω-πάνω στα αρχικά της αντιπαραγώγισης και σίγουρα θα κάνουμε 2 ώρες ακόμη πριν μπούμε Rolle. :hmm: Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί να θέλει να σας το κάνει αυτό ο καθητης σας.

:confused::hmm:
Απ'όσο ξέρω για να εφαρμόσεις Rolle πρέπει πρώτα να βρεις την αρχική συνάρτηση/παράγουσα της συνάρτησης που έχουμε. Αν δεν κάνατε αντιπαραγώγηση πως βρίσκεται την αρχική συνάρτηση.
Λάθος είναι φυσικά. Όμως όταν σχεδόν όλη η τάξη τελειώνει τα ολοκληρώματα δεν τους ενοχλεί και πολύ. Μόνο εγώ και δύο άλλες κοπελες που κάνουμε στο ίδιο φροντιστήριο ειμαστε λίγο πίσω.
Απλά θέλει να έχει πολύ χρόνο για καλή επανάληψη και για καλές συνθετικές ασκήσεις στις παραγώγους. Για αυτό θα βγάλει όλη τη θεωρία και μετά ασκήσεις. Και γαμώτο ενώ είναι καλος καθηγητής, ο καλύτερος μαθηματικός του σχολείου βασικά, τα λέει λίγο μπερδεμένα και σύνθετα και αν δεν τα έχω κάνει πρώτα στο φροντ δεν μπορώ να τον παρακολουθήσω. :(

Δεν είναι απαραίτητο σε όλες τις ασκήσεις να βρεις την αρχική. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λάθος είναι φυσικά. Όμως όταν σχεδόν όλη η τάξη τελειώνει τα ολοκληρώματα δεν τους ενοχλεί και πολύ. Μόνο εγώ και δύο άλλες κοπελες που κάνουμε στο ίδιο φροντιστήριο ειμαστε λίγο πίσω.
Απλά θέλει να έχει πολύ χρόνο για καλή επανάληψη και για καλές συνθετικές ασκήσεις στις παραγώγους. Για αυτό θα βγάλει όλη τη θεωρία και μετά ασκήσεις. Και γαμώτο ενώ είναι καλος καθηγητής, ο καλύτερος μαθηματικός του σχολείου βασικά, τα λέει λίγο μπερδεμένα και σύνθετα και αν δεν τα έχω κάνει πρώτα στο φροντ δεν μπορώ να τον παρακολουθήσω. :(

Δεν είναι απαραίτητο σε όλες τις ασκήσεις να βρεις την αρχική. ;)

Τελιώνουν τα ολοκληρώματα; :eek: Εμείς ακόμη δεν έχουμε μπει!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελιώνουν τα ολοκληρώματα; :eek: Εμείς ακόμη δεν έχουμε μπει!:whistle:
Ούτε εγώ. Θα μπω βέβαια σύντομα γιατί θα τα κάνω παράλληλα με παραγώγους αλλά στην ουσία είμαι συνεπειες ΘΜΤ.
Ναι γενικά στο σχολείο μου είναι πολύ μπροστά οι περισσότεροι σε όλα τα μαθήματα. Αυτό δεν με ενοχλεί. Το σπαστικό είναι να κάνουν τους έξυπνους. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
περαστικά ρε αδαμαντία:/:

ον. δεν είναι λίγο περίεργο που ενώ στο προηγούμενο κεφάλαι δεν καταλάβαινα χριστό τώρα στις παραγώγους και σ'αυτά τα καταφέρνω;:P
ειδες σοφακι?:D

Τελιώνουν τα ολοκληρώματα; :eek: Εμείς ακόμη δεν έχουμε μπει!:whistle:
ουτε εμεις!!:whistle:

Ούτε εγώ. Θα μπω βέβαια σύντομα γιατί θα τα κάνω παράλληλα με παραγώγους αλλά στην ουσία είμαι συνεπειες ΘΜΤ.
Ναι γενικά στο σχολείο μου είναι πολύ μπροστά οι περισσότεροι σε όλα τα μαθήματα. Αυτό δεν με ενοχλεί. Το σπαστικό είναι να κάνουν τους έξυπνους. :whistle:
δεν σε νοιαζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
δεν σε νοιαζει;)
Δε με νοιάζει. Αλλά κάτι διάλογοι όπως:
-Που είσαι στη χημεια?
-Τώρα μπήκα οργανική.
-Α, εγώ την τελείωσα την ύλη! Αν εχεις καμία απορία ρώτα με.
μου σπάνε τα νευρα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε με νοιάζει. Αλλά κάτι διάλογοι όπως:
-Που είσαι στη χημεια?
-Τώρα μπήκα οργανική.
-Α, εγώ την τελείωσα την ύλη! Αν εχεις καμία απορία ρώτα με.
μου σπάνε τα νευρα... :/:
Είναι πολύ απλό..δεν δίνεις σημασία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κι αν τους βάλεις καμία άσκηση να λύσουν θα την κοιτάν σαν χάνοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δε με νοιάζει. Αλλά κάτι διάλογοι όπως:
-Που είσαι στη χημεια?
-Τώρα μπήκα οργανική.
-Α, εγώ την τελείωσα την ύλη! Αν εχεις καμία απορία ρώτα με.
μου σπάνε τα νευρα... :/:

Τι; τελειωσαν την υλη;:eek: το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν την εχουν βγαλει σωστα. Μη δινεις σημασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas95

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λυγουριό (Αργολίδα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε παιδια που ειστε στην υλη στα μαθηματικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εμείς τώρα τελειώνουμε εμβαδά (haters, bring it on), αλλά από πέρυσι τον Σεπτέμβρη (Β λυκείου δηλαδή) αρχίσαμε να κάνουμε μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Δε με νοιάζει. Αλλά κάτι διάλογοι όπως:
-Που είσαι στη χημεια?
-Τώρα μπήκα οργανική.
-Α, εγώ την τελείωσα την ύλη! Αν εχεις καμία απορία ρώτα με.
μου σπάνε τα νευρα... :/:
ειναι σπαστικο οντως:/:
η φυσικοχημικος μου μας ειπε οτι και αυτη οταν εδινε ειχε εναν που συνεχεια της ελεγε οτι ειχε λυσει ολες τις ασκησεις των βοηθηματων...εε στο τελος μαντεψε ποιος εγραψε καλυτερα! μην δινετε σημασια παιδιαα;)
(και μην το κανετε και εδω αυτο:hmm:)

ρε παιδια που ειστε στην υλη στα μαθηματικα??
Μπηκαμε Rolle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κι αν τους βάλεις καμία άσκηση να λύσουν θα την κοιτάν σαν χάνοι :P

Είμαι περίεργος να δω πώς θα γράψουν όλοι αυτοί που κοκορεύονται ότι έχουν τελειώσει την ύλη, την ξέρουν γαμάτα, έχουν αρχίσει προετοιμασία από α' δημοτικού και δεν ξέρω τι άλλο. Γιατί δεν είναι η πρώτη φουρνιά που το κάνει αυτό, και για τις προηγούμενες τα αποτελέσματα των περισσότερων είχαν κατά βάση μια κατεύθυνση...:down:

Μάλλον έπρεπε ο Φον Μπίσμαρκ εκεί που έλεγε "τα μεγαλύτερα ψέμματα λέγονται πριν τις εκλογές, κατά τη διάρκεια ενός πολέμου και μετά από κυνήγι" να προσθέσει και το "πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τις πανελλήνιες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ααα...θετικη κατευθυνση(με φυσικη γενικης παιδειας) με στοχο αρχιτεκτονικη. να δωσω ιστορια γενικης να παω για ψυχολογια? σε 4 μηνες προλαβαινω δεν προλαβαινω??:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κι αν τους βάλεις καμία άσκηση να λύσουν θα την κοιτάν σαν χάνοι :P

Τι; τελειωσαν την υλη;:eek: το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν την εχουν βγαλει σωστα. Μη δινεις σημασια.
Μην το λέτε. Στο φροντιστήριο αυτό κάνουν 4 ώρες χημεία ενώ εμείς κάνουμε 2. Μπορεί όντως να την εχουν βγάλει καλά αλλά αυτό δεν δικαιολογεί τέτοια έπαρση. :/:


Είναι πολύ απλό..δεν δίνεις σημασία:)
Προσπαθώ να μην δίνω. Αλλά ρε φίλε και εγώ τελειώνω τη φυσική όπουν να 'ναι αλλά δεν το διατυμπανίζω ούτε την λέω σε όσους είναι στο στερεό ή στα κύματα... :hmm:

Αnyway... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μην το λέτε. Στο φροντιστήριο αυτό κάνουν 4 ώρες χημεία ενώ εμείς κάνουμε 2. Μπορεί όντως να την εχουν βγάλει καλά αλλά αυτό δεν δικαιολογεί τέτοια έπαρση. :/:



Προσπαθώ να μην δίνω. Αλλά ρε φίλε και εγώ τελειώνω τη φυσική όπουν να 'ναι αλλά δεν το διατυμπανίζω ούτε την λέω σε όσους είναι στο στερεό ή στα κύματα... :hmm:

Αnyway... :D
η επαρση ειναι το σπαστικο.οπως τα λες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
ααα...θετικη κατευθυνση(με φυσικη γενικης παιδειας) με στοχο αρχιτεκτονικη. να δωσω ιστορια γενικης να παω για ψυχολογια? σε 4 μηνες προλαβαινω δεν προλαβαινω??:$

Θα πιεστείς αρκετά νομίζω... Η ύλη δεν είναι μικρή και το βιβλίο κακογραμμένο. Ξέρεις να επεξεργάζεσαι πηγές; :confused:

Άσε και που θα έχεις και μεγάλη απώλεια μοριών... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top