Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πως πας εσύ με τα Μαθηματικά; Έστρωσε καθόλου η κατάσταση;
αν το λες σε μένα συνεχίζω στα ίδια.. καμία πρόοδος προς το παρόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ΘΑΝΑΤΟΣ στο αγνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
αν το λες σε μένα συνεχίζω στα ίδια.. καμία πρόοδος προς το παρόν:P

Μην αγχόνεσαι, έχεις χρόνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Όχι! :P Επειδή μου αρέσει το άγνωστο, πρέπει αναγκαστικά να είμαι crazy?!? :worry:

και μενα μ αρεσει αλλα ξερω οτι δεν θα γραψω καλα αλλο το ενα αλλο το αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
και μενα μ αρεσει αλλα ξερω οτι δεν θα γραψω καλα αλλο το ενα αλλο το αλλο
Δε το ξέρεις αυτό..μπορεί και να γράψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Έλα μωρέ..γιατί? :P Γλυκούλικο είναι..δες το με άλλο μάτι.. :P

ΘΑΝΑΤΟΣ στο αγνωστο

Η αλήθεια είναι ότι εγώ τρελαίνομαι για το άγνωστο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Big Foot

Νεοφερμένος

Ο Big Foot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κατι ασχετο με τις πανελληνιες...θα επανελθει η βαση του 10 φετος ή μονο λογια?Αντε γιατι ακουγονται πολλα κ το χουμε ξεφτυλισε το θεμα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και μενα μ αρεσει αλλα ξερω οτι δεν θα γραψω καλα αλλο το ενα αλλο το αλλο
Όταν μας αρέσει πραγματικά ένα μάθημα, είθισται να το αντιμετωπίζουμε με μεγαλύτερη αγάπη κατα την ενασχόλησή μας με αυτό. Κατα αυτό τον τρόπο μπορούμε να ασχοληθούμε με το χ,ψ,ζ μάθημα που μας αρέσει αρκετές ώρες δίχως να κουραζόμαστε ιδιαίτερα, επιτυγχάνοντας έτσι το επιθυμητό αποτέλεσμα, την μεγαλύτερη δυνατή εξάσκηση. Αν το βλέπεις αποκλειστικά απο την οπτική του βαθμού στις τελικές εξετάσεις, το θεωρώ ατόπημα. Αν το αγαπήσεις κάτι, δηλαδή σε ενδιαφέρει πραγματικά και δεν το βλέπεις σαν αγγαρεία για τον βαθμό και μόνο, θα ανταμειφθείς αργά ή γρήγορα. Το ανέφερα, επειδή ήμουν τυχερή πέρυσι και στο ιδιαίτερο είχα έναν καθηγητή που με έκανε να λατρέψω το άγνωστο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
γραφω αυριο βιολογια γεν 1ο κεφ ολο τρελοοο ανχος προβλεπεται δυσκολη νυχτααα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αύριο μπαίνουμε Συναρτήσεις. Μας μένουν Παράγωγοι και Ολοκληρώματα. Άιντε να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αύριο μπαίνουμε Συναρτήσεις. Μας μένουν Παράγωγοι και Ολοκληρώματα. Άιντε να δούμε.

εσυ φοιτητής δεν είσαι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Παιδιάαα δεν με αναγνωρίζω!! Πάτησε Γενάρης και η ψυχολογία μου είναι στα ύψη!! Νιώθω ότι όλα μου πάνε καλά και όντως έτσι είναι!! Πλέω σε πελάγη ευτυχίας και δε ξέρω το λόγο, μάλλον την βρίσκω με το διάβασμα.

Στις Πανελλήνιες το Α και το Ω, είναι αυτό: η ψυχολογία.
Όχι, δεν παίρνω τίποτα ληγμένα :P

Αυτά, πάω να διαβάσω.

Αυτά είναι....την καλύτερη δουλειά κάνεις....keep on!!!!Εγώ είμαι πάντως σε φάση κοιλιάς....down town!! Κούραση κούραση...:hmm::hmm::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε φάση: "Νιώθω πιο ευάλωτη από ποτέ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Νεοφερμένος

Η ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αυτό συμβαίνει σε όλα τα μαθήματα?Επίσης αυτό συμβαίνει στο σχολείο,στο φροντιστήριο ή και στα 2?

Πολλές φορές στα σχολεία βάζουν πάρα πολλά,μέτρια προς δύσκολα και δίνουν λίγο χρόνο οπότε λογικό είναι λόγω έλλειψης χρόνου να κάνεις χαζά λάθη και να κολλήσεις.Αν τώρα στα 3ωρα του φροντιστηρίου κολλάς τότε 2 πράγματα θα φταίνε.Πρώτον το ότι δεν προετοιμάστηκες καλά και δεύτερον το άγχος.Οι λύσεις είναι περισσότερο και πιο <<Ποιοτικό>> διάβασμα και Εξάσκηση αντίστοιχα.Να ελέγχεις πάντα το γραπτό σου για να διορθώνεις τα χαζά λάθη(τα οποία πρέπει να προσδιορίσεις γιατί χαζό λάθος είναι να σου φύγει μια πράξη όπως επίσης χαζό λάθος είναι να γράψεις λάθος μια αντίδραση).

Πάντως με τα πολλά διαγωνίσματα και τα τεστ θα βελτιωθείς σίγουρα γιατί θα αποκτήσεις εμπειρία.Μη ξεχνάς να κοιτάς τα λάθη σου και να αποβάλλεις το άγχος σου...Έτσι και αλλιώς το πως θα γράψεις στο τέλος μετράει οπότε στα διαγωνίσματα αυτά προσπάθησε να είσαι ήρεμη.

Και ναι χαζά λάθη όλοι κάνουμε...άνθρωποι είμαστε

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ωραίες σου συμβουλές!!!!ναι, αυτό συμβαίνει σε όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης και στο φροντιστήριο αλλά και στο σχολειό. Το γεγονός αυτό με στεναχωρεί,με εκνευρίζει και με απογοητεύει!!!!:worry: Γενικά και στα προηγούμενα σχολικά χρόνια αντιμετώπιζα αυτό το πρόβλημα με τα διαγωνίσματα, αλλά όχι τόσο έντονα!!!Οι όροι τεστ και διαγωνίσματα απλά μου κόβουν την ανάσα !!!!!!Και σε αυτή τη τρομοκρατία συμβάλλει και φίλτατος και πολυαγαπημένος χρόνος "Σας απομένουν 10 λεπτά για να ολοκληρώσετε"!!! Μακάρι να βελτιωθώ με το καιρό και να ξεπεράσω τέτοιου είδους προβλήματα μέσα από την εξάσκηση που αναφέρεις!!! Όσον αφορά στο"ποιοτικό"διάβασμα εσύ τι θεωρείς ποιοτικό και σωστό διάβασμα; Σε ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια σου! Ελπίζω να τα καταφέρουμε όλοι και να περάσουμε στην σχολή που πραγματικά θέλουμε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top