Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ναι, ε, όχι. Κάνετε και βιολογία τρομάρα σας, είναι αδύνατον να φτάσεις στο μέσο βάρος ενός κοριτσιού τρίτης δημοτικού τώρα, εκτός αν σου αφαιρέσανε τίποτα ζωτικά όργανα (βλ. εγκέφαλος). Και πάλι, θα τα είχες κακαρώσει πολύ πριν έφτανες σε ένα τέτοιο βάρος τόσο γρήγορα.

Οπότε ή ήταν typo ή πρέπει να αλλάξεις ζυγαριά. :worry:

χαχαχαχα δεν πιασατε το νοημα μου ρε παιδια!
Εννοειτε πως εχει χαλασει η ζυγαρια απλα κανω και λιγο χιουμορ:confused::worry:
Αποκλειεται να εγινε 27 κιλα οπως και αποκλειεται να τρωω και να αδυνατιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
απλα κανω και λιγο χιουμορ

Εννοείς πως κάνεις χούμορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το ψηφιακο βοηθημα σκοπευει να ανανεωθει?-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ρε παιδια εγω φετος δν ξερω τι γινεται αλλα καθε μηνα ειμαι αρρωστη!!:P και τωρα τις δυο τελευταιες μερες εχω απιστευτες ημικρανιες,χαπακωνομαι ολη μερα και παλι τιποτα...και το θεμα ειναι οτι συνεχεια χανω χρονο ετσι και φοβαμαι μην με πιασει τιποτα τετοιο και προς το τελος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ρε παιδια εγω φετος δν ξερω τι γινεται αλλα καθε μηνα ειμαι αρρωστη!!:P και τωρα τις δυο τελευταιες μερες εχω απιστευτες ημικρανιες,χαπακωνομαι ολη μερα και παλι τιποτα...και το θεμα ειναι οτι συνεχεια χανω χρονο ετσι και φοβαμαι μην με πιασει τιποτα τετοιο και προς το τελος:(
αγχος αγχος αγχος ξουυτ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
χαχαχαχα δεν πιασατε το νοημα μου ρε παιδια!
Εννοειτε πως εχει χαλασει η ζυγαρια απλα κανω και λιγο χιουμορ:confused::worry:
Αποκλειεται να εγινε 27 κιλα οπως και αποκλειεται να τρωω και να αδυνατιζω

Ααα. :crazy: Ντάξει ντε, προσπερνάμε.

ρε παιδια εγω φετος δν ξερω τι γινεται αλλα καθε μηνα ειμαι αρρωστη!!:P και τωρα τις δυο τελευταιες μερες εχω απιστευτες ημικρανιες,χαπακωνομαι ολη μερα και παλι τιποτα...και το θεμα ειναι οτι συνεχεια χανω χρονο ετσι και φοβαμαι μην με πιασει τιποτα τετοιο και προς το τελος:(

Κι εμένα από την αρχή της χρονιάς όλο κάτι με πιάνει. Μια η γαστρεντερίτιδα του Σεπτεμβρίου, μια ο πυρετός και πονόλαιμος του Δεκεμβρίου, τώρα πάλι πονόλαιμος και δε συμμαζέυεται. Σκάρτη κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
αγχος αγχος αγχος ξουυτ!;)


και η καθηγητρια μου αυτο μου λεει αλλα πραγματικα δν αγχωνομαι τοσο πολυ...ισα ισα θα ελεγα!μηπως να παρω τιποτα βιταμινες??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
και η καθηγητρια μου αυτο μου λεει αλλα πραγματικα δν αγχωνομαι τοσο πολυ...ισα ισα θα ελεγα!μηπως να παρω τιποτα βιταμινες??:P
δοκιμασε το και αυτο. ισως να σου λειπει και υπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
για την κατευθυνση στο σχολειο κανετε ασκησεις? ασχολειστε γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
για την κατευθυνση στο σχολειο κανετε ασκησεις? ασχολειστε γενικα?
αναλογα τα κεφια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αναλογα τα κεφια μου:P
εγώ δεν κάνω γιατί οι άλλοι καθηγητές της κατεύθυνσης είναι βούρλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Κανετε απουσιες ;

Και βασικα ποσες δικαιουμαστε συνολο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
για την κατευθυνση στο σχολειο κανετε ασκησεις? ασχολειστε γενικα?

Πέρυσι οι περισσότεροι έκαναν πάντως. Είχαμε καθηγητές - αστέρια.

Κανετε απουσιες ;

Και βασικα ποσες δικαιουμαστε συνολο ;

114 σύνολο. Αδικαιολόγητες όριο 50.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
ότι καθηγητές και να έχετε,όλες οι ασκήσεις των μαθημάτων στα οποία εξετάζεστε πανελλαδικά Πρέπει να γίνουν.Μη μένετε μόνο στις ασκήσεις του φροντιστηρίου και των πολλών βοηθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
4 months left :D :redface:

απουσίες? ούτε 4 δε παίζει να έχω..Από Απρίλιο δε θα πατάω και πολυ σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
4 months left :D :redface:

απουσίες? ούτε 4 δε παίζει να έχω..Από Απρίλιο δε θα πατάω και πολυ σχολείο!
ελπίζω για διάβασμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top