Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επειδή δεν διάβαζα. Την είχα γραμμένη, καθώς ήξερα ότι αν διαβάσω μετά τις διακοπές πάλι καλά θα τα πάω. Ήθελα να δω τα μούτρα της όταν είδε τον βαθμό αλλά δεν την πέτυχα. Αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην επηρεάζεσαι. Βέβαια έριξα σοβαρό διάβασμα από τον Φεβρουάριο και μετά

Σε παιδιά που δίνουν τώρα πανελλαδικές μην πετάς τέτοιες μπούρδες, επειδή κάθονται και τα πιστεύουν.
Την καραμέλα του "δεν διάβαζα", "έβγαινα" κλπ, αλλά έβγαλα 19.000 (λέμε τώρα) , την έχω ακούσει άπειρες φορές.
Άσε που εσένα κάπου σε είχα δει τα Χριστούγεννα να λες "Εμείς πέρυσι τέτοια εποχή λιώναμε" (κάτι τέτοιο).Σε παρακαλώ μην με κάνεις να ψάξω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σε παιδιά που δίνουν τώρα πανελλαδικές μην πετάς τέτοιες μπούρδες, επειδή κάθονται και τα πιστεύουν.
Την καραμέλα του "δεν διάβαζα", "έβγαινα" κλπ, αλλά έβγαλα 19.000 (λέμε τώρα) , την έχω ακούσει άπειρες φορές.
Άσε που εσένα κάπου σε είχα δει τα Χριστούγεννα να λες "Εμείς πέρυσι τέτοια εποχή λιώναμε" (κάτι τέτοιο).Σε παρακαλώ μην με κάνεις να ψάξω.:)

Oh God, δεν θα έλεγα ποτέ ψέμματα. Αν πρόσεξες λίγο τι έγραψα, λέω ότι έκανα πολύ σοβαρό διάβασμα στο ΑΟΔΕ από αυτήν την περίοδο και πέρα. Δεν είπα ότι δεν διάβαζα. wtf. Διάβαζα με τις ώρες μαθηματικά και φυσική (περισσότερο). Απλά στο ΑΟΔΕ ξεκίνησα να διαβάζω από αυτή την περίοδο και πέρα. Για αυτόν τον λόγο δεν έγραψα και 20, επειδή το είχα παρατημένο μισή χρονιά.

Ούτε είπα ότι έβγαινα. The fuck dude, από το μυαλό σου το έβγαλες? Ήμουν όλη μέρα σπίτι (εκτός φροντιστηρίων κλπ) και διάβαζα. Μην γενικεύεις και μου βάζεις λόγια στο στόμα. Απλώς είπα σε αυτούς που αγχώνονται για το ΑΟΔΕ, να μην το κάνουν καθώς ακόμα και τώρα αν πάρουν σοβαρά το διάβασμα του μπορούν να πάρουν μεγάλο βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ΑΟΔΕ και Βιολογία Γενικής... Η ζωντανή απόδειξη της ανθρώπινης βλακείας!

Νταξ,σοβαρά.Έχεις απόλυτο δίκιο.
Ειδικά η βιολογία γενικής,που έχει αυτούσια κομμάτια απο βιολογία γ'γυμνασίου,τώρα που τα διαβάζει η αδελφή μου πέφτει τρελό γέλιο .
:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πω με απογοητευεις αυριο ξεκιναω επαναληψη σε υλη 800 σελιδων μεχρι την πεμπτη μη μ κλαιγεστε για την επαναληψη του ΑΟΔΕ π ειναι 50 σελιδες ελεος :p

Ρε παιδια, δεν ξερω πως το κοβετε, αλλα δεν προσπαθω να σας παρω τη δοξα. :P

Φυσικα και τα δικα σας μαθηματα ειναι πιο δυσκολα απο το ΑΟΔΕ, που ειναι μια χαζομαρα.
Απλα, ευτυχως για μενα, δεν εχω τα δικα σας μαθηματα γιατι θα τα ειχα παρατησει εδω και καιρο τα πραγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Θετικόπουλα, μόνο εγώ έχω εκνευριστέι απο την παραπάνω συζήτηση; :mad::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γειααααααααααααααααααα. :P
Τίποτα. Απλά ένα γεια ήθελα να πω και να αρχίσω την ιστορία, θα μου περάσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θετικόπουλα, μόνο εγώ έχω εκνευριστέι απο την παραπάνω συζήτηση; :mad::whistle::P

Μέντελ λέμε και κλαίμε.
ΕεΓΓ χ εεΓγ

κάνε γονότυπους απογόνων ρε! :P:P:P











(πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μέντελ λέμε και κλαίμε.
ΕεΓΓ χ εεΓγ
κάνε γονότυπους απογόνων ρε! :P:P:P
(πλάκα κάνω)

:redface:

Πώς λέμε το "Άλλαξε ο Μανολιός και έβαλε τα ρούχα του αλλίως" με μαθηματικά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Για να κάνουμε και κάτι άλλο...
Δύο υγιείς γονείς έχουν γραμμή τριχοφυΐας με κορυφή και βλέπουν κανονικά τα χρώματα.
Ανάμεσα στα παιδιά που αποκτούν, υπάρχουν κάποια που εμφανίζουν γραμμή χωρίς κορυφή, και άλλα που έχουν αχρωματοψία στο πράσινο.

1) Βρες τους γονότυπους των γονέων ως προς τα δύο αυτά χαρακτηριστικά
2) Ποια είναι η πιθανότητα: α) Να γεννηθεί παιδί έχοντας και τα δύο γνωρίσματα (χωρίς κορυφή,αχρωματοψία). β) Να γεννηθεί κορίτσι με αχρωματοψία.


Για όσους αναρωτιούνται, δεν τις έχω για το σπίτι αυτές, απλά ρωτάω για να έχουμε και συμμετοχή θετικών εδώ πέρα, βαρέθηκα να διαβάζω για ΑΟΔΕ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Απ το πρωι εχω που διαβαζω και ακομα δεν λενε να τελειωσουν τα μαθηματαααα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κουράγιο! Όπου να ναι έρχεται η 7ημερη (βέβαια μπορεί εσάς να ήταν πριν τα Χριστούγεννα, οπότε πάσο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κουράγιο! Όπου να ναι έρχεται η 7ημερη (βέβαια μπορεί εσάς να ήταν πριν τα Χριστούγεννα, οπότε πάσο).
Μην το θεωρείς δεδομένο ότι όλοι πάνε. Εμείς είχαμε κανονίσει για Θεσσαλονικη, φέραμε δηλώσεις και προκαταβολή αυτή την εβδομάδα και όπως το δώσαμε το 50αρικο έτσι μας το γύρισαν το επόμενο διάλειμμα γιατί δεν ήταν τμήμα που να έφεραν πάνω από 10 άτομα δήλωση και ούτε πρόκειται. :hmm:Υγεία, καλά είναι και τα Χανιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Υγεία, καλά είναι και τα Χανιά.

Πότε θα πάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πότε θα πάτε;
Δεν ξέρω πότε και αν θα πάμε-πάω. :P
Απλά επειδή ναυαγησε το πλάνο για Θεσσαλονίκη είπαν ότι μπορει να πάμε κάπου κοντά για ένα σ-κ. We 'll see. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Για να κάνουμε και κάτι άλλο...
Δύο υγιείς γονείς έχουν γραμμή τριχοφυΐας με κορυφή και βλέπουν κανονικά τα χρώματα.
Ανάμεσα στα παιδιά που αποκτούν, υπάρχουν κάποια που εμφανίζουν γραμμή χωρίς κορυφή, και άλλα που έχουν αχρωματοψία στο πράσινο.

1) Βρες τους γονότυπους των γονέων ως προς τα δύο αυτά χαρακτηριστικά
2) Ποια είναι η πιθανότητα: α) Να γεννηθεί παιδί έχοντας και τα δύο γνωρίσματα (χωρίς κορυφή,αχρωματοψία). β) Να γεννηθεί κορίτσι με αχρωματοψία.


Για όσους αναρωτιούνται, δεν τις έχω για το σπίτι αυτές, απλά ρωτάω για να έχουμε και συμμετοχή θετικών εδώ πέρα, βαρέθηκα να διαβάζω για ΑΟΔΕ! :P

Δηλαδή απλά το ποσταρες για να το δουν οι άλλοι(lol) ή θες να μάθεις πως λύνεται?Για να ξέρω να μην δώσω tips αν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δηλαδή απλά το ποσταρες για να το δουν οι άλλοι(lol) ή θες να μάθεις πως λύνεται?Για να ξέρω να μην δώσω tips αν είναι...

Ναι, για να το δουν οι άλλοι και να σχολιάσουμε βιολογία :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κεφάλι καζάνι μετά απο 4,30 ώρες ασκήσεις στον rolle και πρέπει να διαβάζω και για τεστ μαθηματικών κατ/σης από μιγαδικούς μέχρι και συνέχεια.... :(
Σε λίγο με τα lsd θα είμαστε.....!!! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κεφάλι καζάνι μετά απο 4,30 ώρες ασκήσεις στον rolle και πρέπει να διαβάζω και για τεστ μαθηματικών κατ/σης από μιγαδικούς μέχρι και συνέχεια.... :(
Σε λίγο με τα lsd θα είμαστε.....!!! :crazy:


:clapup::clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Κάποτε έβγαιναν 8ωρα διαβάσματος σπαστά ,στις διακοπές και τα Σ/Κ....τώρα 5ωρα με το ζόρι....γαμημένη κούραση και έλλειψη συγκέντρωσης....δύσκολα τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top