Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Να έχετε.
Απλά να είστε και λίγο ρεαλιστές.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν το ξέρω.
Απλά έχουν εξαντληθεί σχεδόν τα δεύτερα θέματα μιγαδικών.Κάθε φορά τα ίδια και τα ίδια...
Ελπίζω να μη χαλάσουν την παράδοση φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω ό,τι βάλουν να ξέρω να το λύσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Καλά νομίζετε ότι οι μιγαδικοί είναι εύκολοι.
Λίγο θέλω να σας πετάξω ένα θέμα καθαρό μιγαδικών που μου έστειλαν, να χάσετε την μπάλα.

πεταξε μου το σε παρακαλω να εχω κατι να κανω το σαββατοκυριακο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Θα στο στείλω αύριο, μόλις το βρω.Τώρα βαριέμαι να ψάχνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Θα στο στείλω αύριο, μόλις το βρω.Τώρα βαριέμαι να ψάχνω. :P


θα περιμενω μην το ξεχασεις...Εψαχνα τιποτα καλες ασκησει μιας και γραφουμε διαγωνισματα αυτη την εβδομαδα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Διαβάζετε ρε ρεμάλια ή γκομενίζετε ;

εσενα τι σε νοιαζει?
εσυ τι απο τα 2 κανεις?
εγω πιστευω το δευτερο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:ΤΡΙΟΛΕΕΕ:alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
απο την αρχη της χρονιας τα χω παρατησει εντελως τα μαθηματα πιστευετε οτι αμα οργανωθω και τα διαβασω πολυ καλα(3εσκιστω)8α καταφερω 14.000??(θεωρητικη):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
απο την αρχη της χρονιας τα χω παρατησει εντελως τα μαθηματα πιστευετε οτι αμα οργανωθω και τα διαβασω πολυ καλα(3εσκιστω)8α καταφερω 14.000??(θεωρητικη):(
α επισης το διαγωνισμα τετραμηνου εινια υποχρεωτικο γιατι δεν εχω γραψει βιολ γεν που την δινω..θα υπαρ3ει καποιο προβλημα?:worry::worry::worry::worry::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
α επισης το διαγωνισμα τετραμηνου εινια υποχρεωτικο γιατι δεν εχω γραψει βιολ γεν που την δινω..θα υπαρ3ει καποιο προβλημα?:worry::worry::worry::worry::/::/::/::/:
δεν γραφεις=0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
απο την αρχη της χρονιας τα χω παρατησει εντελως τα μαθηματα πιστευετε οτι αμα οργανωθω και τα διαβασω πολυ καλα(3εσκιστω)8α καταφερω 14.000??(θεωρητικη):(

Στο χερι σου ειναι να τα καταφερεις αν και λιγο δυσκολο να προλαβεις να βγαλεις καλα την υλη 6 μαθηματων που απ'την αρχη της χρονιας εχεις παρατησει.Παντως τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο.Καλη σου επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα άπειρος χρόνος, αλλά χρόνος βελτίωσης. Το νου σας μόνο μην ξυπνήσετε μέρες Μαΐου και θυμηθείτε τα κενά σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ειμαι μελος πολυτεκνης οικογενειας ..8α βοηθησει κα8ολου αυτο φετος??εχετε ακουσει τπτ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ειμαι μελος πολυτεκνης οικογενειας ..8α βοηθησει κα8ολου αυτο φετος??εχετε ακουσει τπτ?:worry:
προς το παρον ισχυει
(τυχερηηη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μην νομίζεις ότι βοηθάει και πολύ. Μόνο σε περίπτωση μικρής έως ελάχιστης αποτυχία σε ένα μάθημα μπορεί να σε βάλει μέσα. Οι διαφορά με την γενική σειρά είναι μικρή έως μηδαμινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ειμαι μελος πολυτεκνης οικογενειας ..8α βοηθησει κα8ολου αυτο φετος??εχετε ακουσει τπτ?:worry:

Ναι λογικα ισχυουν και φετος οι ειδικες κατηγοριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μην νομίζεις ότι βοηθάει και πολύ. Μόνο σε περίπτωση μικρής έως ελάχιστης αποτυχία σε ένα μάθημα μπορεί να σε βάλει μέσα. Οι διαφορά με την γενική σειρά είναι μικρή έως μηδαμινή.

1000+ μόρια σε αρκετές σχολές δε το λες μικρή διαφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αμα αρχισω να διαβαζω ΑΟΔΕ τον Μαρτη πρωι-βραδυ πως το κοβετε ; Θα γραψω τιποτα ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι είναι κ τόσο καλή ιδέα να το αφήσεις τελευταία στιγμή:Pπου φτάνεις στην ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top