Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε ναι για αυτό θέλω και εγώ έναν αξιοπρεπή βαθμό στο διαγώνισμα ώστε να έχω καλό βαθμό και στο τετράμηνο αλλιώς σιγά και μη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ξενυχτωντας με βιολογια κατ.
Αυριο επαναληπτικο διαγωνισμα 1,2,4,5,6.
Αντε και καλα κουραγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Καλη επιτυχια Αδαμαντια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μην καείς μόνο, κοιμήσου λίγο για να 'σαι πιο άνετη.

Και σκατά στο Mendel :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μην καείς μόνο, κοιμήσου λίγο για να 'σαι πιο άνετη.

Και σκατά στο Mendel :P

Μα γιατι? αγαπάμε Μendel!
Ενα κεφάλαιο δεν απαιτούσε αποστηθιση και να το αφοδευσουμε? οχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι μωρέ, προσωπικό ειν' το θέμα, απλά μου τη σπάει η κληρονομικότητα. Κλασσική γενετική γενικά.

Κάνε δουλειά σου. :P

--- EDIT:

Α, φοιτήτρια είσαι. Άρα δεν έχεις δουλειά μ' αυτόν πέρα απ' τα βασικά. Hopefully. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχαία γενικής διαγώνισμα...2 μεταφράσεις απ' έξω!
ΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ καλό ανέκδοτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εγώ τις μάθαινα παπαγαλία πάντα για να γράψω κάτι αλλά φέτος δεν πρόλαβα ούτε είχα όρεξη:P εγώ έχω κόλπο φέτος δεν με πιάνουν με τπτ:P

Πες μας και εμάς το κόλπο να ξέρουμε. :P Σοβαρά τώρα. Αν όχι εδώ στείλε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αρχαία γενικής διαγώνισμα...2 μεταφράσεις απ' έξω!
ΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ καλό ανέκδοτο !
Γιατί να μάθεις την μετάφραση απ'έξω; Αν έχεις την μετάφραση και το κείμενο μαζί και τα διαβάζεις παράλληλα θα σου είναι πιο εύκολο, θα πρέπει όμως να μάθεις τις ερμηνείες ορισμένων λέξεων που αναφέρονται σε ένα πλαίσιο δίπλα απο το κείμενο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αρχαία γενικής διαγώνισμα...2 μεταφράσεις απ' έξω!
ΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ καλό ανέκδοτο !

Και γω γράφω την εβδομάδα που μας έρχεται!
Θα τρέξω τώρα να διαβάσω ...:whistle: ακριβώς 2 μεταφράσεις ...36 κ 37 ? Αυτά που έχουμε κάνει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
πάει και το διαγώνισμα αρχαίων. Αύριο ιστορία. Προβλέπεται να πιάσω σήμερα 10ωρο διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κάτσε λίγο, κι αν αυτοί που θα πάρεις τηλέφωνο δε θέλουν να σε πάνε στο αεροδρόμιο επειδή δε θέλουν να φύγεις?

Huh?? What now, plot twist motherfucker??

Για την υποφραφή λέω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Έγραφα σήμερα έκθεση , τα πήγα αρκετά καλά νομίζω :)
Αύριο όμως φυσική:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Γιατί να μάθεις την μετάφραση απ'έξω; Αν έχεις την μετάφραση και το κείμενο μαζί και τα διαβάζεις παράλληλα θα σου είναι πιο εύκολο, θα πρέπει όμως να μάθεις τις ερμηνείες ορισμένων λέξεων που αναφέρονται σε ένα πλαίσιο δίπλα απο το κείμενο.:)

Έχω να μάθω απ' έξω από την 3η δημοτικού ούτως ή άλλως...Ένα αοδε έχω μόνο και μου βγάζει την πίστη...αρχαία γενικής θα διαβάσω; :P

Και γω γράφω την εβδομάδα που μας έρχεται!
Θα τρέξω τώρα να διαβάσω ...:whistle: ακριβώς 2 μεταφράσεις ...36 κ 37 ? Αυτά που έχουμε κάνει ..

Ναι 36 &37
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχω να μάθω απ' έξω από την 3η δημοτικού ούτως ή άλλως...Ένα αοδε έχω μόνο και μου βγάζει την πίστη...αρχαία γενικής θα διαβάσω; :P
Όπως νομίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ο γερολυκος ειναι εδω! Τι κανουνε τα αστερακια μου?!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Ο γερολυκος ειναι εδω! Τι κανουνε τα αστερακια μου?!!?
Επ που χάθηκες εσυ? Όλα καλά στην καβαλα? Πριν δύο εβδομάδες περίπου ήμουν εκεί σε ένα φίλο π σπουδαζει και μ αρεσε η πολη κσι το τει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Επ που χάθηκες εσυ? Όλα καλά στην καβαλα? Πριν δύο εβδομάδες περίπου ήμουν εκεί σε ένα φίλο π σπουδαζει και μ αρεσε η πολη κσι το τει. :)
Δεν ειχα ιντερνετ εκει περα ουτε υπολογιστη τωρα ομως τα εχω και τα δυο κανονισει οποτε ολα κομπλε δεν θα λειψω ξανα!Εδω περα τι γινεται??? κλαματα κακο ιστοριες??? η ολα καλα??:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Μια χαρά εδω. εγώ ξανά στον αγώνα των πανελλαδικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγραψα ΑΕΠΠ σήμερα μέχρι και δισδιάστατους πίνακες, λογικά πάνω από 19, αν έχασα κάτι τις από θεωρία ή από καμια απροσεξια...

Αυριο μαθηματικά όμως..:worry: Γράφουμε από Μιγαδικούς μέχρι τα βασικά του ορισμένου ολοκληρώματος, και τα πρώτα κεφάλαια + τους μιγαδικούς δεν τους πολυθυμάμαι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top