Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
καλη χρονια παιδια !!!!!!!!!!!!!!! το 2013 μακαρι να μας φερει υγεια, ευτυχια και αγάπη...!!! καλη δυμανη και κουραγιο...!!! καλη επιτυχια σε ολους και ο καθενας να υλοποιησει τους στοχους του και τα ονειρα του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Kαλημερα νεο ετος !
Καλημερα παιδια!!!

Μετα απο ενα ατελειωτο ξενυχτι,και απιστευτο γελιο υποδεχτηκαμε την νεα χρονια που ευχομαι να ειναι καλυτερη απ ολες!!!
Καλη μας επιτυχια ,καλη μας φοιτητικη ζωη και πολλες χαρες!!
Εχουμε περασει επισημα στο 2ο μεσο του αγωνα (στην καμπη f''(xo)=o :P) και αυτο μας δινει κουραγιο να συνεχισουμε!!!

Ευχομαι το 2013 να μας χαρισει πολλα μεθυσια οταν θα μαθουμε που περασαμε!!
Αυτα απο εμενα παιδες!
Καλη χρονια
καλα κρασια
και εις αλλα με υγεια!!!!!:)

Ποσο καμμενη παιζει να ειμαι για να γυριζω εξι το πρωι σπιτι και να διαβαζω μεταλλαξεις?:confused::confused::confused:
Φυσικα με ειδε ο πατερας μου και μου εδωσε την απαντηση:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ημαρτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ευτυχισμενο το 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πάμε να πλακώσουμε το κατσικάκι!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μου έχουν βάλει κάτι ασκήσεις μιγαδικών για επανάληψη και έχω απογοητευθεί όσο δεν πάει -.-

Πραγματικά πλέον πιστεύω πως δεν θα γράψω τίποτα μαθηματικά :P Καλη χρονια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και ως εδω ηταν οι διακοπες απο αυριο ΠΑΜΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μου έχουν βάλει κάτι ασκήσεις μιγαδικών για επανάληψη και έχω απογοητευθεί όσο δεν πάει -.-

Πραγματικά πλέον πιστεύω πως δεν θα γράψω τίποτα μαθηματικά :P Καλη χρονια σε όλους!
Σε νιώθω.. και εγώ κάνω μιγαδικούς και κολλάω σε βλακείες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
officially πλέον στη χρονιά μας 0.0 (κι επειδή όπως σου μπει η πρωτοχρονιά θα σου μπαίνει όλη τη χρονιά 2/1 διαγώνισμα σε όλη την ύλη μαθηματικά... μα τι ωραία που περνάμε) ας ελπίσουμε οτι δεν θα πάνε χαμένες οι θυσίες και οι κόποι μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σε νιώθω.. και εγώ κάνω μιγαδικούς και κολλάω σε βλακείες..

Πραγματικά.. Τα παράτησα και πήγα να κάνω ασκήσεις φυσική :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι εμένα μου την έσπαγαν οι μιγαδικοί.

Απλά μ' εκνεύριζε ότι μπορούν να γίνουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ σε 4ο θέμα, αλλά όταν μπουν 2ο είναι gtp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Νεοφερμένος

Η ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εμένα με δυσκολεύουν οι μιγαδικοί!!!!!! :worry: ενώ φαίνονται τόσο εύκολες οι ασκήσεις,οι περισσότερες δεν μου βγαίνουν!!!!!! είναι "διπρόσωπες"!!!δεν είναι πολύ εκνευριστικό αυτό το πράγμα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :clapup:
Ας μην στεναχωριόμαστε από τώρα για τα μαθηματικά, ας περιμένει μέχρι ν' ανοίξουν τα σχολεία τουλάχιστον... :P

2
0
1
3
!
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τώρα ήρθε αυτός!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι, δεν είχα ίντερνετ χθες για να σας πω τα χρόνια πολλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πραγματικά.. Τα παράτησα και πήγα να κάνω ασκήσεις φυσική :clapup:
αυτά είναι:P εγώ τις ασκήσεις στα μαθηματικά τις πάω μέχρι ένα σημείο αλλά μετά δεν:P στις συναρτήσεις είναι χειρότερα τα πράγματα από τους μιγαδικούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Διάβασμα Διάβασμα Διάβασμαα! Και ναι μπορώ να πω ότι ξαναβρίσκω τη συγκέντρωση μου! :D :clapup:
Καταραμένε Βενιζέλο θα σε ξεσκίσω σήμερα ,άντε πολύ ασχολήθηκα μαζί σου! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Χαχαχα..μισώ 2ο κεφάλαιο Ιστορίας!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Νομίζω μισώ περισσότερο το προσφυγικό! :worry: :whistle:

ποντιακο ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top