Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
μπραβο σου που προσφερεσαι να βοηθησεις...για καποια ατομα που δεν πανε φροντιστηριο ή που απλα θελουν παραπανω δουλεια θα χρησιμευσουν.

δε το λέει γι' αυτο νομίζω. Επειδή βαριέται να τα λύσει μόνος του, θέλει να τα δώσει σε άλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
δε το λέει γι' αυτο νομίζω. Επειδή βαριέται να τα λύσει μόνος του, θέλει να τα δώσει σε άλλον :P

χαχα.λες ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εγω ετσι το κατάλαβα. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Πως θα ήταν σε θέση να τα κρίνει αν δεν τα είχε λύσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
δε το λέει γι' αυτο νομίζω. Επειδή βαριέται να τα λύσει μόνος του, θέλει να τα δώσει σε άλλον :P

Φυσικά και τα έχω λύση ρε. Αφου δεν ζητάω να μου στείλουν τις λύσεις τους. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Οι της θεωρητικής, θυμάστε τίποτα από τις εισαγωγές στα αρχαία (για όσους δεν έχουν κάνει ακόμα επανάληψη); :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Οι της θεωρητικής, θυμάστε τίποτα από τις εισαγωγές στα αρχαία (για όσους δεν έχουν κάνει ακόμα επανάληψη); :worry:

το 85% ναι τελεια. Τα αλλά τα θυμάμαι αλλά σε κάποια σημεία θα κολλήσω. Με μια επανάληψη θα είμαι οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Οι της θεωρητικής, θυμάστε τίποτα από τις εισαγωγές στα αρχαία (για όσους δεν έχουν κάνει ακόμα επανάληψη); :worry:
Όταν ήρθε η ώρα να κάνω επανάληψη μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα. Δε θυμόμουν και πολλά..με αγχώνει αυτό. Αλλά έχω ακούσει ότι είναι φυσιολογικό κατά την πρώτη επανάληψη που καλείσαι να κάνεις. Ελπίζω να ισχύει όντως..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Όταν ήρθε η ώρα να κάνω επανάληψη μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα. Δε θυμόμουν και πολλά..με αγχώνει αυτό. Αλλά έχω ακούσει ότι είναι φυσιολογικό κατά την πρώτη επανάληψη που καλείσαι να κάνεις. Ελπίζω να ισχύει όντως..:whistle:

φυσικα και ισχυει και ειναι απολυτα φυσιολογικο...ωστοσο θα ηταν ακομα καλυτερο να ειχες κανει επαναληψη και πριν τις διακοπες ωστε να σου ηταν πιο ευκολο τωρα.Αλλα ενταξει δεν υπαρχει θεμα...αρκει να γινουν τωρα στις διακοπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πιστεύω ότι μετά θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Μόνο το 1ο μισό του Σωκράτη μπορώ με σχετική ευκολία να αναπαράγω. Στα υπόλοιπα μόνο κάποια διάσπαρτα στοιχεία. Αυτό όμως που δεν αντέχω να αντικρίσω καν είναι η εισαγωγή του Πρωταγόρα (το 1ο μισό). Παλούκι.

Θα γίνουν στις διακοπές και μάλιστα από σήμερα. Ελπίζω το αποτέλεσμα να είναι ανάλογο της προσπάθειας...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κι εμένα με δυσκολεύει η εισαγωγή του Πρωταγόρα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Κι εμένα με δυσκολεύει η εισαγωγή του Πρωταγόρα.. :/:

Και να πεις ότι μπορείς να τα αποδόσεις με τον δικό σου τρόπο... Αυτολεξεί τα ζητούν.
30+ σελίδες κατά γράμμα για 10/100...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Είναι δύσκολο κομμάτι :/ με τις επαναλήψεις όμως θα μας μείνει πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Και να πεις ότι μπορείς να τα αποδόσεις με τον δικό σου τρόπο... Αυτολεξεί τα ζητούν.
30+ σελίδες κατά γράμμα για 10/100...

και 2-3 λεξεις να αλλαξεις δεν πειραζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
και 2-3 λεξεις να αλλαξεις δεν πειραζει :)

Μερικοί, όπως στο σχολείο μας, κόβουν για το παραμικρό.
Από τη στιγμή, όμως, που μπαίνεις στον κόπο να τη μάθεις ολόκληρη, γιατί να χάσεις έστω και 1 μόριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μερικοί, όπως στο σχολείο μας, κόβουν για το παραμικρό.
Από τη στιγμή, όμως, που μπαίνεις στον κόπο να τη μάθεις ολόκληρη, γιατί να χάσεις έστω και 1 μόριο;

δε σου λεω να παραλειψεις ολοκληρη προταση η να αλλοιωσεις το νοημα της..απλα μπορει να μη σου ερθει στο μυαλο εκεινη τη στιγμη μια λεξη και να την αντικαταστησεις με αλλη συνωνυμη! ανθρωποι τα διορθωνουν, προς θεου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ρε παιδιά όταν δεν αλλοιώνεται το νόημα δεν υπάρχει πρόβλημα. Σας το λέω εγώ που κάνω μάθημα με καθηγήτρια που είναι συντονιστρια στο βαθμολογικό στα αρχαία. Δεν βαθμολογεί απλά δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
δε σου λεω να παραλειψεις ολοκληρη προταση η να αλλοιωσεις το νοημα της..απλα μπορει να μη σου ερθει στο μυαλο εκεινη τη στιγμη μια λεξη και να την αντικαταστησεις με αλλη συνωνυμη! ανθρωποι τα διορθωνουν, προς θεου :P

Δεν διαφωνώ, το "κι" είναι επιτρεπτό να το γράψεις "και", κόμματα είναι δυνατόν να τα τοποθετείς ή να τα αφαιρείς (εφόσον, φυσικά, δεν επηρεάζει το σύνολο), αλλά το "μάλλον" δεν μπορείς να το αντικαταστήσεις με το "πιο πιθανό". Τουλάχιστον, σε αυτή την περίπτωση θα χάσεις από 1 μόριο, αν τύχει ποτέ να πέσεις στο βαθμολογικό μας κέντρο...
Ε, τί να κάνουμε, ξεψειρίζουν... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό. Μόνος σου τα λες. Όταν δεν αλλοιώνεις το νόημα δεν υπάρχει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top