Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ωχ το 4ο σπαστικόοοοο. Και να πω ότι με βοήθησαν καθόλου όλα αυτά περι ανιχνευτές ιχνηθέτες κου λου που.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
house απλά θα ήθελα μόνο μία συμβουλή thats all;)
solmyr απλα σε λατρεύωω και εγώ το ίδιο πιστεύω αλλά το φροντ και όλα αυτά με έχουν αγχώσει απίστευτα και σκέφτομαι από αύριο να εφαρμόσω αυτό το 15ωρο αλλά δν ξέρω -.-:confused:

Ξερεις τι θα ήταν αποδοτικοτερο απο ένα 15ωρο την ημερα?:whistle::whistle::whistle:

Ένα 24ωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας.Τωρα στις διακοπες των χριστουγεννων κανατε επαναληψη στα μαθηματα? Εγω εχω τελειωσει απο επαναληψη το αοδε οπου εγραφα την Πεμπτη και στα Μαθ. Κατευ. που γραφω αυριο :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να δεις τι παθαίνουν αυτοί όταν βλέπουν την Χημεία! :P

Για εμένα το δυσκολότερο κεφάλαιο στην Βιολογία ως προς αποστίθηση και κατανόηση είναι το 4ο. :whistle:
Χαχα ισχύει. Πέρυσι είχαμε κάποιους που άλλαξαν σε τεχνολογική στο τμήμα και βγαζαν μάτι ότι δεν το 'χουν με την χημεία.
Να είναι ξέρω γω πάρα πολύ καλοί σε φυσική και μαθηματικά και στη χημεία πάτος.
Για αυτό ο καθένας πρέπει να διαλέγει κατεύθυνση ανάλογα με τους στόχους και τα ενδιαφέροντα του για να είμαστε όλοι ικανοποιημένοι. ;)

Καλό είναι μωρέ το 4ο. Γενικά ότι το μαθαίνεις ως βήματα είναι εύκολο και ευχάριστο για μένα.
Εμένα με δυσκολεύει το 5ο. Δεν μπορώ να λύσω μια άσκηση σωστά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
τι θα κανετε αυριο βραδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Yπνος το μεσημερακι για να αντεξουμε.
Διαβασμα και τελειωμα του 6 βιολογια κατ. και αλλα πολλα απο πρωι μεχρι τις οχτω.
Μετα πρωτοχρονια με συγγενεις
και 1-....... ξενυχτι με φιλους...
Λεγαμε να το διαλυσουμε 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
εγώ θα διαβάζω φυσική μάλλον:P

ελεος! 1 το βραδυ φυσικη; βγες να ξεσκασεις και να γυρισεις σπιτι το πρωι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ελεος! 1 το βραδυ φυσικη; βγες να ξεσκασεις και να γυρισεις σπιτι το πρωι :P

Ετσι τα λενε για εντυπωσιασμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ελεος! 1 το βραδυ φυσικη; βγες να ξεσκασεις και να γυρισεις σπιτι το πρωι :P
Βασικά το ρεπό μου από το διάβασμα είναι μέχρι αύριο το μεσημέρι οπότε δύσκολο να βγω:P

θα τελειώσω με τη φυσική, ύπνος και το πρωί πάλι διάβασμα...

όπως συνήθως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τι θα κανετε αυριο βραδυ;

:worry:

Αύριο φίλε έχει πρόγραμμα ο DjAuto (δρ χάουζ) ...δεν θα το χάσω με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
όπως συνήθως...

Μην σκισεις κανενα καλσον...οι εκπτωσεις αργουν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Βασικά το ρεπό μου από το διάβασμα είναι μέχρι αύριο το μεσημέρι οπότε δύσκολο να βγω

Μέχρι και ανατρίχιασα μην σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Το λενε πολλοι αυτο... Για εμενα παντως ειναι το αγαπημενο μου και δεν με δυσκολευει να το αποστηθιζω. Το δυσκολοτερο κεφαλαιο για αποστηθιση αλλα και για κατανοηση πιστευω οτι ειναι το 2ο.

Το 6ο και το 8ο απο τα πιο ενδιαφέροντα κεφάλαια! Αλλα και τα δυο με είχαν δυσκολέψει λίγο στην αποστηθιση θυμάμαι! Απο το 2ο το πιο δύσκολο ηταν η γονιδιακη ρύθμιση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Ετσι τα λενε για εντυπωσιασμο.


υπάρχει κανείς που να εντυπωσιάζεται με αυτά? :hmm:
hope not!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είπα κάτι για εντυπωσιασμό αλλά τεσπά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα μέτριο διαγώνισμα στο 1ο κεφάλαιο Φυσικής Κατ. και ένα αρκετά καλό στα όρια συνδιαστικά με μιγαδικούς και την προηγούμενη ανάλυση στα Μαθ/κα Κατ.. Όποιος θέλει κάποιο απο αυτά ας μου στείλει πμ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα μέτριο διαγώνισμα στο 1ο κεφάλαιο Φυσικής Κατ. και ένα αρκετά καλό στα όρια συνδιαστικά με μιγαδικούς και την προηγούμενη ανάλυση στα Μαθ/κα Κατ.. Όποιος θέλει κάποιο απο αυτά ας μου στείλει πμ. ;)

Όποιος θέλει και τα 3 από αυτά; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα μέτριο διαγώνισμα στο 1ο κεφάλαιο Φυσικής Κατ. και ένα αρκετά καλό στα όρια συνδιαστικά με μιγαδικούς και την προηγούμενη ανάλυση στα Μαθ/κα Κατ.. Όποιος θέλει κάποιο απο αυτά ας μου στείλει πμ. ;)

μπραβο σου που προσφερεσαι να βοηθησεις...για καποια ατομα που δεν πανε φροντιστηριο ή που απλα θελουν παραπανω δουλεια θα χρησιμευσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top