Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Λοιπονια.

Απολογισμος της βδομαδας. Δεν εχω κανει καμια επαναληψη. :P
Ξενυχταω καθε μερα, βολταρω κλπ.
Καιιιιιιι αυριο γραφω Φυσικη Κατ.
Εχω να κανω 3 διαγωνισματα ΑΟΔΕ, που ουτε καν προλαβαινω.
Εχω να κανω γυρω στις 50 ασκησεις ΑΕΠΠ για τη Πεμπτη.
Μαθ κατ + γεν κατι γινεται.
Εχω να διαβασω εκθεση για την πεμπτη.


Βασικα ειμαι ευτυχισμενος ανθρωπος.

αντε και του χρονου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Την εκθεση αστην.Για τα αλλα εχεις χρονο μεχρι τον Μαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Λοιπονια.

Απολογισμος της βδομαδας. Δεν εχω κανει καμια επαναληψη. :P
Ξενυχταω καθε μερα, βολταρω κλπ.
Καιιιιιιι αυριο γραφω Φυσικη Κατ.
Εχω να κανω 3 διαγωνισματα ΑΟΔΕ, που ουτε καν προλαβαινω.
Εχω να κανω γυρω στις 50 ασκησεις ΑΕΠΠ για τη Πεμπτη.
Μαθ κατ + γεν κατι γινεται.
Εχω να διαβασω εκθεση για την πεμπτη.


Βασικα ειμαι ευτυχισμενος ανθρωπος.

αντε και του χρονου !

χαχαχαχαχα...ωραιο αυτο "και του χρονου".
anyway...εχεις μια ολοκληρη εβδομαδα...οι μερες ειναι πολλες.αμα στρωθεις μπορεις να κανεις τα παντα...
απλα θα χρειαστει να πιεσεις τον εαυτο σου πιο πολυ επειδη τις αλλες μερες δεν εκανες τπτ.παντως μην ανησυχεις...οι 7 μερες ειναι πολλες.μην τις υποτιμας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιπονια.

Απολογισμος της βδομαδας. Δεν εχω κανει καμια επαναληψη. :P
Ξενυχταω καθε μερα, βολταρω κλπ.
Καιιιιιιι αυριο γραφω Φυσικη Κατ.
Εχω να κανω 3 διαγωνισματα ΑΟΔΕ, που ουτε καν προλαβαινω.
Εχω να κανω γυρω στις 50 ασκησεις ΑΕΠΠ για τη Πεμπτη.
Μαθ κατ + γεν κατι γινεται.
Εχω να διαβασω εκθεση για την πεμπτη.


Βασικα ειμαι ευτυχισμενος ανθρωπος.

αντε και του χρονου !
Και εγώ ελάχιστα εχω κάνει ρε γαμώτο.
Αυτό που δεν νιώθω πίεση γιατί δεν έχω μάθημα με καταστρέφει. Και έχω Πέμπτη Παρασκευή διαγώνισμα και Παρασκευη μάθημα στο οποίο πρέπει να έχω κάνει καλή επανάληψη το στερεό. :whistle:

Αντε να ανοίξουν τα σχολεία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σολμιρ, καμια υποτιμηση γιατι πολυ απλα δεν παιζει να τα κανω ολα αυτα.
Δυστηχως, υποψιαζομαι οτι θυμα αυτης της τεμπελιτιδας θα ειναι και ΠΑΛΙ το ΑΟΔΕ.


Ευα, μην τρελαινεσαι. Εγω εκανα 2-3 μαθηματα αυτες τις μερες, θα παρεις μπρος σιγουρακι.
Απλα κατσε μια μερα μεσα και πες οτι θα διαβασεις, αν τα εχεις δουλεψει καλα, δεν νομιζω οτι ειναι τραγικη η επαναληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ευα, μην τρελαινεσαι. Εγω εκανα 2-3 μαθηματα αυτες τις μερες, θα παρεις μπρος σιγουρακι.
Απλα κατσε μια μερα μεσα και πες οτι θα διαβασεις, αν τα εχεις δουλεψει καλα, δεν νομιζω οτι ειναι τραγικη η επαναληψη.
Μωρέ σήμερα κάτι έκανα αλλά και πάλι χωρίς πίεση υπολειτουργώ. :P
Όσο πλησιάζει η Πέμπτη θα αρχίσω να ανεβάζω ρυθμούς. :yahoo:
Είσαι και συ τέρμα αναβλητική σαν και εμένα ε? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μωρέ σήμερα κάτι έκανα αλλά και πάλι χωρίς πίεση υπολειτουργώ. :P
Όσο πλησιάζει η Πέμπτη θα αρχίσω να ανεβάζω ρυθμούς. :yahoo:
Είσαι και συ τέρμα αναβλητική σαν και εμένα ε? ;)

Ε καλα, εννοειται. Σχεδον παντα τελευταια στιγμη ολα. :P


Αυτο το ΑΟΔΕ, ομως, ειναι πολυ πικρα. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ε καλα, εννοειται. Σχεδον παντα τελευταια στιγμη ολα. :P


Αυτο το ΑΟΔΕ, ομως, ειναι πολυ πικρα. >.<
Εγώ πλέον το έχω πάρει απόφαση και δεν αγχώνομαι όταν μου λένε ''ακόμα να τα κάνεις? δεν προλαβαίνεις!''

Εγώ δεν κάνω (θετική), αλλά μωρέ μήπως το έχετε παρεξηγήσει? Είχαμε οικονομία στο σχολείο και για ένα πεντάλεπτο επεσήμανε η καθηγητρια στην από πίσω μου ποιά κομμάτια να μην μάθει παπαγαλέ γιατί μπαίνουν μόνο σ-λ, κάτι σελιδάρες ολόκληρες.
Και λέω στη διπλανή μου ''εμείς στη βιολογία κατ γιατί μαθαίνουμε και τις λεζάντες?'' :P
Σας τη σπάει i know αλλά είναι και σίγουρος βαθμός! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγώ πλέον το έχω πάρει απόφαση και δεν αγχώνομαι όταν μου λένε ''ακόμα να τα κάνεις? δεν προλαβαίνεις!''

Εγώ δεν κάνω (θετική), αλλά μωρέ μήπως το έχετε παρεξηγήσει? Είχαμε οικονομία στο σχολείο και για ένα πεντάλεπτο επεσήμανε η καθηγητρια στην από πίσω μου ποιά κομμάτια να μην μάθει παπαγαλέ γιατί μπαίνουν μόνο σ-λ, κάτι σελιδάρες ολόκληρες.
Και λέω στη διπλανή μου ''εμείς στη βιολογία κατ γιατί μαθαίνουμε και τις λεζάντες?'' :P
Σας τη σπάει i know αλλά είναι και σίγουρος βαθμός! :)

Α, εμας δεν μας λενε τετοια, ζηλευω. :eek:

Εγω απλα τα μαθαινω ολα απ'εξω. Δεν ειναι δυσκολο μωρε το ΑΟΔΕ, απλα προτιμω να φαω μπροκολι παρα να το μαθω απ'εξω.:P (και πιστεψε με, ειμαι πολυ δυσκολη στα φαγητα.)
Η δικη μας κατευθυνση για καποιον που αντιλαμβανεται Μαθηματικα- Φυσικη ειναι αρκετααααααα πιο ευκολη απο τις αλλες δυο.
Εσας η Βιολογια ειναι πολυ παλουκι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Α, εμας δεν μας λενε τετοια, ζηλευω. :eek:

Εγω απλα τα μαθαινω ολα απ'εξω. Δεν ειναι δυσκολο μωρε το ΑΟΔΕ, απλα προτιμω να φαω μπροκολι παρα να το μαθω απ'εξω.:P (και πιστεψε με, ειμαι πολυ δυσκολη στα φαγητα.)
Η δικη μας κατευθυνση για καποιον που αντιλαμβανεται Μαθηματικα- Φυσικη ειναι αρκετααααααα πιο ευκολη απο τις αλλες δυο.
Εσας η Βιολογια ειναι πολυ παλουκι !
Όπως το πάρει κανείς. Εγώ ας πούμε βλέπω να λύνουν ασκήσεις προγραμματισμού και μου φαίνονται σαν αρχαία που τα μισούσα και δεν με συγκινεί καθόλου το ΑΟΔΕ ως περιεχόμενο. Αντίθετα, αγαπώ χημεία και βιολογία. Με τα μαθηματικά έχω θέμα αλλά ντάξει, κάπως θα το σώσω. . :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina95

Νεοφερμένος

Η λινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
house απλά θα ήθελα μόνο μία συμβουλή thats all;)
solmyr απλα σε λατρεύωω και εγώ το ίδιο πιστεύω αλλά το φροντ και όλα αυτά με έχουν αγχώσει απίστευτα και σκέφτομαι από αύριο να εφαρμόσω αυτό το 15ωρο αλλά δν ξέρω -.-:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εσας η Βιολογια ειναι πολυ παλουκι !

Τουλάχιστον εκείνοι που διαβάζουν βιολογία ξέρουν ότι διαβάζουν κάτι χρήσιμο.Εμείς το μόνο κίνητρο που έχουμε για να διαβάσουμε αοδέ είναι ο βαθμός.:)

Αυτό το αοδέ είναι γτπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
house apla 8a h8ela mono mia sumboulh thats all;)
solmyr apla se latreuww kai egw to idio pisteuw alla to frod kai ola auta me exoun agxwsei apisteuta kai skeytomai apo aurio na efarmosw auto to 15wro alla den skerw -.-:confused:

προσπαθησε να γραφεις στα ελληνικα εδω στο ischool επειδη ετσι ειναι ο κανονισμος.στο λεω να ξερεις...

15 ωρες ? :O .μη κανεις υπερβολες και παθεις και τιποτα...να διαβασεις πολυ αμα νιωθεις οτι χρειαζεται αλλα σε καμια περιπτωση σε τετοιο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Προσωπικά, την εβδομάδα που πέρασε ξεκουράστηκα και ανέκτησα δυνάμεις. Ναι, πλην δύο ημερών, δε διάβασα τίποτα, γεγονός που συνεπάγεται 5 ημέρες πλήρους αποχής από καταναγκαστική μελέτη, που εν τέλει θα ήταν ατελέσφορη. Προτίμησα να περάσω χρόνο με την οικογένειά και τους φίλους μου, να βγω, να παρακολουθήσω θεατρικές παραστάσεις. Κρίνω πως τώρα μπορώ με μεγαλύτερη διαύγεια πνεύματος και -προ πάντων- όρεξη να αφοσιωθώ και πάλι στην προετοιμασία μου, η οποία υπήρξε όλον αυτόν τον καιρό και πρόκειται να συνεχίσει να είναι εντατική και αδιάλειπτη.

Οπότε όσοι θέλουν να τρομοκρατούν -ευτυχώς δεν έχω εντοπίσει τέτοιους εντός του forum- να αναζητήσουν θέσεις εργασίας κοντά στον Ευαγγελάτο και να πάψουν να διαρρηγνύουν τα ιμάτιά τους για το εγκληματικό περιεχόμενο των ανωτέρω επιλογών. Ευχαριστώ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Aντικειμενικα,
το 6ο κεγαλαιο της Βιολογιας Κατευθυνσης δεν ειναι δυσκολο στην αποστηθιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aντικειμενικα,
το 6ο κεγαλαιο της Βιολογιας Κατευθυνσης δεν ειναι δυσκολο στην αποστηθιση?

Το λενε πολλοι αυτο... Για εμενα παντως ειναι το αγαπημενο μου και δεν με δυσκολευει να το αποστηθιζω. Το δυσκολοτερο κεφαλαιο για αποστηθιση αλλα και για κατανοηση πιστευω οτι ειναι το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Eμένα μου έβγαλε την πίστη!
Το 2ο ήταν πολύ ωραίο, και μου φάνηκε και εύκολο, ίσως επειδή ήταν ακόμα αρχή και ήμουν ξεκούραστη γεμάτη όρεξη για διάβασμα και προπάντων αποστήθιση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όπως το πάρει κανείς. Εγώ ας πούμε βλέπω να λύνουν ασκήσεις προγραμματισμού και μου φαίνονται σαν αρχαία που τα μισούσα και δεν με συγκινεί καθόλου το ΑΟΔΕ ως περιεχόμενο. Αντίθετα, αγαπώ χημεία και βιολογία. Με τα μαθηματικά έχω θέμα αλλά ντάξει, κάπως θα το σώσω. . :redface:

Να δεις τι παθαίνουν αυτοί όταν βλέπουν την Χημεία! :P

Για εμένα το δυσκολότερο κεφάλαιο στην Βιολογία ως προς αποστίθηση και κατανόηση είναι το 4ο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Να δεις τι παθαίνουν αυτοί όταν βλέπουν την Χημεία! :P

Για εμένα το δυσκολότερο κεφάλαιο στην Βιολογία ως προς αποστίθηση και κατανόηση είναι το 4ο. :whistle:

Kαι η κολλητη μου το λεει αυτο με το 4ο.
Εγω το λεω ''κοβω-ραβω''.
Στην κατανοηση ναι,ειναι ευκολο το 6ο.
Στην αποστηθιση εχω το θεμα.Εντομεταξυ μπορει να φταιω και εγω τωρα που το σκεφτομαι γιατι ειμαι πολυ σχολαστικη σε αυτο το θεμα.:worry:
Λεξη προς λεξη!
Το 2ο κεφαλαιο ειναι η ΒΑΣΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top