Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Προς τους θεωρητικούς :
Τα λόγια π.χ του Βενιζέλου ή του Ουίλσον πρέπει να τα μεταφέρουμε αυτούσια ή μπορούμε να τα παραθέτουμε και με δικά μας λόγια όπως τα υπόλοιπα??

Θενκς
:)


:santa:

...στα λογια του γ. γουιλσον,
"white men of the South were aroused by the mere instinct of self-preservation , until at last there had sprung into existence a great Ku Klux Klan",
μπλα μπλα μπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παίδες τι πρόγραμμα έχετε βγάλει για τα Χριστούγεννα; Για πείτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ΤΑ εχουμε ξαναπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως λένε ότι μετά τα χριστούγεννα ούτε θα το καταλάβουμε πότε θα περάσει ο καιρός για να δώσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
λογια του μαθηματικου στο φροντιστηριο: ''εε θα εχετε 2 μερες να ξεκουραστειτε! 1 τα χριστουγεννα και 1 την πρωτοχρονια! και δεν νομιζω να σκοπευετε να διαβαζετε λιγοτερο απο 10 ωρες την ημερα??'' :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
λογια του μαθηματικου στο φροντιστηριο: ''εε θα εχετε 2 μερες να ξεκουραστειτε! 1 τα χριστουγεννα και 1 την πρωτοχρονια! και δεν νομιζω να σκοπευετε να διαβαζετε λιγοτερο απο 10 ωρες την ημερα??'' :Ρ

πες τον φιλε κατουρα και λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
πες τον φιλε κατουρα και λιγο
χαχαχα εννοειται οτι τα ελεγε για πλακα!απλως τον εχουμε πριξει που του λεμε οτι δεν θα κανουμε και καθολου χριστουγεννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Κάτι μου λέει οτι λίγο πολυ οι καθηγητές μας θελουν (κ πιστεύουν) οτι θα κατσουμε μονο 2 μερες...
Εγω εβγαλα προγραμμα παντως και μου εχουν βγει καποιες ελευθερες μερες.
Ας πουμε 29/12 θα ανεβω Αθηνα με τους φιλους μου.
25/12 δεν θα διαβασω .
1/1 παλι το ιδιο .


Προσωπικα θα κατσω να διαβασω τις μερες που εχω ορισει στο προγραμμα μεχρι να αισθανθω καλα με τον εαυτο μου.
Να πω<< εισαι οκ.>>
Δεν ξερω ποσο θα μου παρει.
Μπορει περισσοτερο ,μπορει και λιγοτερο(δεν :P)

Αυτο το τριημερο(σαββατο,κυριακη,δευτερα ) θα κανω επαναληψη ολη την αναλυση
τριτη=>καθισιο
τεταρτη,πεμπτη=>φυσικη γεν και αλλες υπχρεωσεις
παρασκευη=>εκθεση και αλλες υποχρεωσεις
σαββατο=>αθηνα
κυριακη,δευτερα,τεταρτη=>βιολογια κατ
πεμπτη,παρσκευη=>φυσικη κατ
σαββατο,κυριακη=>χημεια (;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ 3 μέρες δε θα διαβάσω και ας λένε ότι θέλουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
οχι ρε σεις και 3 μερες,ειπαμε..


εγω 4 ,5 θα διαβασω :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λίγες είναι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
και εγω ακουσα οτι 2-3 μερες δεν πρεπει να ανοιξω βιβλιο αλλα δε θα το εφαρμοσω.προτιμω να διαβαζω καθε μερα μονο που 2-3 μερες θα ειμαι πιο χαλαρος.ενα προχειρο προγραμμα που σκεφτηκα ειναι:

4 μερες βιολογια κατευθυνση
4 μερες μαθηματικα κατευθυνση
3 μερες χημεια
3 μερες φυσικη
2 μερες βιολογια γενικης και τις οποιες υποχρεωσεις στην εκθεση(οι οποιες μπορει να μεταφερθουν και στις υπολοιπες 15-16)

και γυρω στα 30 λεπτα καθε μερα,δηλαδη και τις 15-16 μερες,εκθεση(θεματολογιες επαναληψη κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πάντως εγώ ό,τι πρόγραμμα και να 'χω βγάλει ποτέ δεν το τηρώ. Οπότε πάμε έτσι, μου αρκεί πριν ξανα-ξεκινήσουμε να έχω κάνει ολική επανάληψη σε ό,τι ξέρω ως τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
πφφφ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άγχος καταραμένο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μου είναι το εξής: διακοπές --> διάβασμα .
Τέλος.
(πρόγραμμα και μλκίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θεωρίες μαθηματικά/φυσική/προγραμματισμό και επανάληψη ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ μέσα στις διακοπές έχω 2 μέρες μάθημα και μια μέρα γράφω διαγώνισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εσείς που λέτε '' θα διαβάσω 2 μέρες αυτό, 3 το άλλο κλπ'' έχετε σκεφτεί ότι βγαίνει πιο ευχάριστα το διάβασμα αν κάνεις 2 και 3 μαθήματα την ημέρα? Δεν ξέρω, εγώ το να κάθομαι από το πρωί ως το βράδυ πάνω από το ίδιο βιβλίο το θεωρώ πολύ κουραστικό. Αμα αλλάξεις μάθημα και κανονίσεις μαζί με ένα δύσκολο να διαβάσεις ένα εύκολο παλεύεται πιο εύκολα η κατάσταση ρε παιδιά...

Εγώ θα γράψω εκθεση, μαθηματικά και βιολογία κατ και θα κάνω και 3 ώρες φυσική μάθημα (λες και είμαι πίσω αλλά τεσπα :mad:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δηλαδή αν θες να κάνεις επανάληψη σε ένα μάθημα θα το παρατήσεις στη μισή μέρα; Εγώ δεν μπορώ έτσι πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top