Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Μαλλον ο κοσμος ειναι πολυ μικρος γιατι δεν νομιζω να ειμαι απλα σε ενα αλλο σχολειο οπου ο χημικος μας φερνει στις 7.30 για ασκησεις εξτρα κ η βιολογος προσπαθει να μας παρει ολα τα κενα για να μας κανει μαθημα..οποτε μαλλν στο ιδιο σχολειο ειμαστε και αναρωτιεμαι πως σου φαινεται ο μαθηματικος γιατι θα τρελαθω αν μου πεις οτι εισαι ευχαριστημενος...

χεχεχε...ουτε ευχαριστημενος ουτε δυσαριστημενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εχω ηδη ετοιμασει μερικες ασκησεις για λυση τα Χριστουγεννα
Κυριως ομως θα ασχοληθω πολυ με βιολογια κατ και γενικης!!!
Ποσες μερες ειναι ακριβως οι διακοπες?

14 αν βγάλεις Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
3-4 μερες χημεια τι θα διαβασεις?:confused:

Πολύ καλά ότι έχω κάνει μέχρι τώρα. Είναι μάθημα βαρύτητας και το έχω παραμελήσει λίγο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πολύ καλά ότι έχω κάνει μέχρι τώρα. Είναι μάθημα βαρύτητας και το έχω παραμελήσει λίγο. :redface:

:redface:Ντροπής πράγματα.

:whistle:

Κάτι μου λεει οτι φετος θα πεσουν κυματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
:redface:Ντροπής πράγματα.

:whistle:

Κάτι μου λεει οτι φετος θα πεσουν κυματα...

ελπιζω οχι.δε μου αρεσουν καθολου.πιο απλα ειναι βεβαια απο τα υπολοιπα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
:redface:Ντροπής πράγματα.

:whistle:

Κάτι μου λεει οτι φετος θα πεσουν κυματα...
Nobody gives a shit :P
Κύματα είναι από τα εύκολα.
Κι εγώ χημεία και βιολογία θα διαβάσω πιο πολύ καθώς σ αυτά παίρνω χειρότερους βαθμούς στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Nobody gives a shit :P
Κύματα είναι από τα εύκολα.
Κι εγώ χημεία και βιολογία θα διαβάσω πιο πολύ καθώς σ αυτά παίρνω χειρότερους βαθμούς στο φροντιστήριο.

αχ αυτη η βιολογια...ζορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Η βιολογια ειναι το κατι αλλο.

Την παω με τα χιλια.:)

Οι μεταλλαξεις σκιζουν.Μαθαινεις πολυ ωραια πραγματα.Καθημερινα.
Σιγουρα ολοι εχουμε ενα παιδι με συνδρομο Down.
Μπορεις να μαθεις και να καταλαβεις πως προεκυψε και αλλα τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αχ αυτη η βιολογια...ζορικη

Ναι, μερικές φορές μετανιώνω που δεν πήγα τεχνολογική... Μετά όμως συνειδητοποιώ πως είμαι ΣΤΗΝ κατεύθυνση :panwkatw::panwkatw::alljumpy::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ναι, μερικές φορές μετανιώνω που δεν πήγα τεχνολογική... Μετά όμως συνειδητοποιώ πως είμαι ΣΤΗΝ κατεύθυνση :panwkatw::panwkatw::alljumpy::yahoo:


Πολυ σωστα
Προσωπικα βρισκω την βιολογια γενικης πιο ενδιαφερουσα προς το παρον :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι...συμφωνώ.Και εγώ σκέφτομαι να μην πάω.Πρώτα απ'όλα εμείς μόλις γυρίσουμε από την 5ήμερη θα έχουμε 2 εβδομάδες μέχρι τις πανελλαδικές.Θα είναι νομίζω δύσκολο να προσαρμοστώ και να κάνω γρήγορα επαναλήψεις, μετά από ποτά και καθημερινά ξενύχτια.Μετά τις πανελλαδικές βέβαια θα γίνει...

Γιατί την κάνετε τόσο αργά;Μη πας καλύτερα φίλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ναι,και εγω προτιενω να μην πας.
Καταρχας 2 εβδομαδες πριν τις Πανελλαδικες θα εχει αρχισει το αγχος.
Και δεν περασεις και καλα γιατι θα το σκεφτεσαι και θα χασεις και χρονο.

Οσον αφορα τα μαθηματα για εμενα

Βιολογια Κατ >εκθεση ,χημεια κατ >φυσικη κατ>μαθηματικα κατ>φυσικη γεν.

Ενταξει ολα μου αρεσουν μην λεμε και τρελες αλλα αυτη ειναι μια προχειρη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Ναι, μερικές φορές μετανιώνω που δεν πήγα τεχνολογική... Μετά όμως συνειδητοποιώ πως είμαι ΣΤΗΝ κατεύθυνση :panwkatw::panwkatw::alljumpy::yahoo:

εγω παλι σκεφτομαι οτι εφοσον πολλοι αλλοι καταφεραν να γραψουν 20 γιατι οχι και εγω...αλλα και τεχνολογικη να πηγαινες θα ειχες και τα αλλα τα βαρετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Υστερα απο 5ωρο διαβασμα για ιστορια τριτο κεφαλαιο και διαγωνισμα τωρα ξεκουραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εγω παλι σκεφτομαι οτι εφοσον πολλοι αλλοι καταφεραν να γραψουν 20 γιατι οχι και εγω...αλλα και τεχνολογικη να πηγαινες θα ειχες και τα αλλα τα βαρετα

Aκριβως το ιδιο σκεφτομαι και εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ προσπάθησα να βγάλω πρόγραμμα για τα χριστούγεννα αλλά είναι λίγο δύσκολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και εγώ προσπάθησα να βγάλω πρόγραμμα για τα χριστούγεννα αλλά είναι λίγο δύσκολο:P


9-2 διαβασμα
2-5 ξεκουραση
5-10 η 11 διαβασμα
11-12 ισκοολ
12-8 zZz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
9-2 διαβασμα
2-5 ξεκουραση
5-10 η 11 διαβασμα
11-12 ισκοολ
12-8 zZz
Αυτό πάλι με τις ώρες είναι σπαστικό:P Δεν μπορώ να πω θα διαβάσω τόσες ώρες, διαβάζω όσο αντέχω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top