Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
καθε μαθημα εχει τα καλα και τα στραβα του ας προσπαθησουμε λοιπον ειδικα φετος να δουμε το καθε τι με καλο ματι ετσι ωστε να εχουμε και τη διαθεση να το διαβασουμε . Προσωπικα μισω πολιτεια και ηθικα αλλα οκ κανω την καρδια μου πετρα και τα διαβαζω με ορεξη ^^ :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ΔΕΝ Α Ν Τ Ε Χ Ω ΑΛΛΟ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ...
:(
:(
Δεν μπορώ άλλο :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ξύπνησα πρωί πρωί με τόση όρεξη να κάνω μια επανάληψη 1ο κεφάλαιο ιστορίας έφτασα μέχρι τον Α Παγκόσμιο πόλεμο και νιώθω μια απερίγραπτη βαρεμάρα -.- πφφ :/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
όντως, πλέον σχεδόν όλες οι ασκήσεις που πέφτουν στις πανελλήνιες βρίσκονται και σε οποιοδήποτε βοήθημα πάρει ο καθένας, με σπάνιες εξαιρέσεις, άρα ένας προετοιμασμένος δεν έχει λόγο να μην αριστεύσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Με τα μαθηματικά μόνο υπομονή μπορώ να κάνω:P

εξασκηση να κανεις και ασε την υπομονη στην ακρη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εξασκηση να κανεις και ασε την υπομονη στην ακρη;)
Αν δεν κάνω υπομονή δεν θα κάνω ούτε ασκήσεις, άκου που σε λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:

Mηνύματα από το παρόν thread μεταφέρθηκαν εδώ και εδώ,υπήρχαν και μερικά off topic.

Θα ήταν καλό να χρησιμοποιείτε και την μπάρα αναζήτησης του iSchool,
έτσι ώστε να μην χρειάζεται να μεταφέρονται τα μηνύματα σας.

Καλή υπομονή σε όσα παιδιά δίνουν φέτος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αν δεν κάνω υπομονή δεν θα κάνω ούτε ασκήσεις, άκου που σε λέω:P

καλα αφου με λες:P

υγ.
ΦΥΣΙΚΗ

ΨΟΦΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
σημερα εγραψα διαγωνισμα βιολογιας κατευθυνσης το οποιο ηταν 6σελιδο!!!!!!!!!!!!!!!!!
ηταν το κατι αλλο!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλα αφου με λες:P

υγ.
ΦΥΣΙΚΗ

ΨΟΦΑ
Καλέ η φυσική είναι πάρα πολύ ωραίο μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philby

Νεοφερμένος

Η philby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ πάλι όσον αφορά το διάβασμα νομίζω ότι είμαι λίγο χαλαρή και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχώ ή όχι :Ρ Βέβαια αυτά που είναι να μάθω τα μαθαίνω απλά δεν βλέπω αυτό το αμάν και τι που περίμενα αυτή τη χρόνια, δηλαδή δεν μου φαίνονται και τόσο φοβερά.. (για τη θεωρητική μιλάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Καλέ η φυσική είναι πάρα πολύ ωραίο μάθημα!


Δε μου αρεσει.
Βασικα,τη σιχαινομαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δε μου αρεσει.
Βασικα,τη σιχαινομαι:(
Ρε σε νιώθω γιατί μισώ τα μαθηματικά.. λογικά είναι το μάθημα που σε ζορίζει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ρε σε νιώθω γιατί μισώ τα μαθηματικά.. λογικά είναι το μάθημα που σε ζορίζει ε;

ναι:(

μαθηματικα λατρευω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγώ πάλι όσον αφορά το διάβασμα νομίζω ότι είμαι λίγο χαλαρή και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχώ ή όχι :Ρ Βέβαια αυτά που είναι να μάθω τα μαθαίνω απλά δεν βλέπω αυτό το αμάν και τι που περίμενα αυτή τη χρόνια, δηλαδή δεν μου φαίνονται και τόσο φοβερά.. (για τη θεωρητική μιλάω)
Και εγώ το ίδιο θέμα έχω.Ακούω φίλους μου που λένε ότι διαβάζουν ασταμάτητα και κοιμούνται 3 ώρες τη μέρα(θετικής κυρίως)και αγχώνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τις άλλες μέρες το καταλαβαίνω , μα πως μπορεις να μου βάζεις μάθημα τα Σάββατααααα.
Δεν καταλαβαίνω Σ/Κ πλεον :( Τα σάββατα μάθημα τις κυριακές τεστ.
Παντως για να μπω στο κλίμα, και εμ1 η φυσική με ζορίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο θέμα έχω.Ακούω φίλους μου που λένε ότι διαβάζουν ασταμάτητα και κοιμούνται 3 ώρες τη μέρα(θετικής κυρίως)και αγχώνομαι...

οπ οπ οπ..οιος τα λεει αυτα ειναι ψευτης:P

χτυπαω 8ωρα καθημερινως και ειμαι και τεχνολογικος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο θέμα έχω.Ακούω φίλους μου που λένε ότι διαβάζουν ασταμάτητα και κοιμούνται 3 ώρες τη μέρα(θετικής κυρίως)και αγχώνομαι...

παρα πολλοι το κανουν αυτο.ειναι απο τα πιο λαθος πραγματα που μπορει να κανει καποιος.ο υπνος ειναι απαραιτητος και ειναι πολυ νωρις ακομα να κανουν τετοιες υπερβολες.αντε 1 μηνα πριν τις πανελληνιες να το καταλαβω αλλα τωρα...

δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι.εσυ κανε αυτο που πρεπει και ασε τους αλλους να ξενυχταν!

εγω παλι οποιον ακουω να μου λεει τετοια πραγματα το οτι δηλαδη δεν εχουν χρονο για τιποτα και οτι διαβαζουν ολη μερα γελαω.Για γελια ειναι ετσι και αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι:(

μαθηματικα λατρευω :P
Εμένα με αρέσει φέτος πάρα πολύ η φυσική:P

Τα μαθηματικά τα παλεύω αλλά επιμένουν να με νικάνε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
σημερα εγραψα διαγωνισμα βιολογιας κατευθυνσης το οποιο ηταν 6σελιδο!!!!!!!!!!!!!!!!!
ηταν το κατι αλλο!!!!!!!!!!
6 σελιδα θέματα, ή 6 σελίδες έγραψες.Αν είναι το δεύτερο στις πανελλήνιες είχα γράψει 14 χωρίς να προλάβω να λύσω μισό θέμα.:redface:
οπ οπ οπ..οιος τα λεει αυτα ειναι ψευτης:P

χτυπαω 8ωρα καθημερινως και ειμαι και τεχνολογικος:D
Δεν έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top