Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.
3 μηνες και 17.500?

Καλα,εισαι πισω.Στο ischool εχουμε ατομα με διαβασμα μιας ωρας την μερα γραφουν 19999.:)

εγω εχω ακουσει για τυπο που διαβασε μια ωρα πριν δωσει και γραψε 20αρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Kaι χαζεύοντας στα ενδιάμεσα διαστήματα μάλιστα...:P

:confused:
αυτό που το πας
:worry:
θέλω πολύ να μάθω αυτή την τεχνική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγω εχω ακουσει για τυπο που διαβασε μια ωρα πριν δωσει και γραψε 20αρι


Και 30 λεπτα μη σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Κι εγώ διάβασα μία μέρα πριν απο την εξέταση κάθε μαθήματος και έγραψα ό,τι έγραψα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Κι εγώ διάβασα μία μέρα πριν απο την εξέταση κάθε μαθήματος και έγραψα ό,τι έγραψα.:P
Δε θα πω ψέμματα. Έκανα φωτοσύνθεση, όμως το αποτέλεσμα με αντάμειψε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δε θα πω ψέμματα. Φωτοσυνέθεσα, όμως το αποτέλεσμα με αντάμειψε. :P
Πολλοί κάναμε κάτι παρόμοιο, άλλοι σε μεγαλύτερο βαθμό, άλλοι σε μικρότερο. Μάλλον εγώ δεν συνάντησα αυτές τις διάνοιες που με διάβασμα μίας ώρας γράφουν 20.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Ως κάποια που έδωσε Πανελλήνιες το 2012 κι "επιβίωσε", έχω να πω ένα πράγμα: IT'S NOT SUCH A BIG DEAL! Και το λέει αυτό ένα άτομο που έκατσε πρώτη φορά στη ζωή του να διαβάσει, διάβασε το πολύ για τρεις μήνες (με πολυυυ χάζεμα ενδιάμεσα), κι έγραψε κάπου στα 17.500 μόρια (Θεωρητική κατεύθυνση)

χαχαχαχαχα...να σαι καλα με εκανες και γελασα. :D .Παντως περα απο την πλακα νομιζω οτι σου ξεφυγε καταλαθος το 1 μπροστα απο το 7!για διορθωσε το ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πολλοί κάναμε κάτι παρόμοιο, άλλοι σε μεγαλύτερο βαθμό, άλλοι σε μικρότερο. Μάλλον εγώ δεν συνάντησα αυτές τις διάνοιες που με διάβασμα μίας ώρας γράφουν 20.:P
Γιατί απλά δεν υπάρχουν. Αυτά είναι για τη γειτονιά, πούλημα μούρης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.
Τραγούδι για να βάζουμε πριν από τις πανελλήνιες να μπαίνουμε αγριεμένοι έτοιμοι να γ@μ1σουμε τα θέματα :P (ή ακόμα και τα διαγωνίσματα μιας και που οι πανελλήνιες έχουν λίγο καιρό ακόμα!)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Χάουζ εδώ μέσα λέγονται πάρα πολλά..προσωπικά αμφιβάλλω για το αν γίνεται με διάβασμα μόνο 3 μηνών να βγάλεις τόσα πολλά μόρια! Βέβαια είμαστε στο φόρουμ που το βράδυ πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, ήδη 10 άτομα έχουν 18000-20000 μόρια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Χάουζ εδώ μέσα λέγονται πάρα πολλά..προσωπικά αμφιβάλλω για το αν γίνεται με διάβασμα μόνο 3 μηνών να βγάλεις τόσα πολλά μόρια! Βέβαια είμαστε στο φόρουμ που το βράδυ πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, ήδη 10 άτομα έχουν 18000-20000 μόρια:whistle:

Καλά κάνεις και αμφιβάλλεις γιατί δε γίνεται.Προσωπικά δε πρόκειται να πιστέψω κάποιον που μόλις γράφτηκε, μπήκε και έγραψε ενα τέτοιο χαζο-ποστ. Σίγουρα για troll προκειται.
Αλλά το άλλο που είπες ισχύει. Εδώ όλοι 19.000 και πάνω βγάζουν. Αν δεις πχ στα αποτελέσματα, στη φυσική που η μισή και παραπάνω Ελλάδα πάτωσε, εδώ οι περισσότεροι έχουν 17+ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αλλά το άλλο που είπες ισχύει. Εδώ όλοι 19.000 και πάνω βγάζουν. Αν δεις πχ στα αποτελέσματα, στη φυσική που η μισή και παραπάνω Ελλάδα πάτωσε, εδώ οι περισσότεροι έχουν 17+ :whistle:

Σού φαίνεται κάτι περίεργο σε αυτό; Η πλειονότητα των χρηστών δεν είναι σκράπες, και αυτό είναι αποδεδειγμένο.
Ή... συνωμοσιολογώντας λες να μας/σας είπαν ψέμματα, για να μας/σας μειώσουν;:hmm:

Yγ. Γενικά συζητώντας, προς όλους, επειδή οι εκάστοτε «εμείς» δεν τα πήγαμε καλά, δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι είναι ίδιοι με εμάς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Σού φαίνεται κάτι περίεργο σε αυτό; Η πλειονότητα των χρηστών δεν είναι σκράπες, και αυτό είναι αποδεδειγμένο.
Ή... συνωμοσιολογώντας λες να μας/σας είπαν ψέμματα, για να μας/σας μειώσουν;:hmm:

Yγ. Γενικά συζητώντας, προς όλους, επειδή οι εκάστοτε «εμείς» δεν τα πήγαμε καλά, δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι είναι ίδιοι με εμάς.;)
Το θέμα είναι ότι ένας πολύ μεγάλος αριθμός είναι καθαρό τρόλλινγκ...σίγουρα το φόρουμ συγκεντρώνει κάθε χρονιά πολλά παιδιά με υψηλές βαθμολογίες..αλλά τα στατιστικά είναι υπερβολικά απλώς! Και έδωσα ένα παράδειγμα που θυμάμαι χαρακτηρισιτκά τις τελευταίες 2 χρονιές..όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, ΝΑΙ υπάρχουν άτομα που χαίρονται να αγχώνουν(γιατί ναι κάποιοι αγχώνονται) γράφοντας ότι έβγαλαν 18-19 ενώ είναι 20 και βάλε χρονών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι ένας πολύ μεγάλος αριθμός είναι καθαρό τρόλλινγκ...σίγουρα το φόρουμ συγκεντρώνει κάθε χρονιά πολλά παιδιά με υψηλές βαθμολογίες..αλλά τα στατιστικά είναι υπερβολικά απλώς! Και έδωσα ένα παράδειγμα που θυμάμαι χαρακτηρισιτκά τις τελευταίες 2 χρονιές..όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, ΝΑΙ υπάρχουν άτομα που χαίρονται να αγχώνουν(γιατί ναι κάποιοι αγχώνονται) γράφοντας ότι έβγαλαν 18-19 ενώ είναι 20 και βάλε χρονών.

Προφανώς και υπάρχουν χαιρέκακοι άνθρωποι. Αυτό δεν το αμφισβητεί κανείς. Εγώ δεν πιστεύω, όμως, ότι την ημέρα των αποτελεσμάτων ο τάδε που έγραψε ότι πήρε 18 ή 19 είπε ψέμματα. Στην τελική, στα απ'αυτά του. Ποιος χέστηκε για το αν ο τάδε -άγνωστος τις περισσότερες φορές- χρήστης είπε αλήθεια ή όχι;

Αυτά τα θεωρώ κακίες όσων δεν έγραψαν στις Πανελλήνιες. Εδώ και real life, έκραζαν τα στουρνάρια, καλή ώρα, συμμαθητές που αρίστευσαν, κι έλεγαν μέχρι και ότι «αυτός έβγαλε τέτοιους βαθμούς με μέσον».

Ας αποδεχτούμε την πραγματικότητα ως έχει, και ας κοιτάξουμε προσωπικά να γίνουμε καλύτεροι.;)

Υγ. Νομίζω δεν υπάρχει νόημα στο να σού πω ότι ο τάδε και ο τάδε από το φόρουμ, που γνωρίζω, αρίστευσαν πράγματι. Αυτά τα ξέρεις κι εσύ ο ίδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Είδα πως του χρόνου θα έχω 23.000 μόρια :devil:

Από τον λίγο καιρό που είμαι εδώ το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Σού φαίνεται κάτι περίεργο σε αυτό; Η πλειονότητα των χρηστών δεν είναι σκράπες, και αυτό είναι αποδεδειγμένο.
Ή... συνωμοσιολογώντας λες να μας/σας είπαν ψέμματα, για να μας/σας μειώσουν;:hmm:

Yγ. Γενικά συζητώντας, προς όλους, επειδή οι εκάστοτε «εμείς» δεν τα πήγαμε καλά, δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι είναι ίδιοι με εμάς.;)

πίστεψε με πολλοί είναι σκραπες αλλά δε το δείχνουν, το παίζουν δήθεν ψαγμένοι. θα μπορούσα κι εγώ να βγω να πω ότι έγραψα 19.800 και να δώσω την εντύπωση ότι είμαι μαθηταρας. Εκτός από σένα και καποιους αλλους που γνωρίζουν οτι δεν έβγαλα 19.800, οι άλλοι δε το ξέρουν, άρα θα με πιστέψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σίγουρα εδώ υπάρχουν πολλοί ψαγμένοι, το πιστεύω αυτό καθώς ένας άσχετος μαθητής, ένας που δεν έχει στόχους είναι απίθανο να ψάξει να βρει ένα μαθητοφόρουμ για να ενημερωθεί, να μιλήσει με άτομα που βρίσκονται στην ίδια κατάσταση με αυτόν, π.χ, δίνουν Πανελλήνιες και να βοηθήσει και άλλους... αλλά είναι κάπως παράξενο, εξωπραγματικό να σου λέει κάποιος «ξέρεις κάτι; έγραψα 17.500 με τρεις μήνες διάβασμα και με χάζεμα ενδιάμεσα...»

Ε, αυτό δε γίνεται. Ή είναι Einstein ή εμείς βλάκες που σκιζόμαστε και θα βγάλουμε τα ίδια μόρια με αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.
Ε, αυτό δε γίνεται. Ή είναι Einstein ή εμείς βλάκες που σκιζόμαστε και θα βγάλουμε τα ίδια μόρια με αυτόν.
Λάθος, βλάκες επειδή τον πιστεύουμε είναι πιο σωστό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.
αμαρτημα αυριο για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αμαρτημα αυριο για να δουμε

καλή επιτυχίαααα !!! Να αρχίσω να ανησυχώ που μου φαίνεται πιο δύσκολο το αμάρτημα από τον Κρητικό??:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top