Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
εεε γ#$ω τη μάνα του Αριστοτέλη και την εισαγωγή του....:giveup::giveup::giveup::giveup::wall::wall::wall::wall::wall::rant::rant::rant::rant::rant::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εεε γ#$ω τη μάνα του Αριστοτέλη και την εισαγωγή του....:giveup::giveup::giveup::giveup::wall::wall::wall::wall::wall::rant::rant::rant::rant::rant::kill::kill:
Όλα αυτά να τα κάνεις στον συγγραφές της εισαγωγής, τι φταίει ο Αριστοτέλης;!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
γεια σας παιδιά πάω και εγώ τρίτη οικείου θεωρητική εκεί που πιστεύω ότι θα αποτύχω είναι τα λατινικά...και όμως ναι δεν τα μπορώ καθόλου δεν ξέρω τι να κάνω :(

Μην απελπιζεσαι..τα λατινικα δεν ειναι απο τα δυσκολα μαθηματα..πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικη...συνηθως χανεις μοναδες στα λατινικα απο χαζομαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εεε γ#$ω τη μάνα του Αριστοτέλη και την εισαγωγή του....:giveup::giveup::giveup::giveup::wall::wall::wall::wall::wall::rant::rant::rant::rant::rant::kill::kill:

Δν σου φταιει σε τιποτα ο Αριστοτελης..και εγω στην αρχη δεν τον αντεχα..μετα θα τον συνηθησεις.:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
αυριο λατινικα 28-34 για να δουμε, η εισαγωγη των ηθικων του αριστοτελη ειναι η δυσκολοτερη παντως γενικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Μα να έχεις εισαγωγές στην μέση της χρονιάς.....δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παιδια γεια σας!
Να σας ρωτησω ,εχετε προγραμματισει καθολου το διαβασμα σαςτα χριστουγεννα ή το εχετε σκεφτει καθολου?
Εγω ειλικρινα περιμενω λιγο τα Χριστουγεννα να παρω μια ανασα και εγω αλλα ακουω οτι το πολυ να ξεκουραστω 2 μερες...

Ετσι ειναι τα πραγματα ή ειναι υπερβολικός αυτος που μου το ειπε?

Δεν ξερω...

Παντως ο φυσικος μου ειπε πως πρεπει να κατσουμε να κανουμε σχολαστικη επαναληψη ταλαντωσεις-κυματα για διαγωνισμα απο το νεο ετος.
Ειπε μαλιστα πως πρεπει να κατσουμε να διαβασουμε πολυ και αλλα τετοια αγχωτικα που ολοι ξερουμε.
Με εβαλε λοιπον σε σκεψεις!
Βεβαια στο τμημα που ειμαι κανεις τους δεν ειναι θετικη (εκτος απο εμενα) και το εχουν ως μαθημα βαρυτητας. Οποτε γι αυτο ειπε να ασχοληθουμε τουλαχιστον μια εβδομαδα με το μαθημα της φυσικης...
Ομως αν κανω 5 μερες φυσικη ,βιολογια τι θα κανω και μαθηματικα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ειπε μαλιστα πως πρεπει να κατσουμε να διαβασουμε πολυ και αλλα τετοια αγχωτικα που ολοι ξερουμε.

Και που να έρθει το 2013...εκεί να δούμε τι θα μας λένε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λίγα απ' όλα. Χριστούγεννα σκοπεύω να ρίξω επανάληψη ΑΟΔΕ, θεωρία προγραμματισμό και να λύσω καμια άσκηση από study4exams (Μαθηματικά, Φυσική) πέρα από αυτές που θα μ βάλουν. Και φυσικά να παίξω κανα παιχνιδάκι όταν έρθουν τα Steam Sales :clapup:

Αύριο γράφω βιολογία γενικής, αλλά το τελευταίο πράγμα που έχω όρεξη να κάνω σήμερα είναι να διαβάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδια γεια σας!
Να σας ρωτησω ,εχετε προγραμματισει καθολου το διαβασμα σαςτα χριστουγεννα ή το εχετε σκεφτει καθολου?
Εγω ειλικρινα περιμενω λιγο τα Χριστουγεννα να παρω μια ανασα και εγω αλλα ακουω οτι το πολυ να ξεκουραστω 2 μερες...

Ετσι ειναι τα πραγματα ή ειναι υπερβολικός αυτος που μου το ειπε?

Δεν ξερω...

Παντως ο φυσικος μου ειπε πως πρεπει να κατσουμε να κανουμε σχολαστικη επαναληψη ταλαντωσεις-κυματα για διαγωνισμα απο το νεο ετος.
Ειπε μαλιστα πως πρεπει να κατσουμε να διαβασουμε πολυ και αλλα τετοια αγχωτικα που ολοι ξερουμε.
Με εβαλε λοιπον σε σκεψεις!
Βεβαια στο τμημα που ειμαι κανεις τους δεν ειναι θετικη (εκτος απο εμενα) και το εχουν ως μαθημα βαρυτητας. Οποτε γι αυτο ειπε να ασχοληθουμε τουλαχιστον μια εβδομαδα με το μαθημα της φυσικης...
Ομως αν κανω 5 μερες φυσικη ,βιολογια τι θα κανω και μαθηματικα?:redface:

Ο μόνος μου σκοπός μέσα στα Χριστούγεννα είναι να βγάλω τουλάχιστον 2 φορές τα πρώτα 4 κεφάλαια Βιολογίας Κατ. Δευτερεύοντες σκοποί είναι πάρα πολύ καλή επανάληψη Χημεία Κατ. και μία καλή επανάληψη στα Μαθηματικά και Φυσική. Να δω πότε θα προλάβω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αυριο γράφω Χημεια Κατ στο δευτερο κεφάλαιο.:)

Παντως και εγω αυτο λεω..
Λιγο απ ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αυριο γράφω Χημεια Κατ στο δευτερο κεφάλαιο.:)

Παντως και εγω αυτο λεω..
Λιγο απ ολα

Εγώ γράφω μέχρι το 10 του Σαλτερή.

Να δούμε πότε θα τα προλάβουμε. Πάντως την Βιολογία οποσδήποτε πρέπει να την κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγώ γράφω μέχρι το 10 του Σαλτερή.

Να δούμε πότε θα τα προλάβουμε. Πάντως την Βιολογία οποσδήποτε πρέπει να την κάνω!

Λογικα δεν θα γραψετε και επαναληπτικα στο φροντιστηριο?:redface:
Εγω πριν τα χριστουγεννα θα γραψω 1-2-4

και μετα 5-6 :hmm::hmm:

ή τουλαχιστον ετσι νομιζω...Παντως τωρα ειμαστε γενεαλογικα δεντρα.Το τι γελια ριχνω με αυτες τις ασκησεις δεν περιγραφετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λογικα δεν θα γραψετε και επαναληπτικα στο φροντιστηριο?:redface:
Εγω πριν τα χριστουγεννα θα γραψω 1-2-4

και μετα 5-6 :hmm::hmm:

ή τουλαχιστον ετσι νομιζω...Παντως τωρα ειμαστε γενεαλογικα δεντρα.Το τι γελια ριχνω με αυτες τις ασκησεις δεν περιγραφετε

Μέχρι τα Χριστούγεννα προβλέπονται τουλάχιστον άλλα 3. Για μετά δεν θέλω ούτε να το φαντάζομαι πόσα θα γράψω.

Εμείς θα μπούμε στο 5ο την Πέμπτη και θα λείπω, λόγο πολυήμερης. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μέχρι τα Χριστούγεννα προβλέπονται τουλάχιστον άλλα 3. Για μετά δεν θέλω ούτε να το φαντάζομαι πόσα θα γράψω.

Εμείς θα μπούμε στο 5ο την Πέμπτη και θα λείπω, λόγο πολυήμερης. :whistle:

Το 5ο παιζει να ειναι απο θεμα ασκησεων το πιο ευκολο κεφαλαιο.Μην αγχωνεσαι:)
Πολυημερη για που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το 5ο παιζει να ειναι απο θεμα ασκησεων το πιο ευκολο κεφαλαιο.Μην αγχωνεσαι:)
Πολυημερη για που?

Α ναι; Εγώ για την θεωρία ανχώνομαι λίγο που δεν θα είμαι εκεί στην παράδοση.

Ρώμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tο 5ο κεφαλαιο ειναι το μοναδικο που δεν εχει θεωρια.
Μοναχα ορισμοι που μπορεις να τα μαθεις απο το βοηθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Tο 5ο κεφαλαιο ειναι το μοναδικο που δεν εχει θεωρια.
Μοναχα ορισμοι που μπορεις να τα μαθεις απο το βοηθημα

Μάλιστα! Οκ! Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Τιποτα ρε συναδελφε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top