Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Δεν ξερω για εσας ρε παιδια παντως εχω ξενερωσει με το σχολειο π.χ. διαγωνσμα λατινικων στα ιδια κειμενα στο φροντιστηριο και το σχολειο,στο πρωτο εκατσα διαβασα ενα 10ωρο και για το δευτερο κανα 2ωρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεν ξερω για εσας ρε παιδια παντως εχω ξενερωσει με το σχολειο π.χ. διαγωνσμα λατινικων στα ιδια κειμενα στο φροντιστηριο και το σχολειο,στο πρωτο εκατσα διαβασα ενα 10ωρο και για το δευτερο κανα 2ωρακι
Ε λογικό είναι αφού τα 'χες κάνει ήδη μια πρώτη επανάληψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ε λογικό είναι αφού τα 'χες κάνει ήδη μια πρώτη επανάληψη...
δεν ειναι τοσο αυτο αλλα το το οτι βαριεμαι να διαβαζω για το σχολειο μονο του φροντιστηριου κανω απο ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Αναφέρει η βιολογία της Γ' κάτι σχετικό; :confused:


mRNA,rRNA,tRNA . και το λέει στης κατεύθυνσης(αν θυμάμαι καλά στις 2 σελίδες μετά την αντιγραφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρέπει να γράψω την έκθεση για την ευρωπαική ένωση:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Εγώ για τα ανθρώπινα δικαιώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω ειχα παραδοση και δεν την εκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Εμ , άσχετο , αλλά επειδή θα αναγκαστώ κατά πάσα πιθανότητα να δώσω προφορικά φέτος (αντίθετα με πέρσι )και θα δώσω και τα μαθηματικά γενικής , μήπως ξέρει κάποιος με ποιόν τρόπο γίνεται η εξέταση??? σε ρωτάνε μόνο αποτελέσματα στις ασκήσεις ή τους εξηγήσεις τον τρόπο κλπ και περιλαμβάνεται και αυτό στην βαθμολόγηση?? :/: γενικά έχεις χρόνο να επεξεργαστείς τα θέματα ή μπα? :worry: help guys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εμ , άσχετο , αλλά επειδή θα αναγκαστώ κατά πάσα πιθανότητα να δώσω προφορικά φέτος (αντίθετα με πέρσι )και θα δώσω και τα μαθηματικά γενικής , μήπως ξέρει κάποιος με ποιόν τρόπο γίνεται η εξέταση??? σε ρωτάνε μόνο αποτελέσματα στις ασκήσεις ή τους εξηγήσεις τον τρόπο κλπ και περιλαμβάνεται και αυτό στην βαθμολόγηση?? :/: γενικά έχεις χρόνο να επεξεργαστείς τα θέματα ή μπα? :worry: help guys!

Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά απ'ότι ξέρω έχεις αρκετή ώρα να τα σκεφτείς και να επεξεργαστείς μόνος σου και απλά τους εξηγείς τον τρόπο σκέψης σου και την πορεία λύσης της άσκησης. Πράξεις δεν τους νοιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Συνήθως δεν πέφτουν τόσο προβλεπόμενα θέματα.
Αλλά επειδή είναι ακόμα πολύ νωρίς, αφήστε τις προβλέψεις και συνεχίστε το διάβασμά σας.

Συνήθως δεν πέφτουν θέματα που άπτονται της πολιτικής και μάλιστα σε περιόδους που περνάει κρίση (η πολιτική γενικά). Δεν πέφτουν θέματα που είναι «επικίνδυνα» για ανάπτυξη.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Εμ , άσχετο , αλλά επειδή θα αναγκαστώ κατά πάσα πιθανότητα να δώσω προφορικά φέτος (αντίθετα με πέρσι )και θα δώσω και τα μαθηματικά γενικής , μήπως ξέρει κάποιος με ποιόν τρόπο γίνεται η εξέταση??? σε ρωτάνε μόνο αποτελέσματα στις ασκήσεις ή τους εξηγήσεις τον τρόπο κλπ και περιλαμβάνεται και αυτό στην βαθμολόγηση?? :/: γενικά έχεις χρόνο να επεξεργαστείς τα θέματα ή μπα? :worry: help guys!

Μια φίλη μου έδωσε φέτος. Απ' οτι θυμάμαι, τους λες τον τρόπο που θες να λύσεις την άσκσηη, και μετά ενα ενα τα βήματα που κάνεις.
Πάντως, αυτή στη φυσική έπεσε σε καλούς εξεταστές. Πχ έκανε ενα λάθος και της είπαν: "Για σκέψου το καλύτερα ξανά..." :)
Μακάρι να πέσεις και εσύ σε καλούς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά απ'ότι ξέρω έχεις αρκετή ώρα να τα σκεφτείς και να επεξεργαστείς μόνος σου και απλά τους εξηγείς τον τρόπο σκέψης σου και την πορεία λύσης της άσκησης. Πράξεις δεν τους νοιάζουν.

Μια φίλη μου έδωσε φέτος. Απ' οτι θυμάμαι, τους λες τον τρόπο που θες να λύσεις την άσκσηη, και μετά ενα ενα τα βήματα που κάνεις.
Πάντως, αυτή στη φυσική έπεσε σε καλούς εξεταστές. Πχ έκανε ενα λάθος και της είπαν: "Για σκέψου το καλύτερα ξανά..." :)
Μακάρι να πέσεις και εσύ σε καλούς :)

αααα μάλιστα! αν είναι έτσι δεν θα έχω πρόβλημα, ελπίζω ... Σας ευχαριστώ πολύ και τους 2 :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
188 ημερες απομενουν για να αρχισουν οι πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
188 ημερες απομενουν για να αρχισουν οι πανελληνιες

Έλεος. Ούτε το 2013 δεν έχει μπει ακόμη, για να πεις ότι θα μετρήσεις όσες σου απομένουν.:confused:
Επίσης, δεν έχουν ανακοινωθεί η ημερομηνία και το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έλεος. Ούτε το 2013 δεν έχει μπει ακόμη, για να πεις ότι θα μετρήσεις όσες σου απομένουν.
Επίσης, δεν έχει ανακοινωθεί ημερομηνία και πρόγραμμα.
Καλά τόσο περίεργο είναι πια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Καλά τόσο περίεργο είναι πια; :worry:

βασικα δεν υπαρχει λογος να το κανεις.σε τί σε εξυπηρετει το να μετρας μερες?τοσο δυσκολη σου φαινεται πια αυτη η χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Καλά τόσο περίεργο είναι πια; :worry:

Ξέρω' γω; Εγώ που είχα πάρα πολύ άγχος, δε θυμάμαι να τις μετρούσα από το Νοέμβρη. Τις εβδομάδες μετρούσα από το Γενάρη-Φλεβάρη και μετά, και τις μέρες από το Πάσχα-εκτός αν κάναμε πλάκα στο σχολείο, και λέγαμε: «αααα, Χ μέρες ακόμη» (και γελούσαμε). Είναι πολύ νωρίς ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλά τόσο περίεργο είναι πια; :worry:
Είναι σαν να μετράμε απο τώρα τις ημέρες για την έναρξη των καλοκαιρινών διακοπών, ανώφελο.:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βασικα δεν υπαρχει λογος να το κανεις.σε τί σε εξυπηρετει το να μετρας μερες?τοσο δυσκολη σου φαινεται πια αυτη η χρονια?
Υπάρχει λόγος, θέλω να ξέρω πόσο χρόνο έχω. Κακό είναι; Φυσικά και με φαίνεται πολύ δύσκολη αυτή η χρονιά και από άποψη μαθημάτων και από άποψη άγχους:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top