Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus.

Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus.

Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.

Αν δεν κάνεις καλή διατροφή καλό είναι. Αλλιώς δεν έχει νόημα
Όπως και να 'χει εγώ δεν είδα άμεσα αποτελέσματα οπότε τις σταμάτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus.

Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.

Το θεωρώ υπερβολικό! Δε νομίζω ότι τονωνουν,περισσότερο ψυχολογικό ειναι το θέμα! Σαν τα placebo ένα πράγμα! Πινε πορτοκαλαδες,για βιταμίνη c κοιμησου τις ώρες που πρέπει και εισαι κομπλε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus.

Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.

Εμποριο φαρμακων και προπαγανδα ωστε να πλουτιζουν τα φαρμακεια.Οπως γινεται και με τα ψυχοφαρμακα :)

Αμα αρχισες να κουραζεσαι,και αρκετα κιολας,πριν τα Χριστουγεννα...λυπαμαι φιλαρακι αλλα την εχεις κατσει την βαρκουλα.

Μες τις βιταμινες μια τρυπα στο νερο θα κανεις,επαιρναν κατι ηλιθια απο το τμημα μου αλλα προκοπη δεν ειδαν,οπως ηταν φυσικο.Και απο τι κουραστηκες τοσο?Λες και σκαβεις.

Διαβασμα,εξοδο και υπνο σε σωστο προγραμμα και εισαι τζετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμποριο φαρμακων και προπαγανδα ωστε να πλουτιζουν τα φαρμακεια.Οπως γινεται και με τα ψυχοφαρμακα :)

Αμα αρχισες να κουραζεσαι,και αρκετα κιολας,πριν τα Χριστουγεννα...λυπαμαι φιλαρακι αλλα την εχεις κατσει την βαρκουλα.

Μες τις βιταμινες μια τρυπα στο νερο θα κανεις,επαιρναν κατι ηλιθια απο το τμημα μου αλλα προκοπη δεν ειδαν,οπως ηταν φυσικο.Και απο τι κουραστηκες τοσο?Λες και σκαβεις.

Διαβασμα,εξοδο και υπνο σε σωστο προγραμμα και εισαι τζετ.

Αυτό με τα ψυχοφαρμακα τα έχει πει και ο Cruise επηρεασμένος απο τη σαιεντολογια! Σε πρόλαβε!
Συμφωνώ ότι δε χρειάζονται οι βιταμίνες,αλλα μην το παίζεις και τόσο άνετος!
Ξέρεις,ότι σε μερικά άτομα το άγχος και η ψυχολογική πίεση εκδηλώνονται με σωματική κόπωση κτλ!
Γι'αυτο μην ειρωνευεσαι ετσι! Μπορεί για σένα οι Πανελλαδικές να ηταν λίγο κρασί,λίγο διάβασμα και η βόλτα σου(που συμφωνώ ότι χρειάζονται όλα)όμως άλλοι μπορεί να το βιώνουν διαφορετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus.

Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.

απλά περιττό..προσέχεις λίγο την διατροφή αν έχεις πρόβλημα και είσαι εντάξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω παιρνω βιταμινες γιατι δεν τρωω σωστα.
Αλλα και παλι δεν παιρνω καθε μερα.

Εχω και ζαλαδες και αναιμια και αστα να πανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Να κάτσεις να φας σωστά τότε. ΟΥΣΤ :P

Ουπς, ξέχασα να βάλω το τραγούδι σμρ που θα σας ξυπνήσει! :D



Επειδή σας συμπαθώ θα βάλω και δεύτερο! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Άλλαξε η ωραααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τόσα ωραία τραγούδια έβαλα, αυτό είχες να σχολιάσεις; :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Συγνώμη.







Ουτε καν τα πρόσεξα:(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πολλούς να λένε ότι παίρνουν βιταμίνες για να αντέχουν περισσότερο, όπως τις vital plus. Εσείς το έχετε σκεφτεί; Εγώ το σκέφτομαι γιατί τελευταία κουράζομαι αρκετά.

Όταν πήγαινα Γ λυκείου και έδινα πανελλήνιες...
(χμ, πριν 2 χρόνια ήταν, αλλά δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται πολύ μακρινό)
...η μητέρα μου (που είναι γιατρός) αγόραζε την πρώτη ύλη από τη "λαϊκή" και μου παρασκεύαζε μόνη της το υψηλής περιεκτικότητας βιταμινούχο διάλυμα της εικόνας:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν πήγαινα Γ λυκείου και έδινα πανελλήνιες...
(χμ, πριν 2 χρόνια ήταν, αλλά δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται πολύ μακρινό)
...η μητέρα μου (που είναι γιατρός) αγόραζε την πρώτη ύλη από τη "λαϊκή" και μου παρασκεύαζε μόνη της το υψηλής περιεκτικότητας βιταμινούχο διάλυμα της εικόνας:


:worry: shhh..! it's illegal... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά είναι μια άσκηση στις ηλεκτρικές ταλαντωσεις που έχει δύο διακόπτες και καθετα ανάμεσα τους ένα πηνιο και λέει αρχικά ο Δ1(ο αριστερά) είναι κλειστός και ο Δ2 ανοιχτός.ηένταση του ρεύματος που διαρρέει το πηνιο έχει σταθεροποιηθει.την t=0 ανοίγουμε τον Δ1 και κλείνουμε ταυτόχρονα τον Δ2 οπότε το κύκλωμα εκτελεί Η.Τ η απορία μου είναι γιατί μετά το την χρονική στιγμή t το ρεύμα αλλαζει φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αυτό με τα ψυχοφαρμακα τα έχει πει και ο Cruise επηρεασμένος απο τη σαιεντολογια! Σε πρόλαβε!
Συμφωνώ ότι δε χρειάζονται οι βιταμίνες,αλλα μην το παίζεις και τόσο άνετος!
Ξέρεις,ότι σε μερικά άτομα το άγχος και η ψυχολογική πίεση εκδηλώνονται με σωματική κόπωση κτλ!
Γι'αυτο μην ειρωνευεσαι ετσι! Μπορεί για σένα οι Πανελλαδικές να ηταν λίγο κρασί,λίγο διάβασμα και η βόλτα σου(που συμφωνώ ότι χρειάζονται όλα)όμως άλλοι μπορεί να το βιώνουν διαφορετικά!

Οι ψυχιατροι πριν απο χρονια,ειχαν χαρακτηρισει την ομοφυλοφιλια ως ασθενεια,η εστω την ειχαν καταταξει στο DSM(η βιβλιος της Ψυχιατρικης) με το ερεισμα οτι προξενουσε αγχος,και οσοι ηταν ομοφυλοφιλοι ειχαν αγχος και τους επηρεαζε.
Ομως επειδη αυτο δεν φαινονταν και πολυ ορθο,με μια δευτερη ματια ειδαν οτι το αγχος προεκυπτε σε αυτους απο την συμπεριφορα του κοινωνικου περιβαλλοντος προς αυτους,δεν ηταν δηλαδη ''εμφυτο''.Η συμπεριφορα των αλλων εφταιγε που ειχαν αγχος.
Και ως επομενο η ομ.δεν ειναι ασθενεια επισημα.

Ετσι και εδω,οι πανελληνιες δεν ειναι απο μονες τους,κατι ψυχοφθορο,αλλα η ολη προκαταληψη που υπαρχει για αυτες,ενω παραλληλα το ιδιο ατομο τις βιωνει,δρα αρνητικα και εχει ως αποτελεσμα το στρεςς,αγχωδεις συμπεριφορες και αλλα.

Αμα ηρεμησουμε,φτιαξουμε ενα προγραμμα ολα θα πανε καλα.Και δεν ειπα να ειμαστε χαλλλλλαροι,να κουραστουμε,να πιεστουμε αλλα ας κραταμε ενα προγραμμα.

Αυτα,για πανελληνιες χωρις παραγωγα φαρμακοβιομηχανιων:P

@ΔΙΑ εγω θυμαμαι επινα την μερα 2 φυσικους χυμους.Και γαμω ειναι οι ατιμοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εχω μια εικόνα που μπορεί να σε βοηθήσει στην άσκηση,αλλά δεν ξέρω πώς να στην στείλω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδάκια επειδή την Κυριακή που μας έρχεται γράφω φυσική ταλαντώσεις(τα πάντα όλα),παρακαλώ αν κάποιος έχει κανένα παλουκοτεστ να μου το στείλει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
άσε, γράφω και εγώ σχολείο, και πρέπει επιτέλους να διαβάσω την κωλοθεωρία γιατί με βλέπω να γράφω 10 από 3ο και 4ο θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
New meat here.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top