Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Καλό είναι να υπολογίζετε μόρια, για να ξέρετε που περίπου είστε (όχι τυχαία όμως νούμερα, πχ αν γράφετε στα διαγωνίσματα φυσικής 11-12, ε μην βάλετε κ εσείς στον υπολογισμό μορίων 19... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Πήραμε τα διαγωνίσματα! Ιστορία 98% έχασα απο ένα λάθος στο Σ/Λ -.-
και λατινικά 90% μπορούσα πολύ περισσότερο, έχασα απο συντακτικό, δεν είχα διαβάσει.
Τώρα απο εβδομάδα Κρητικός και Πρωταγόρας. Άντεε να δούμεε!
Εσείς πως είσαστε ψυχολογικά; εγώ προσπαθώ να το παλέψω!

Α μην αγχωνεσαι...στην αρχη εισαι ακομα...θα μπουχτισεις να γραφεις...μετα την πολιτεια,το αμαρτημα,τα κομματα στην ιστορια..

ααα,παράλειψη.δεν ήξερα :P τώρα τέλειωσες;
παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης ΑΠΘ :D και έπειτα ολων των αλλων πολεων..

Α καλη επιτυχια...και εγω στο παιδαγωγικο δημοτικης ειμαι αλλα στον βολο...δεν επιασα θεσσαλονικη για λιγο...και εδω ωραια ειναι κ η σχολη ωραια ειναι..αν εχεις καμια απορια για την σχολη ρωτα με!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτούς τους λογάριθμους όλο μπροστά μου τους βρίσκω :( Τα μαθηματικά συνεχίζουν να με σκοτώνουν αν και στα όρια τα πάω καλύτερα :P

αυτά ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Αυτούς τους λογάριθμους όλο μπροστά μου τους βρίσκω :( Τα μαθηματικά συνεχίζουν να με σκοτώνουν αν και στα όρια τα πάω καλύτερα :P

αυτά ;3

Εμένα η φυσική με σκοτώνει....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα η φυσική με σκοτώνει....:(:(:(
Γενικά τα μαθηματικά και η φυσική είναι περίεργα μαθήματα.. ποτέ δεν ξες τι μποεί να πέσει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αυτούς τους λογάριθμους όλο μπροστά μου τους βρίσκω :( Τα μαθηματικά συνεχίζουν να με σκοτώνουν αν και στα όρια τα πάω καλύτερα :P

αυτά ;3
Εμένα η φυσική με σκοτώνει....:(:(:(
Γενικά τα μαθηματικά και η φυσική είναι περίεργα μαθήματα.. ποτέ δεν ξες τι μποεί να πέσει :/

Πέρισυ στην Άλγεβρα που μας έλεγαν και ξαναέλγαν ότι την εκθετική και την λογαριθμική συνάρτηση θα τις φάμε στην μάπα σε πολύ μεγάλο βαθμό στα μαθηματικά και την φυσική, που είσασταν;:P

Εάν σας δυσκολεύουν πάρτε και κάντε μια επάναληψη να τα φρεσκάρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρισυ στην Άλγεβρα που μας έλεγαν και ξαναέλγαν ότι την εκθετική και την λογαριθμική συνάρτηση θα τις φάμε στην μάπα σε πολύ μεγάλο βαθμό στα μαθηματικά και την φυσική, που είσασταν;:P

Εάν σας δυσκολεύουν πάρτε και κάντε μια επάναληψη να τα φρεσκάρεται.
Ναι φυσικά γιατί όταν στο σχολείο ο άλλος καθόταν και έκανε με το πάσο του την άλγεβρα και λογάριθμους κάναμε 2 μαθήματα και αυτά στα πολύ γρήγορα εμείς φτέγαμε. Και μετά άντε να τα μάθω μόνη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τους λογαριθμους τους αγαπω (ακυρο).

Γιατι δε ζητας να σε παρει ο μαθηματικος μια ωρα και να στα εξηγησει,το κανουν πολλα παιδια οπου εχουν κενο! Θα σ δωσει κ καμια ασκηση να προπονηθεις κ μετα κομπλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχα...0 μαθηματικος Θα ελεγχει την παρθενια μιας συναρτησης (αν ειναι κατω φραγμενη).




(Δεν παει καπου προσωπικα αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τους λογαριθμους τους αγαπω (ακυρο).

Γιατι δε ζητας να σε παρει ο μαθηματικος μια ωρα και να στα εξηγησει,το κανουν πολλα παιδια οπου εχουν κενο! Θα σ δωσει κ καμια ασκηση να προπονηθεις κ μετα κομπλε!
Ναι δεν λέω τους διάβασα λίγο μόνη μου και δεν είναι δύσκολοι αλλά και πάλι αν δεν έχεις κάνει εξάσκηση από πέρσι είναι δύσκολο:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι δεν λέω τους διάβασα λίγο μόνη μου και δεν είναι δύσκολοι αλλά και πάλι αν δεν έχεις κάνει εξάσκηση από πέρσι είναι δύσκολο:/

Τοτε κανε εξασκηση!δεν ειναι δυσκολοι,εγω το βλεπω σα παιχνιδι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι δεν λέω τους διάβασα λίγο μόνη μου και δεν είναι δύσκολοι αλλά και πάλι αν δεν έχεις κάνει εξάσκηση από πέρσι είναι δύσκολο:/

ορια εκθετικης και λογαριθμικης λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostalas

Νεοφερμένος

Ο Kostalas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι δεν λέω τους διάβασα λίγο μόνη μου και δεν είναι δύσκολοι αλλά και πάλι αν δεν έχεις κάνει εξάσκηση από πέρσι είναι δύσκολο:/

Μην ανησυχείς γι' αυτό, φέτος θα κάνετε αρκετά πράγματα με λογαρίθμους και εκθετικές, και, αν όχι στο σχολείο, στο φροντηστήριο θα σας κάνουν άπειρα παραδείγματα :) Βασικά θα μάθετε να τους χρησιμοποιείτε λίγο διαφορετικά από τη Γενική Παιδεία και θα σου είναι πιο εύκολο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Με στενοχωρεί λίγο το άγνωστο πάνω που είχα αρχίσει να αισιοδοξώ. Υπάρχει όμως ακόμα χρόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πο με αυτά τα Μαθ.Κατ έχω χάσει τον μπούσουλα με την ύλη νιώθω ότι είναι ατελείωτη και έχω μπερδευτεί..Πιστεύετε πάμε γρήγορα στο φροντηστήριο τελειώνουμε τα σύνολα τιμών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πο με αυτά τα Μαθ.Κατ έχω χάσει τον μπούσουλα με την ύλη νιώθω ότι είναι ατελείωτη και έχω μπερδευτεί..Πιστεύετε πάμε γρήγορα στο φροντηστήριο τελειώνουμε τα σύνολα τιμών

τι λες καλε?
ειστε πολυ πισω.
αν εννοεις οτι ειστε στα συνολα τιμων στις συναρτησεις:eek::eek:
εγω μπαινω μπολζανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostalas

Νεοφερμένος

Ο Kostalas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΚΙ εδώ κολλάει το περιβόητο "Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
τι λες καλε?
ειστε πολυ πισω.
αν εννοεις οτι ειστε στα συνολα τιμων στις συναρτησεις:eek::eek:
εγω μπαινω μπολζανο
καναμε μπολζάνο και τώρα είμαστε θεώρημα ενδιαμέσων τιμών εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καναμε μπολζάνο και τώρα είμαστε θεώρημα ενδιαμέσων τιμών εκεί :P

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha
ok :P

το ειπες ετσι κ τρομαξα
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τοτε κανε εξασκηση!δεν ειναι δυσκολοι,εγω το βλεπω σα παιχνιδι. :)
Και εγώ αλλά επειδή πέρσι δεν έκανα σχεδόν καθόλου λογάριθμους με αγχώνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top