Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Έχω 16,432 μόρια (απόφοιτος 2011) και τρίτεκνος.
Συμφέρει να ξαναδώσω πανελλήνιες η να κάνω 10% για να μπω Μαθηματικό Αθήνας η ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ ?
Το 10% είναι αρκετά ρίσκο αλλά απο την άλλη να μπαίνω στη διαδικασία των πανελληνιών για 2η φορά (με διακοπή 1 έτους) δεν είναι κάπως;
Λόγω, βέβαια, της φοίτησής μου σε σχολή οικονομική το ΑΟΘ είναι έτοιμο και έχω κρατήσει πολύ καλή σχέση με ΑΕΠΠ.
Οπότε τα μόνα μαθήματα που πρέπει να προσέξω είναι Μαθηματικά Κατεύθυνσης και Φυσική Κατεύθυνσης.

Να σας πω την αλήθεια..θέλω να ξαναδοκιμάσω τις δυνατότητές μου απλά και αυτό είναι εξίσου ρίσκο...και συγχρόνως ταλαιπωρία.
Και φυσικά το ότι πάνε χαμένα 2 χρόνια...


Κατα τη γνώμη μου ,δώσε ξανά.. Δεν σου φτάνουν τα μόρια που εχεις για να μπεις στο μαθηματικό με 10%.
Καλή συνέχεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΟΧΙ!!!
εεεεεεεεεεεενα και δύύύύοοοο πηδάαααααω τα κύματαααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ποιο είναι το αγαπημένο τραγούδι του Κρητικού?(προς τους θεωρητικούς)
φεγγαρακι μου λαμπρο φεγγε μου να περπατω ...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τι λέει; Πως το διάβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
παει *

Δεν διαβαζω. Καθομαι ολη μερα. Δεν εχω σχολειο. Καλη φοιτητικη ζωη να χετε. Γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ρε παιδια πειτε ειναι καλοι αυτοι οι βαθμοι που εχω ως τωρα
Πολιτεια 53
Πρωταγορας 55
Ιστορια α κεφαλαιο 98
Ιστορια β κεφαλαιο 99
Αμαρτημα 16.6(με αριστα στο φροντ το 16.8
Λατινικα τα πρωτα 6 κειμενα 97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρε παιδια πειτε ειναι καλοι αυτοι οι βαθμοι που εχω ως τωρα
Πολιτεια 53
Πρωταγορας 55
Ιστορια α κεφαλαιο 98
Ιστορια β κεφαλαιο 99
Αμαρτημα 16.6(με αριστα στο φροντ το 16.8)
Λατινικα τα πρωτα 6 κειμενα 97

ρε οι βαθμοί των διαγωνισμάτων δεν είναι & τόσο αντιπροσωπευτικοί της τελικής επιτυχίας. ΝΑ χαίρεσαι την κάθε μικρή νικη, ναι, δεν αντιλέγω, αλλά να μην βασίζεσαι στα τεστ :hmm: Τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω. ΝΑ νιώθεις σιγουριά για τις γνώσεις κ κατα πόσο μπορεις να τις χρησιμοποιησεις στο τελος :) αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
72% στο διαγώνισμα έκθεσης.. πρόοδος όμως:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ρε οι βαθμοί των διαγωνισμάτων δεν είναι & τόσο αντιπροσωπευτικοί της τελικής επιτυχίας. ΝΑ χαίρεσαι την κάθε μικρή νικη, ναι, δεν αντιλέγω, αλλά να μην βασίζεσαι στα τεστ :hmm: Τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω. ΝΑ νιώθεις σιγουριά για τις γνώσεις κ κατα πόσο μπορεις να τις χρησιμοποιησεις στο τελος :) αυτά.
Για κανεναν λογο δεν ειπα οτι ειναι αντιπροσωπευτικοι της τελικης επιτυχιας προς θεου απλως ηθελα και μερικες αλλες γνωμες αν οδευω προς καλο δρομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Για κανεναν λογο δεν ειπα οτι ειναι αντιπροσωπευτικοι της τελικης επιτυχιας προς θεου απλως ηθελα και μερικες αλλες γνωμες αν οδευω προς καλο δρομο
Καλά δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι δεύτερη γνώμη για να καταλάβεις πόσο καλοί είναι αυτοί οι βαθμοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλά δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι δεύτερη γνώμη για να καταλάβεις πόσο καλοί είναι αυτοί οι βαθμοί :P
Παντα χρειαζεσαι δευτερες και τριτες γνωμες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ρε παιδια πειτε ειναι καλοι αυτοι οι βαθμοι που εχω ως τωρα
Πολιτεια 53
Πρωταγορας 55
Ιστορια α κεφαλαιο 98
Ιστορια β κεφαλαιο 99
Αμαρτημα 16.6(με αριστα στο φροντ το 16.8
Λατινικα τα πρωτα 6 κειμενα 97

Καλά είσαι. Λίγο στην πολιτεία να βελτιωθείς και είσαι κομπλε. Για ποια σχολή στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλά είσαι. Λίγο στην πολιτεία να βελτιωθείς και είσαι κομπλε. Για ποια σχολή στοχεύεις;
νομικη απλως στην πολιτεια εχασα ολα τα μορια επειδη παρανοησα μια ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ελπιζω το 53 στην Πολιτεια να ειναι με αριστα το 60....:P
Κατα τ αλλα πολυ πολυ καλος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ρε παιδια πειτε ειναι καλοι αυτοι οι βαθμοι που εχω ως τωρα
Πολιτεια 53
Πρωταγορας 55
Ιστορια α κεφαλαιο 98
Ιστορια β κεφαλαιο 99
Αμαρτημα 16.6(με αριστα στο φροντ το 16.8
Λατινικα τα πρωτα 6 κειμενα 97
Μια χαρα.Δε μας ειπες,ομως,αγνωστο και εκθεση,που ειναι πολυ βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ελπιζω το 53 στην Πολιτεια να ειναι με αριστα το 60....:P
Κατα τ αλλα πολυ πολυ καλος ;)
εννοειτε ρε :P
Μια χαρα.Δε μας ειπες,ομως,αγνωστο και εκθεση,που ειναι πολυ βασικα.
αγνωστο οταν γραφαμε ειμουν αρρωστος και δεν εγραψα ενω εκθεση δεν εχουμε γραψει ακομα 3ωρο διαγωνισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εννοειτε ρε :P

αγνωστο οταν γραφαμε ειμουν αρρωστος και δεν εγραψα ενω εκθεση δεν εχουμε γραψει ακομα 3ωρο διαγωνισμα

1.εννοειται,ημουν.Πρεπει να τα προσεχουμε αυτα:)
2.Γενικοτερα,πώς τα πας σε αυτα τα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
1.εννοειται,ημουν.Πρεπει να τα προσεχουμε αυτα:)
2.Γενικοτερα,πώς τα πας σε αυτα τα μαθηματα;
ο δαιμων του πληκτρολογιου:)
αγνωστο καλα θα ελεγα ενα 35 μπορω να χτυπησω
εκθεση απο την αλλη δεν το πολυκατεχω γυρω στο 16-17 καλα ειναι θενξ για τις απαντησεις παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ο δαιμων του πληκτρολογιου:)
αγνωστο καλα θα ελεγα ενα 35 μπορω να χτυπησω
εκθεση απο την αλλη δεν το πολυκατεχω γυρω στο 16-17 καλα ειναι θενξ για τις απαντησεις παντως
16-17?
και λεσ,δεν το πολυκατεχεισ?
τι να πουμε και μεις που παλευουμε για ενα 13-14 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top