Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
E σιγα το θεμα, λες και εχουμε τιποτα φοβερο να συζητησουμε.
Αφου το θεμα "Πανελληνιες" το χουμε χωρισει σε 324956394812703948732098475 αααλλα θεματα, ετσι ωστε αμα πουμε πχ "Τι σχολη θες;", "Εχετε καταληψη σημερα;", "Στην υλη κανατε το ταδε;", θα μαστε εκτος. :P

Αντε, η μονη ερωτηση που μπορουμε να κανουμε, προς το παρον, ειναι:

Τι λετε; Θα πεσουν δυσκολα ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ψαράκιιιιιιιιιι σ' αγαπώ!! :clapup:

Πιστεύω πως θα πέσει το Αμάρτημα στη Λογοτεχνία και ο Πρωταγόρας στο γνωστό. Δε ξέρω μου έχει κολλήσει.

Διαβάζουμε όμως τα πάντα και πολύ καλά. Δεν υπάρχουν ΣΟΣ και ΞΕΣΟΣ.

και εγω σαγαπω γλυκια μου.μακαρι να πεσουν θεματα που να τα ξερετε και να φανε την σκονη σας.παντως το αμαρτημα και την μελαγχολια τα λατρευα γιατι και εγω θεωρητικη κατευθυνση ημουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
84 έγραψα στον Κρητικό. Αύριο Πολιτεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
μπραβο σου.ελα πολιτει ευκολακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
και εγω σαγαπω γλυκια μου.μακαρι να πεσουν θεματα που να τα ξερετε και να φανε την σκονη σας.παντως το αμαρτημα και την μελαγχολια τα λατρευα γιατι και εγω θεωρητικη κατευθυνση ημουν

Ως Βρεφονηπιοκομος πως ενιωσες οταν εφερες στο μυαλο σου την εικονα της Μανας να πλακωνει το παιδι ενω το θυλαζε?:redface:
Παντως,πεθανε χορτατο,δεν μπορεις να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ως Βρεφονηπιοκομος πως ενιωσες οταν εφερες στο μυαλο σου την εικονα της Μανας να πλακωνει το παιδι ενω το θυλαζε?:redface:
Παντως,πεθανε χορτατο,δεν μπορεις να πεις.

αχαχαχαχα ε ενταξει δεν το ηθελε η γυναικα καταλαθος το πλακωσε εγω την συμπωνω κατα καποιο τροπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
αχαχαχαχα ε ενταξει δεν το ηθελε η γυναικα καταλαθος το πλακωσε εγω την συμπωνω κατα καποιο τροπο

Εχει αλλοθι το οτι ηταν μεθυσμενη απο τον γαμο η ατιμη.

Αλλα οπως και να το κανουμε,ηταν Βοδι(οπως την φωναζε και ο αντρας της :P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Εχει αλλοθι το οτι ηταν μεθυσμενη απο τον γαμο η ατιμη.

Αλλα οπως και να το κανουμε,ηταν Βοδι(οπως την φωναζε και ο αντρας της :P:P:P)

ντροπη παντως νατα τσουζει μανα με παιδια αχαχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αυτα τα κύματα:(
Αυτα τα τριγωνομετρικα όρια.:(
Και αυτή η έκθεση γιατί να υπάρχουν? ΓΙΑΤΊ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αυτα τα κύματα:(
Αυτα τα τριγωνομετρικα όρια.:(
Και αυτή η έκθεση γιατί να υπάρχουν? ΓΙΑΤΊ?:(

Mακάρι να υπήρχαν μόνο αυτά βασικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Mακάρι να υπήρχαν μόνο αυτά βασικά :P

Μέχρι στιγμής,αυτα εχω εντοπίσει.
Σε λίγο καιρό,θα προσθέσω κ αλλά. :P
Ευχαριστημένος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
το μόνο που με παρηγορεί για όοοοολη αυτή την ταλαιπωρία που λέγεται πανελλήνιες, είναι που του χρόνου θα είμαι στην σχολη που θέλω και το μόνο πρόβλημα θα είναι αν θα έχουν απεργίες τα ΜΜΜ ή αν θα φάω παααααααλι μακαρόνια :P :P :P
Κιπ γάακιν' γκάις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
το μόνο που με παρηγορεί για όοοοολη αυτή την ταλαιπωρία που λέγεται πανελλήνιες, είναι που του χρόνου θα είμαι στην σχολη που θέλω και το μόνο πρόβλημα θα είναι αν θα έχουν απεργίες τα ΜΜΜ ή αν θα φάω παααααααλι μακαρόνια :P :P :P
Κιπ γάακιν' γκάις ;)
Γι' αυτή τη στιγμή ζούμε όλοι νομίζω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Γι' αυτή τη στιγμή ζούμε όλοι νομίζω!!:P
Δηλαδή, αν περάσουν τα φοιτητικά χρόνια, μετά δε θα έχει νόημα η ζωή σου;:(
Cool, guys. Όλα καλά. Θα τελειώσετε κι εσείς σε κάποιους μήνες, και θα λέτε «έκανα έτσι για αυτή τη μαλακία;».:P

Keep studying!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δηλαδή, αν περάσουν τα φοιτητικά χρόνια, μετά δε θα έχει νόημα η ζωή σου;:(
Cool, guys. Όλα καλά. Θα τελειώσετε κι εσείς σε κάποιους μήνες, και θα λέτε «έκανα έτσι για αυτή τη μαλακία;».:P

Keep studying!
Δε λέω αυτό...φύσικά και θα έχει νόημα η ζωή μου!!απλώς θέλω να σκέφτομαι πως η προσπάθεια που κάνω τώρα γίνεται για κάποιο λόγο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Στόχος της επιχείρησης είναι μια επιθυμητή κατάσταση στην οποία επιδιώκει να φτάσει ή ένα αποτέλεσμα προς επίτευξη.
Πφφ.
Αοδε.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δε λέω αυτό...φύσικά και θα έχει νόημα η ζωή μου!!απλώς θέλω να σκέφτομαι πως η προσπάθεια που κάνω τώρα γίνεται για κάποιο λόγο;)

Σίγουρα προσπαθείς για κάποιο λόγο. Έχεις ένα στόχο, και κατευθυνόμενη από και προς εκείνον, δίνεις το 100% «των δυνάμεών σου», για να τα καταφέρεις. ;) Όλα καλά θα πάνε. Εγώ σκεφτόμουν ότι από αυτή τη διαδικασία πέρασε και τα κατάφερε τόσος κόσμος. Αποκλείεται να μην καταφέρω εγώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλο σαββατοβραδο σε ολους ειπαμε δινουμε πανελληνιες αλλα μην ξεχασουμε οτι ειμαστε και παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
το μόνο που με παρηγορεί για όοοοολη αυτή την ταλαιπωρία που λέγεται πανελλήνιες, είναι που του χρόνου θα είμαι στην σχολη που θέλω και το μόνο πρόβλημα θα είναι αν θα έχουν απεργίες τα ΜΜΜ ή αν θα φάω παααααααλι μακαρόνια :P :P :P
Κιπ γάακιν' γκάις ;)
xαχαχαχα ποσο ισχυει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top