Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά ή όχι, αλλά θα ήθελα λίγο παραπάνω :)
Kαθολου ειρωνικα, εγω δε το χα καθολου με τη λογοτεχνια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Kαθολου ειρωνικα, εγω δε το χα καθολου με τη λογοτεχνια.:P

Αλλα εγραψες :hehe::hehe::hehe:

All time classic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εγώ γράφω Κρητικό, την Κυριακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Wtf people. Τι γινεται σε αυτη τη θεωρητικη; Ολοι Κρητικο γραφουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
καλη επιτυχια και σε σενα να γραψεις σουπερ:)

Σε ευχαριστώ ψαράκι.:happy: Προς το παρόν εύχομαι να σκίσω σήμερα στη βιολογία, η μαμά μου βαρέθηκε να με ακούει να της τα λέω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Eγω την Κυριακη γραφω εκθεση :P

Boring...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ ψαράκι.:happy: Προς το παρόν εύχομαι να σκίσω σήμερα στη βιολογία, η μαμά μου βαρέθηκε να με ακούει να της τα λέω. :P

και εγω το ευχομαι να σκισεις.:)και στο διαγωνισμα σημερα και στις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ χημεία.
not boring
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Και εγώ έκθεση την Κυριακή και Δευτέρα Ιστορία το 1ο κεφάλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γιατί αυτό το πράγμα με τους μιγαδικούς ρε γαμωτο? 10 φορές μου τα εχουν εξηγήσει αλλά αν με βάλεις μια περιπλοκη άσκηση δεν μπορώ να την λύσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
πως πάει παιδιά; εγώ έχω ανχωθεί λιγάκι τελευταία..Την βιολογία γενικής της έχω ψιλοπαρατήσει :/
στην ιστορία ειμαι 2ο κεφάλαιο στον Δικομματισμό ακόμα, μήπως πρέπει να επιταχύνω;
Θέλω να υπολογίζω πως μέχρι Δεκέμβριο ιστορία και βιολογία θα έχει φύγει απο τη μέση και θα
μένουν μόνο επαναλήψεις απο εκεί και πέρα. Δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ όρεξη, shiiiit :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γιατί αυτό το πράγμα με τους μιγαδικούς ρε γαμωτο? 10 φορές μου τα εχουν εξηγήσει αλλά αν με βάλεις μια περιπλοκη άσκηση δεν μπορώ να την λύσω...

Δουλεψε λιγο πολλους τυπους ασκησεων και σιγα σιγα πηγαινε και σε αυτες.
Δεν γινονται ολα ξαφνικα !
Λυσε ξανα αυτες που εχεις ηδη λυσει για να εξοικειωθεις λιγακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια εγω διαβαζω ανατομια-φυδιολογια και παθολογια απο τεχνικο ειμαι μαθηματικα ευκολα ειναι εκθεση ο θεος να βαλει το χερι του αλλα ανατομια και παθολογια ειναι αρκετα ενδιαφεροντα ωστε να τα διαβαζω μερικες φορες με ευχαριστηση κανενας απο σας απο επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas95

Νεοφερμένος

Ο kostas95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κυριακη γραφω μαθ. κατ. απο μιγαδικους μεχρι bolzano ^^
χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ Κυριακή γράφω ΑΟΔΕ!!!!
:mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas95

Νεοφερμένος

Ο kostas95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
πω πω ,δεν παλεβεται αυτο το μαθημα.. καλο κουραγιο! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Το ξέρω, είναι χαζομάρα!!!!
Το πιο παλούκι μάθημα απ' όλα στην τεχνολογική (για εμένα τουλάχιστον)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Eνα σου λεω. Εκανα την ιδια μαλακια και μια βδομαδα πριν τις πανελληνιες διαβαζα ΜΟΝΟ βιολογια μπας και προλαβει να βγει.:P
Νίκο μην με αγχώνεις και δε νομίζω να το τραβήξω τόσο :P..δεν ξέρω τι θα γίνει με τη βιολογία την έχω παραμελήσει αρκετά.Γι'αυτό ευθύνεται όμως αρχαία,ιστορία,λογοτεχνία που τα διαβάζω ασταμάτητα και μέχρι στιγμής όλα πάνε κατ'ευχήν .. :)
καλη επιτυχια σου ευχομαι:)παμε δυνατα:clapup::clapup::clapup:
Σ'ευχαριστώ ..να σαι καλά! :D
Εγραψα 17.1 στο διαγώνισμα Κρητικού :) :) :)
:O Αν γράψω και γω τόσο ..(είναι ωραίο να κάνουμε όνειρα κι ας μη βγουν αληθινά) :P ..μια κοπέλα από την τάξη μ έγραψε στο φροντ της 98 στον Κρητικό!
Και εγώ γράφω Κρητικό, την Κυριακή.

Και εγώ έκθεση την Κυριακή και Δευτέρα Ιστορία το 1ο κεφάλαιο

κυριακη γραφω μαθ. κατ. απο μιγαδικους μεχρι bolzano ^^
χαχαχαχ

Εγώ Κυριακή γράφω ΑΟΔΕ!!!!
:mpinelik::mpinelik::mpinelik:

Καλή επιτυχία σ'όλουυυυς! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top