Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω δε διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Πω πρέπει να γράψω έκθεση για τα ανθρώπινα δικαιώματα...

Κάτι άσχετο. Για την έκθεση, χρησιμοποιείτε πέρα απ' τις σημειώσεις του φροντιστηρίου, κάποιο άλλο βοήθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πω πρέπει να γράψω έκθεση για τα ανθρώπινα δικαιώματα...

Κάτι άσχετο. Για την έκθεση, χρησιμοποιείτε πέρα απ' τις σημειώσεις του φροντιστηρίου, κάποιο άλλο βοήθημα;

Λογοτεχνικα βιβλια και δοκιμια
+
στηλες εφημεριδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Λογοτεχνικα βιβλια και δοκιμια
+
στηλες εφημεριδας

Συμφωνώ, αλλά στα λογοτεχνικά βιβλια έχουν διαφορετικό τρόπο γραφής απ' αυτόν που "πρέπει" να έχουμε για τις πανελλαδικές.
Δηλαδή αν εσύ γράψεις σε μια έκθεση με ύφος όπως αυτό σε ένα λογοτεχνικό βιβλίο, μπορεί να θεωρηθεί "λογοτεχνισμός" και να μετρήσει αρνητικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
στηλες εφημεριδας
Τα λέει πολύ σωστά ο ψυχίατρος.
Ειδικά οι στήλες εφημερίδων διευρύνουν τις γνώσεις σε μεγάλο βαθμό.Άσε που θα σου είναι πιο εύκολο να σκαρφίζεσαι εύστοχα επιχειρήματα.
Τα λογοτεχνικά βιβλία σου δίνουν τη δυνατότητα να πρωτοτυπείς στο γραπτό σου.Με μέτρο όμως.
Παιδάκια ,δε ξέρω για εσάς μα εμένα βοήθησαν πολύ οι θεματικοί κύκλοι.
Και πιο οικονομικά μου βγήκε,και τσέπωσα το 18,5 φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Συμφωνώ, αλλά στα λογοτεχνικά βιβλια έχουν διαφορετικό τρόπο γραφής απ' αυτόν που "πρέπει" να έχουμε για τις πανελλαδικές.
Δηλαδή αν εσύ γράψεις σε μια έκθεση με ύφος όπως αυτό σε ένα λογοτεχνικό βιβλίο, μπορεί να θεωρηθεί "λογοτεχνισμός" και να μετρήσει αρνητικά. :)

Ειχα μεινει χασκων, εν εκστασει, και δεν εσκεπτομην πλεον τα επιγεια:redface::redface::redface:

Καλα,δεν ειπα να μιλας και ετσι.Εξαλλου,το λογοτεχνικο βιβλιο δεν θα το διαβασεις για υφολογικο χαρακτηρα,αλλα για λεξιλογιο και ιδεες.Για υφος,υπαρχουν παρα πολυ καλα δοκιμια(βλ. Νικο Δημου,Παπανουτσο κτλπ),με εξισου συνθετο και απαιτητικο λεξιλογιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για αυτόν ακριβώς τον λόγο επέλεξα την τελευταία στιγμή να πάρω βιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ξεκινησε για τα καλα η προετοιμασια ειμαι επαλ ΄γ ταξη υγειας προνειας κανεις αλλος απο επαλ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Σήμερα δεν έχει σχολείο ..αργία για την πόλη! :D
Ας το εκμεταλλευτώ για το αυριανό διαγώνισμα στην Ιστορία Κατεύθυνσης :whistle:
Καλημέρες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι, τι ειναι σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Γιατι, τι ειναι σημερα?

Είναι του Αγίου Λουκά (προστάτης της Λαμίας) ..μόνο οι καφετέριες και οι εκκλησίες είναι ανοιχτές σήμερα ..και οι επιχειρήσεις εκτός Δήμου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Είναι του Αγίου Λουκά (προστάτης της Λαμίας) ..μόνο οι καφετέριες και οι εκκλησίες είναι ανοιχτές σήμερα ..και οι επιχειρήσεις εκτός Δήμου ...
Α μαλιστα, δεν το ηξερα...
Βοηθεια σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ έκανα μόνο 2 ώρες μάθημα, οι υπόλοιποι καθηγητές απεργούν. Τώρα έχω στρωθεί και διαβάζω βιολογία γενικής γιατί γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εγώ έκανα μόνο 2 ώρες μάθημα, οι υπόλοιποι καθηγητές απεργούν. Τώρα έχω στρωθεί και διαβάζω βιολογία γενικής γιατί γράφω.

Tην Βιολογία την έχω παραμελήσει λίγο ...κάτσε να φύγει την επόμενη βδομάδα το Διαγώνισμα στον Κρητικό και θα την ξεσκίσω .. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Tην Βιολογία την έχω παραμελήσει λίγο ...κάτσε να φύγει την επόμενη βδομάδα το Διαγώνισμα στον Κρητικό και θα την ξεσκίσω .. :P

καλη επιτυχια σου ευχομαι:)παμε δυνατα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Tην Βιολογία την έχω παραμελήσει λίγο ...κάτσε να φύγει την επόμενη βδομάδα το Διαγώνισμα στον Κρητικό και θα την ξεσκίσω .. :P
Eνα σου λεω. Εκανα την ιδια μαλακια και μια βδομαδα πριν τις πανελληνιες διαβαζα ΜΟΝΟ βιολογια μπας και προλαβει να βγει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Εγραψα 17.1 στο διαγώνισμα Κρητικού :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Εισαι καλος εσυ!:D

Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά ή όχι, αλλά θα ήθελα λίγο παραπάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το 17 ειναι πολυ καλος βαθμος στην λογοτεχνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top