Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι υπάρχουν:P
διαβάζω όλη μέρα.. αλλά με τις συναρτήσεις δεν το χω! προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω τόσο καλά..

Σιμβουλή:
Σταμάτα να βλέπεις τα μαθηματικά ως αριθμούς, πράζεις, συναρτήσεις κτλ.
Άρχισε να τα βλέπεις ως μια γλώσσα. Προσπάθησε να καταλάβεις τι σου λέει αυτή η γλώσσα αρχικά μετά σιγά-σιγά θα μάθεις και να την μιλάς. Στην αρχή με τα λαθάκια της αργότερα όμως θα είσαι τζι-τζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σιμβουλή:
Σταμάτα να βλέπεις τα μαθηματικά ως αριθμούς, πράζεις, συναρτήσεις κτλ.
Άρχισε να τα βλέπεις ως μια γλώσσα. Προσπάθησε να καταλάβεις τι σου λέει αυτή η γλώσσα αρχικά μετά σιγά-σιγά θα μάθεις και να την μιλάς. Στην αρχή με τα λαθάκια της αργότερα όμως θα είσαι τζι-τζι.
Το ελπίζω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πραγματικά αυτό κάνω αλλά στα μαθηματικά δεν είναι το ίδιο. Αυτό το μάθημα βγαίνει εκτός συναγωνισμού ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αποφασισε τι θα δωσεις γενικης. :P
Που θες να περασεις ;
Αποφασισε απο τωρα τζαμπα χανεις ωρα διαβαζοντας ενα επιπλεον μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλά μου μήπως γνωρίζετε κανένα σαιτ με ασκήσεις λατινικά με λύσεις. Κυρίως γραμματικής ή διαγωνίσματα για τα πρώτα 10 κείμενα.
Πέρα από αυτό
https://www.study4exams.gr/
Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλά μου μήπως γνωρίζετε κανένα σαιτ με ασκήσεις λατινικά με λύσεις. Κυρίως γραμματικής ή διαγωνίσματα για τα πρώτα 10 κείμενα.
Πέρα από αυτό
https://www.study4exams.gr/
Ευχαριστώ.:)
https://sygxrono-karditsa.blogspot.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μα και τα δύο μαθήματα μου αρέσουν :/: θα αποφασίσω μάλλον το Μάρτιο όταν μου ζητήσουν να δηλώσω ποιο θα δώσω...την ίδια περίπου εποχή θα αποφασίσω αν θέλω Βιολογικό ή Μαθηματικό Αθήνας.
Μαθηματικό να πας :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολυ:D. Ακριβώς αυτό που έψαχνα.
Ναι το χα ψαξει πολυ περσι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
History time δευτερο κεφαλαιο,οι δεκα πρωτες σελιδες εφυγαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
History time δευτερο κεφαλαιο,οι δεκα πρωτες σελιδες εφυγαν
ΑΧ στα ίδια είμαστε και το δικό μου πρόγραμμα σήμερα έλεγε σελ. 70-76 το πρωί. Σε λίγο θα πιάσω 77-81. το απογευμα προς βραδάκι λατινικά... επανάληψη τα κείμενα 26-28.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αυτη η φυσικη δεν παλευεται το με τίποτα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αυτη η φυσικη δεν παλευεται το με τίποτα... :/:

Λάθος κάνεις φίλτατε.
Η φυσική είναι το πιο εύκολο μάθημα (στις ταλαντώσεις που είμαι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ πάλι μισώ τις παραγώγους, και γενικότερα τα μαθηματικά. :( Με δυσκολεύουν όσο κανένα άλλο μάθημα. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Υπομονή και επιμονή 25 Σαββατοκύριακα ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ πάλι μισώ τις παραγώγους, και γενικότερα τα μαθηματικά. :( Με δυσκολεύουν όσο κανένα άλλο μάθημα. :sick:

Μπήκατε παραγωγους στην κατεύθυνση ή κάνεις μαθηματικά γενικής.

Υπομονή και επιμονή 25 Σαββατοκύριακα ακόμα!

Ρε φίλε γιατί μας ανγχώνεις; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπήκατε παραγωγους στην κατεύθυνση ή κάνεις μαθηματικά γενικής.
Both.
Τα κάνουμε μοιρασμένα στην κατευθυνση για αυτό κάνω 2 ώρες όρια και 3 παραγώγους τώρα.
Δεν τις συμπάθησα στη γενική που είναι πιο εύκολες, ήρθε και η κατευθυνση και με αποτελείωσε. :(

Ας μου θυμήσει κάποιος γιατί στο διάστημα πήρα μαθημα επιλογής μαθηματικά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Both.
Τα κάνουμε μοιρασμένα στην κατευθυνση για αυτό κάνω 2 ώρες όρια και 3 παραγώγους τώρα.
Δεν τις συμπάθησα στη γενική που είναι πιο εύκολες, ήρθε και η κατευθυνση και με αποτελείωσε. :(

Ας μου θυμήσει κάποιος γιατί στο διάστημα πήρα μαθημα επιλογής μαθηματικά. :confused:

Και εγώ κάνω με δύο καθηγητές.
Κάνω αυτήν την στιγμή 4 ώρες όρια και 2 μιγαδικούς. Στους μιγαδικούς αυτήν την στιγμή κάνουμε "τραβηγμένα" θέματα και θέματα πανελληνίων. Και εγώ που μπήκα στην γενικής δεν ενθουσιάστηκα κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top