Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ποιός άλλος βαριέται απίστευτα να κάτσει να γράψει έκθεση? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Τι κάνετε; Είπα να μπω και εγώ στην παρέα!!!:) Δίνω για δεύτερη χρονιά πανελλήνιες... Όλα μπορεί να μας φαίνονται βουνό, αλλά με ένα καλό διάβασμα τίποτα δεν είναι δύσκολο!!! Το παν είναι να μην αφήνουμε πράγματα για αύριο, μεθαύριο... Δεν θα τα κάνουμε.(το δικό μου λάθος:(). Εύχομαι ο καθένας εδώ να κάνει πραγματικότητα τους στόχους του... Πείσμα και υπομονή!!! Καλή επιτυχία λοιπόν παιδιααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Τι κάνετε; Είπα να μπω και εγώ στην παρέα!!!:) Δίνω για δεύτερη χρονιά πανελλήνιες... Όλα μπορεί να μας φαίνονται βουνό, αλλά με ένα καλό διάβασμα τίποτα δεν είναι δύσκολο!!! Το παν είναι να μην αφήνουμε πράγματα για αύριο, μεθαύριο... Δεν θα τα κάνουμε.(το δικό μου λάθος:(). Εύχομαι ο καθένας εδώ να κάνει πραγματικότητα τους στόχους του... Πείσμα και υπομονή!!! Καλή επιτυχία λοιπόν παιδιααααα:D

Πρώτα απ'όλα απαγορεύονται τα greeklish.
Δεύτερον καλωσήρθες και καλή επιτυχία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καλη επιτυχια σου ευχομαι.και εγω φετος εδωσα 2φορα και περασα εκει που ηθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΟΟΟΟ δεν το ηξερα συγνωμηηηη :P

Καλη σταδιοδρομία σου ευχομαι....!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Καλη σταδιοδρομία σου ευχομαι....!!!! :)

σε ευχαριστω πολυ.και εγω σου ευχομαι καλη επιτυχια;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ...!!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε διαγωνισμα μιγαδικους στο σχολείο...:D


Λίγο γρήγορα δεν τους τελειώσαμε όμως?!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε διαγωνισμα μιγαδικους στο σχολείο...:D


Λίγο γρήγορα δεν τους τελειώσαμε όμως?!:hmm:
Μπα, και εμάς μας είπε ότι μέσα στη βδομάδα θα μπούμε συναρτήσεις. :)
Ντάξει σύντομα τους τελειώσαμε αλλά τουλάχιστον κάναμε καλές ασκήσεις. Στη φυσική μας έλυσε 3 ασκήσεις από το σχολικό, 3-4 θέματα εξετάσεων και σιγά σιγά μπαίνει ηλεκτρικές λέει... :confused:
Μόνο σε εμάς δεν γίνεται λόγος για διαγώνισμα? Φοβάμαι ότι θα το θυμηθούν όλοι μαζί και θα τρέχω και δεν θα φτάνω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μπα, και εμάς μας είπε ότι μέσα στη βδομάδα θα μπούμε συναρτήσεις. :)
Ντάξει σύντομα τους τελειώσαμε αλλά τουλάχιστον κάναμε καλές ασκήσεις. Στη φυσική μας έλυσε 3 ασκήσεις από το σχολικό, 3-4 θέματα εξετάσεων και σιγά σιγά μπαίνει ηλεκτρικές λέει... :confused:
Μόνο σε εμάς δεν γίνεται λόγος για διαγώνισμα? Φοβάμαι ότι θα το θυμηθούν όλοι μαζί και θα τρέχω και δεν θα φτάνω. :(



Εμείς πάλι στη φυσικη είμαστε ο,τι να ναι... Ξεχνώ και αυτα που ξέρω..! :confused:
Ένταξη μην ανησυχείς πάντως! Πόσο δύσκολα θέματα μπορούν να βάλουν στα διαγωνισματα στο σχολείο?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμείς πάλι στη φυσικη είμαστε ο,τι να ναι... Ξεχνώ και αυτα που ξέρω..! :confused:
Ένταξη μην ανησυχείς πάντως! Πόσο δύσκολα θέματα μπορούν να βάλουν στα διαγωνισματα στο σχολείο?:whistle:
Όντως και εμένα με μπερδεύει το σχολείο στη φυσική. Αλλιώς συνήθισα να τα λύνω αλλιως μας τα κάνει αυτός.
Συν το ότι κάνει μάθημα ΜΟΝΟ με όσους είχε πέρυσι.Εμάς που δεν μας ξέρει λες και δεν υπάρχουμε κάνει. :mad:

Δίκιο έχεις αλλά και πάλι θέλουν διάβασμα για να πλησιάσεις το απόλυτο 20 έτσι ώστε να στο βάλουν στο 4μηνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
προς θεωρητικούς... σας βολεύει η σχολική γραμματική; εμένα καθόλου όμως.
Εχετε να μου προτείνετε να πάρω μια καλύτερη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Άμα σ'αρέσει η ιστορία ..και μένα μ αρέσει αλλά αιώνια αγάπη είναι τα αρχαία και μετά από αυτά πάει η λογοτεχνία! :redface: :P

Δεν μ'αρεσει το αγνωστο και τα λατινικα ολα τα αλλα μ'αρεσουν και πολυ μαλιστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
προς θεωρητικούς... σας βολεύει η σχολική γραμματική; εμένα καθόλου όμως.
Εχετε να μου προτείνετε να πάρω μια καλύτερη;

Πολλοί λένε ότι βοηθάει το συντακτικό που μας είχαν δώσει στο γυμνάσιο για τα αρχαία ..μας το έχουν προτείνει και καθηγητές ξέρω και συμμαθητές που το χρησιμοποιούν ..εγώ έτσι για να μου πιάνει χώρο το συντακτικό το έχω ..να κοιτάω κάτι όταν έχω αμφιβολίες ...και θα μου πεις γιατί το κάνω αυτό ; εκτός ότι μας δίνει φωτοτυπίες ο καθηγητής και μας σημειώνει πολλά πράγματα κρατάω σελίδες σημειώσεων σε τετράδια,άγνωστα κείμενα κλπ έχω μανία ..δεν θα δεις φωτοτυπία με άγνωστο δικιά μου και να είναι άσπρη,θα είναι μπλε ..ότι έχει ενα κείμενο το σημειώνω και το μαθαίνω εκεί ..εννοείτε βέβαια ότι όλα αυτά τα μεταφέρω σ'ένα τετράδιο να είναι μαζεμένα για να τα διαβάζω κάθε Σάββατο πρωί ..η επανάληψη δεν έβλαψε ποτέ κανένα ...
Ελπίζω να βοήθησα ..πάντως ψάξε να δεις αν το έχεις του γυμνασίου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Πολλοί λένε ότι βοηθάει το συντακτικό που μας είχαν δώσει στο γυμνάσιο για τα αρχαία ..μας το έχουν προτείνει και καθηγητές ξέρω και συμμαθητές που το χρησιμοποιούν ..εγώ έτσι για να μου πιάνει χώρο το συντακτικό το έχω ..να κοιτάω κάτι όταν έχω αμφιβολίες ...και θα μου πεις γιατί το κάνω αυτό ; εκτός ότι μας δίνει φωτοτυπίες ο καθηγητής και μας σημειώνει πολλά πράγματα κρατάω σελίδες σημειώσεων σε τετράδια,άγνωστα κείμενα κλπ έχω μανία ..δεν θα δεις φωτοτυπία με άγνωστο δικιά μου και να είναι άσπρη,θα είναι μπλε ..ότι έχει ενα κείμενο το σημειώνω και το μαθαίνω εκεί ..εννοείτε βέβαια ότι όλα αυτά τα μεταφέρω σ'ένα τετράδιο να είναι μαζεμένα για να τα διαβάζω κάθε Σάββατο πρωί ..η επανάληψη δεν έβλαψε ποτέ κανένα ...
Ελπίζω να βοήθησα ..πάντως ψάξε να δεις αν το έχεις του γυμνασίου ...

Δεν ρώτησα εγώ για συντακτικό... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Δεν μ'αρεσει το αγνωστο και τα λατινικα ολα τα αλλα μ'αρεσουν και πολυ μαλιστα :P

Το άγνωστο παλεύεται ..ο φετινός μας καθηγητής δίνει πολλή βάση στο συντακτικό (που το λατρεύω) και μας επισημαίνει αυτά που πρέπει να ξέρουμε..που αν τα μάθουμε δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα ..τα μαθαίνω και το βλέπω και μόνη μου ότι βελτιώνομαι ..και μ'αρέσει ..τα λατινικά άστααα ..όσο τα αγάπησα περσι τώρα έχουμε μία ηλίθια καθηγήτρια που μ'εχει κάνει να τα μη θέλω να βλέπω ..αφού λέω πριν "τι να διαβάσω λατινικά που έχω μείνει πίσω ή ιστορία ...ιστορία εννοείτε" :P ..χαχα..Θα μπορούσα να είχα φτάσει στο 30 κείμενο υπό άλλες συνθήκες ..αλλά πλέον δεν τα μπορωωω! :redface:

Δεν ρώτησα εγώ για συντακτικό... :worry:

Ουπς...γράψε λάθος ..είναι που έχω το συντακτικό μπροστά μου κάτι κοιτάω..:redface:
Εεε ναι ..εμένα νομίζω με καλύπτει η σχολική γραμματική ...τώρα αν πέσει κάτι άλλο στην αντίληψη μου θα στο μεταφέρω ..δηλαδή εσένα δε σου κάθεται καλά το βιβλίο αυτό ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το άγνωστο παλεύεται ..ο φετινός μας καθηγητής δίνει πολλή βάση στο συντακτικό (που το λατρεύω) και μας επισημαίνει αυτά που πρέπει να ξέρουμε..που αν τα μάθουμε δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα ..τα μαθαίνω και το βλέπω και μόνη μου ότι βελτιώνομαι ..και μ'αρέσει ..τα λατινικά άστααα ..όσο τα αγάπησα περσι τώρα έχουμε μία ηλίθια καθηγήτρια που μ'εχει κάνει να τα μη θέλω να βλέπω ..αφού λέω πριν "τι να διαβάσω λατινικά που έχω μείνει πίσω ή ιστορία ...ιστορία εννοείτε" :P ..χαχα..Θα μπορούσα να είχα φτάσει στο 30 κείμενο υπό άλλες συνθήκες ..αλλά πλέον δεν τα μπορωωω! :redface:

Και εγω για αυτο το λογο δεν τα θελω :P Για το αγνωστο μ'αρεσει η συνταξη μονο...γραμματικη δεν μπορω καθολουυυυυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Και εγω για αυτο το λογο δεν τα θελω :P Για το αγνωστο μ'αρεσει η συνταξη μονο...γραμματικη δεν μπορω καθολουυυυυ :P

Ντάξει μωρέ ..κάτι θα κάνουμε και γι αυτήν ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικό με την Ιστορία.Επειδή δεν είμαι και πολύ της αποστήθισης μαθαίνοντας πάρα πολλά μαθήματα καταλήγω να μπερδεύω τα γεγονότα χρονολογικά.Μπορείτε να μου δώσετε καμία συμβουλή ώστε να τα βάλω σε μια τάξη στο μυαλό μου? Για παράδειγμα (ίσως ακουστεί χαζό :/: ) σκέφτηκα να φτιάξω ένα χρονοδιάγραμμα έτσι ώστε να έχουν μια αλληλουχία τα γεγονότα,και να ψάξω για κανένα ντοκυμαντερ με στόχο να εμβαθύνω καλύτερα.Εσείς τι πιστεύετε πως θα ήταν καλύτερο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Διαβασμα και εγω .Πολυ.. Αυτο το Σ.Κ εβγαλα 20 ωρες διαβασμα (11 σξμερα και 9 χθες)
Πιο πολυ απ ολα τα μαθηματα με εχει προβληματισει η Χημεια.Δεν την γουσταρω ρε παιδια με τιποτα!Δεν μου αρεσει και το τμημα που ειμαι και με επηρεαζει...

Οσον αφορα την βιολογια γραφω 1,2 κεφαλαιο την αλλη δευτερα.Ειναι ωραιο μαθημα και δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι υπερβολικα στην αποστηθιση.Εχει πεσει ομως τοσο γραψιμο με τις ασκησεις που γραφω και την θεωρια που μοιραια πλεον πανε νερακι!
Σημερα εγραψα ορια στο φροντ (πολυ καλα)
Εκθεση μια χαρα τελεια!!!!
Μαθηματικα πολυ ωραια...
Φυσικη τρομακτικη λιγο αλλα τωρα που βγηκαν οι ταλαντωσεις φαινονται πλεον ενταξει...
Φυσικη γενικης αστεια πραγματα

Εκεινη η Χημεια μονο με εχει προβληματισει..
Τι αναποδη που ειμαι μωρε!!!!
Η χημεία είναι εύκολη:worry:

τα μαθηματικά πάλι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top