Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτά που κάνουμε φέτος φυσική κατ είναι βλακειούλες, εγώ θα προτιμούσα να δινα φυσική κατ Β λυκείου την ύλη για πανελλήνιες.
Πολύ πιο ενδιαφέρον και είχε καλύτερα προβλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ε ναι. Προβλέπω ότι ως τις πανελλήνιες θα είναι λιωμένο το βιβλίο μου. :P Δεν μας έχουν δώσει και το σχολικό ακόμα να το έχω ως καλό. Ετσι και δεν μας το δώσουν σε 2 μηνες θα πρέπει να πάω να πάρω άλλο. :confused:
Μπροστά στην αντιγραφή η μεταφραφή είναι ένα χάλι. :P

Καλά δεν σας το έχουν δώσει ακόμη; :eek::confused: Έλεος!

Μην μου τα λες αυτά γιατι η μεταγρφή ειδικά εκεί που έλεγε για τον προσανατολισμό του αντιγραφόμενου τμήματος ήταν λες και προσπαθείς να μεταφράσεις κινέζικα.


Δυστυχώς αυτά που κάνουμε φέτος φυσική κατ είναι βλακειούλες, εγώ θα προτιμούσα να δινα φυσική κατ Β λυκείου την ύλη για πανελλήνιες.
Πολύ πιο ενδιαφέρον και είχε καλύτερα προβλήματα.
:rofl: Ωραίο το χορατό σου! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά δεν σας το έχουν δώσει ακόμη; :eek::confused: Έλεος!

Μην μου τα λες αυτά γιατι η μεταγρφή ειδικά εκεί που έλεγε για τον προσανατολισμό του αντιγραφόμενου τμήματος ήταν λες και προσπαθείς να μεταφράσεις κινέζικα.



:rofl: Ωραίο το χορατό σου! :rofl:
Όχι οι άχρηστοι. Το μόνο βιβλίο που δεν έχει έρθει είναι αυτό. Παίζει να πουν ότι αφού το έχετε όλοι δεν σας το δινουμε?:mad:

Για την αντιγραφή δεν μιλάς? Ναι αυτό το κομμάτι είναι όντως δύσκολο. Οι δύο πρώτες σελίδες όμως είναι πολύ ωραίες και απλές. :redface: Μετά χάνεται η μπάλα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλήθειες λέω :P
Οι ταλαντώσεις είναι μία κουραδίτσα :P:P

Χίλιες φορές ελατήρια και ταλαντώσεις παρά μαγνητικά πεδία και πηνία.

Όχι οι άχρηστοι. Το μόνο βιβλίο που δεν έχει έρθει είναι αυτό. Παίζει να πουν ότι αφού το έχετε όλοι δεν σας το δινουμε?:mad:

Για την αντιγραφή δεν μιλάς? Ναι αυτό το κομμάτι είναι όντως δύσκολο. Οι δύο πρώτες σελίδες όμως είναι πολύ ωραίες και απλές. :redface: Μετά χάνεται η μπάλα. :/:

Δεν μπορούν να το πουν αυτό.

Ναι για την αντιγραφή μιλάω. Ηταν όπως νάναι γραμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χίλιες φορές ελατήρια και ταλαντώσεις παρά μαγνητικά πεδία και πηνία.



Δεν μπορούν να το πουν αυτό.

Ναι για την αντιγραφή μιλάω. Ηταν όπως νάναι γραμένη.
Πάλι καλά γιατί το θέλω. :P
Τι να πω, εμένα η αντιγραφή δεν με δυσκόλεψε τόσο όσο η μεταφραφή, η μετάφραση και τα ενδιάμεσα που λέει για τον γενετικό κώδικα. Ίσως να φταίε ότι τη διάβασα χωρίς πίεση, στο μπαλκόνι του σπιτιού μου στο χωριό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
τα Η/Μ πεδία είναι και γαμώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον JKaradakov!!!

Πέρυσι ένιωθα σαν ηλεκτρολόγος κάθε φορά που έβγαινα από το μάθημα!!
Φέτος επιστήμονας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγραψα σημερα εκθεση για τον εθελοντισμο ....ενταξει γενικα βατο ηταν και πλ ευκολο δεν το λεγες...αντε αυριο ''Κρητικο'' Λογοτ.(σχολειο):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Ωρα για ιστορία :yahoo::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ρε διαβαζω Φιλοσοφια Δικαιου και ειναι ιδια με το Γνωστο στα Αρχαια της Γ. ΑΧ.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον JKaradakov!!!

Πέρυσι ένιωθα σαν ηλεκτρολόγος κάθε φορά που έβγαινα από το μάθημα!!
Φέτος επιστήμονας! :P

Μπα, ξενέρα ήταν, έπρεπε να μας βάζουν να χει το καλώδιο αντίσταση να γουστάρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλά ε; Πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ;! :P

Soooo,έχω λιώσει ΛΙΓΟΟΟ ..και δεν είμαι η μοναδική ..προγραμματισμένα διαγωνίσματα στο σχολείο σε 2 εβδομάδες
Κρητικό και 1ο κεφάλαιο στην Ιστορία :inlove: ..αργούν αλλά ανυπομονώ ..όλα πάνε κατ'ευχήν κι έτσι να συνεχίσω ..

Καλή συνέχεια σ'ολους ...καλό διάβασμααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairouf

Νεοφερμένος

Η mairouf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας, είμαι καινούρια στο site και έχω την εξής απορία: τελείωσα Τ.Ε.Ε. Β' κύκλου το 2009 κ έδωσα πανελλήνιες εξετάσεις, αλλά δυστυχώς δεν τα πήγα καθόλου καλά. Δεν το έβαλα κάτω κ αποφάσισα να δώσω πάλι για 2η φορά την αμέσως επόμενη χρονιά δηλ. το σχ. έτος 2009-10. Τα πήγα καλύτερα από την πρώτη χρονιά, ήμουν σίγουρη ότι θα μπω σε μια σχολή της αρεσκείας μου, αλλά ανέβηκαν οι βάσεις κ βγήκα πάλι εκτός, αφού η απόδοση μου, ήταν μέτρια. Έκτοτε το άφησα.... κ είπα : ''επειδή έχω δικαίωμα να δώσω ακόμα για μία κ μοναδική φορά κ αυτή πρέπει να είναι καθοριστική, θα το κάνω μόνο εφόσον νιώσω 100% σιγουριά για την επιτυχία μου''. Φέτος λοιπόν έχω δουλέψει όλη την διδακτική ύλη που απαιτείται για όλα τα εξεταστέα μαθήματα και θέλω να δώσω καλών ερχόντων των πραγμάτων τον Μάιο του '13. Θέλω λοιπόν να μου πείτε, αν ξέρετε, αν έχω το δικαίωμα αυτό, επειδή έκτοτε έχει μεσολαβήσει αποχή. Μπορεί το δικαίωμα της 3ης φοράς να είναι όταν εγώ επιλέξω ή πρέπει να είναι 3 συνεχόμενες φορές-χρονιές??? Ευχαριστώ...εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι καινούρια στο site και έχω την εξής απορία: τελείωσα Τ.Ε.Ε. Β' κύκλου το 2009 κ έδωσα πανελλήνιες εξετάσεις, αλλά δυστυχώς δεν τα πήγα καθόλου καλά. Δεν το έβαλα κάτω κ αποφάσισα να δώσω πάλι για 2η φορά την αμέσως επόμενη χρονιά δηλ. το σχ. έτος 2009-10. Τα πήγα καλύτερα από την πρώτη χρονιά, ήμουν σίγουρη ότι θα μπω σε μια σχολή της αρεσκείας μου, αλλά ανέβηκαν οι βάσεις κ βγήκα πάλι εκτός, αφού η απόδοση μου, ήταν μέτρια. Έκτοτε το άφησα.... κ είπα : ''επειδή έχω δικαίωμα να δώσω ακόμα για μία κ μοναδική φορά κ αυτή πρέπει να είναι καθοριστική, θα το κάνω μόνο εφόσον νιώσω 100% σιγουριά για την επιτυχία μου''. Φέτος λοιπόν έχω δουλέψει όλη την διδακτική ύλη που απαιτείται για όλα τα εξεταστέα μαθήματα και θέλω να δώσω καλών ερχόντων των πραγμάτων τον Μάιο του '13. Θέλω λοιπόν να μου πείτε, αν ξέρετε, αν έχω το δικαίωμα αυτό, επειδή έκτοτε έχει μεσολαβήσει αποχή. Μπορεί το δικαίωμα της 3ης φοράς να είναι όταν εγώ επιλέξω ή πρέπει να είναι 3 συνεχόμενες φορές-χρονιές??? Ευχαριστώ...εκ των προτέρων

'Oσές φορές κι όποτε θες δίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδιά,είμαι πολύ στεναχωρημένη.όλο αυτό τον καιρό είχα κουραστεί πολύ,ανταμείφθηκα όμως με καλούς βαθμούς...Αυτές τις 3 μέρες τα παράτησα και έχασα το πρόγραμμά μου...Λέτε να το ξαναανακτήσω;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Έχω κι εγώ πάρα πολύ καιρό να γράψω εδώ... Με έχει φάει η βιολογία και η αποστήθισή της... Αύριο γράφω βιολογία 1ο κεφάλαιο στο σχολείο και τα έχω μάθει νεράκι όλα. Το σ/κ γράγω φυσική ταλαντώσεις φροντ. και την άλλη Δευτέρα μιγαδικούς στο σχολείο.
Τώρα όσον αφορά κάποια μηνύματα που διάβασα πριν για την αποστήθιση της βιολογίας, έχω να πω ότι στο 2ο κεφάλαιο είχα δεινοπαθήσει με το κομμάτι με το κεντρικό δόγμα της βιολογίας και το οπερόνιο. Το 4ο μαθαίνεται πάρα πολύ εύκολα, το έβγαλα αμέσως. Τώρα προσπαθώ να μάθω το 5ο και είναι πανδύσκολο...
Ευτυχώς έχουν ένα ενδιαφέρον αλλιώς θα έπεφτε πολύ κλάμα πάνω απ το βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Διαβασμα και εγω .Πολυ.. Αυτο το Σ.Κ εβγαλα 20 ωρες διαβασμα (11 σξμερα και 9 χθες)
Πιο πολυ απ ολα τα μαθηματα με εχει προβληματισει η Χημεια.Δεν την γουσταρω ρε παιδια με τιποτα!Δεν μου αρεσει και το τμημα που ειμαι και με επηρεαζει...

Οσον αφορα την βιολογια γραφω 1,2 κεφαλαιο την αλλη δευτερα.Ειναι ωραιο μαθημα και δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι υπερβολικα στην αποστηθιση.Εχει πεσει ομως τοσο γραψιμο με τις ασκησεις που γραφω και την θεωρια που μοιραια πλεον πανε νερακι!
Σημερα εγραψα ορια στο φροντ (πολυ καλα)
Εκθεση μια χαρα τελεια!!!!
Μαθηματικα πολυ ωραια...
Φυσικη τρομακτικη λιγο αλλα τωρα που βγηκαν οι ταλαντωσεις φαινονται πλεον ενταξει...
Φυσικη γενικης αστεια πραγματα

Εκεινη η Χημεια μονο με εχει προβληματισει..
Τι αναποδη που ειμαι μωρε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά,είμαι πολύ στεναχωρημένη.όλο αυτό τον καιρό είχα κουραστεί πολύ,ανταμείφθηκα όμως με καλούς βαθμούς...Αυτές τις 3 μέρες τα παράτησα και έχασα το πρόγραμμά μου...Λέτε να το ξαναανακτήσω;:(

Ναι βρε! Μην ανησυχείς! Ίσως πιεστείς λιγάκι αυτήν την εβδομάδα αλλά θα τα καταφέρεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top