Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Σήμερα διάβαζα από τις 9.00 το πρωί εώς τώρα.
Παίζει να χω τελειώσει την μισή ύλη για τις πανελλήνιες.
Καλή συνέχεια! :)

Mεχρι που εχεις φτασει στα εξι μαθηματα δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Επιστροφή απο διαγώνισμα και προπόνηση....
Εκθεση σήμερα....εεεε μέτρια τα πήγαμε με κάποια λαθάκια στις ασκήσεις ρε γαμ@#ο....(τσαμπα μορια)θα δείξει....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Επιστροφή απο διαγώνισμα και προπόνηση....
Εκθεση σήμερα....εεεε μέτρια τα πήγαμε με κάποια λαθάκια στις ασκήσεις ρε γαμ@#ο....(τσαμπα μορια)θα δείξει....:worry:

τι θέμα σας βάλανε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eχω 3 διαγωνισματα αυτη τη βδομαδα και γω απλα καθομαι. :|

Τελεια θα γραψω Πανελληνιες ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanuela16

Νεοφερμένος

Η emmanuela16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά θα χωθώ και γω!
Κακά τα ψέματα είναι τελευταία χρονία και αρκετά καθοριστική για το μέλλον μας!
Οπότε το διάβασμα πρέπει να αποτελεί προτεραιοτητα.
Και pc θα κάτσουμε και βόλτα θα πάμε,και cinema,και για έναν καφέ γιατί αλλιώς δεν θα την παλέψουμε!
Αρκεί μόνο να μην μας ξεμυαλίσουν γιατί θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε!
Εξάλλου 8 μήνες είναι,δεν θα περάσουν;
Αυτά από μένα.Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαρουλα4

Νεοφερμένος

Η χαρουλα4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά θα χωθώ και γω!
Κακά τα ψέματα είναι τελευταία χρονία και αρκετά καθοριστική για το μέλλον μας!
Οπότε το διάβασμα πρέπει να αποτελεί προτεραιοτητα.
Και pc θα κάτσουμε και βόλτα θα πάμε,και cinema,και για έναν καφέ γιατί αλλιώς δεν θα την παλέψουμε!
Αρκεί μόνο να μην μας ξεμυαλίσουν γιατί θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε!
Εξάλλου 8 μήνες είναι,δεν θα περάσουν;
Αυτά από μένα.Καλή επιτυχία σε όλους!

συμφωνω απολυτα μαζι σου και αυτο σκεφτομαι τις περισσοτερες φορες οταν με πιανει η βαρεμαρα μου :redface: αλλα μερικες φορες νομιζω με νικαει :/: αλλα το παλευουμε!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
τι θέμα σας βάλανε;;

Αίτια παραβίασης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και τρόποι με τους οποίους μπορεί να συμβάλλει στην κατοχύρωση τους η εκπαίδευση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αίτια παραβίασης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και τρόποι με τους οποίους μπορεί να συμβάλλει στην κατοχύρωση τους η εκπαίδευση ...
Πιο φροντιστηριακο πεθαινει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμάς μας έβαλε Πώς θα θέλαμε να ναι ο ρόλος του δάσκαλου στο μέλλον. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δύσκολο αλλά καλό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η φυσική είναι το πιο σημαντικό μάθημα! ;)
Χμμ δεν ξέρω αν συμφωνώ με αυτό αλλά μέχρι στιγμής είναι το πιο εύκολο και το πιο ευχάριστο από τα δύσκολα μαθήματα για μένα.:)

Την Βιολογία πιστεύω θα την μάθουμε καλύτερα στην επανάληψη, οπότε για τώρα κοίτανα την κατανοήσεις. ;)
Τα καταλαβαίνω. Απλά δεν μπορώ να τα πω, να τα εξηγήσω. Δεν το έχω ξαναπάθει αυτό το πράγμα. :confused: Ερχονται και οι συνδιαστικές και με αποτελειώνουν. :redface:
σε ποιο κεφάλαιο είστε??
Τελειώνουμε το 2ο. :(Να φύγει και να μην ξανάρθει τέτοιο κεφάλαιο. Μόνο οι δύο πρώτες σελίδες μου άρεσαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τα καταλαβαίνω. Απλά δεν μπορώ να τα πω, να τα εξηγήσω. Δεν το έχω ξαναπάθει αυτό το πράγμα. :confused: Ερχονται και οι συνδιαστικές και με αποτελειώνουν. :redface:

Ούτα καν με δικά σου λόγια;
Πάντως εμένα μου αρέσει πιο πολύ το 2ο απο το 1ο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εμάς μας έβαλε Πώς θα θέλαμε να ναι ο ρόλος του δάσκαλου στο μέλλον. :|

Πολύ γαμάτο θέμα για έκθεση ρε!!!
Θα ήθελα πολύ να γράψω σε κάτι τέτοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια μια συμβουλη προς του θεωρητικους..!! Μαθηματα οπως κυριως η ιστορια,ή η βιολογια γενικης (οσοι εχετε επιλεξει), καλυτερα να ειναι να τα αποστηθιζετε παπαγαλια, μπορει να λενε οτι και με δικα σας λογια δεν πειραζει, αλλα οι εξεταστες στο τελος θελουν να τα βλεπουν το 90% απο αυτα που γραφετε οπως τα εχει το βιβλιο..!! τωρα αμα αλλαξετε και μια λεξη δεν εγινε και τιποτα και βρειτε μια παρομοια, το θεμα ειναι να μην αλλαζετε ολοκληρες προστασεις και τις αντικαθιστατε με δικα σας λογια..!! Αυτο ειναι βεβαια και στην κριση του καθενος, αλλος δεν την παλευει και πολυ με την αποστηθιση, αλλα για το καλυτερο και αριστο αποτελεσμα ειναι αυτο που προτεινα..!! Καλη συνεχεια, και καλη δυναμη..!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ούτα καν με δικά σου λόγια;
Πάντως εμένα μου αρέσει πιο πολύ το 2ο απο το 1ο. :redface:
Με δικά μου λόγια κάτι γίνεται. Η βιολόγος μου όμως είναι πολύ τελειομανής και της λεπτομέρειας οπότε δεν της αρκεί μια ελεύθερη απόδοση. :/: Και καλά κάνει δηλαδή γιατί αλλιώς την είχα βαψει. Εχω συμμαθητές που έχουν πάει στο 4ο και τους ρωτούσα για ασκήσεις στο 2ο και δεν ήξεραν να βοηθήσουν. Καλύτερα αργά και σταθερά παρά αυτό. ;)

Που είσαι? Εμένα μου άρεσε μόνο η αντιγραφή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Με δικά μου λόγια κάτι γίνεται. Η βιολόγος μου όμως είναι πολύ τελειομανής και της λεπτομέρειας οπότε δεν της αρκεί μια ελεύθερη απόδοση. :/: Και καλά κάνει δηλαδή γιατί αλλιώς την είχα βαψει. Εχω συμμαθητές που έχουν πάει στο 4ο και τους ρωτούσα για ασκήσεις στο 2ο και δεν ήξεραν να βοηθήσουν. Καλύτερα αργά και σταθερά παρά αυτό. ;)

Που είσαι? Εμένα μου άρεσε μόνο η αντιγραφή. :/:

Είμαι στην μεταγραφή. Κοίτα και εμένα τα ίδια μου λέει και όταν με ρωτάει προσπαθώ να τα λέω όπως τα λέει το βιβλίο αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ. :redface: Πάντως το 1ο κεφάλαιο το έμαθα καλύτερα μέσα απο τις ασκήσεις που έπρεπε να γράφω πρώτα την θεωρία οπότε πιστεύω πως θα βοηθηθούμε και απο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είμαι στην μεταγραφή. Κοίτα και εμένα τα ίδια μου λέει και όταν με ρωτάει προσπαθώ να τα λέω όπως τα λέει το βιβλίο αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ. :redface: Πάντως το 1ο κεφάλαιο το έμαθα καλύτερα μέσα απο τις ασκήσεις που έπρεπε να γράφω πρώτα την θεωρία οπότε πιστεύω πως θα βοηθηθούμε και απο εκεί.
Παρομοίως. :D
Το 1ο κεφάλαιο το έμαθα πολύ εύκολα και σίγουρα βοήθησε το γράψιμο. Σε αυτό να δούμε τι θα κάνουμε. :redface:
Η μεταγραφή δεν είναι πολύ κακογραμμένη? :/: Όχι ότι το βιβλίο γενικά είναι τέλειο αλλά ντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παρομοίως. :D
Το 1ο κεφάλαιο το έμαθα πολύ εύκολα και σίγουρα βοήθησε το γράψιμο. Σε αυτό να δούμε τι θα κάνουμε. :redface:
Η μεταγραφή δεν είναι πολύ κακογραμμένη? :/: Όχι ότι το βιβλίο γενικά είναι τέλειο αλλά ντάξει...

Το βιβλίο όντως δεν είναι και το πιο καλογραμένο αλλά τι να κάνουμε αυτό πρέπει να μάθουμε. Τώρα για την μεταγραφή δεν ξέρω μιας και δεν την έχω διαβάσει ακόμη απο το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το βιβλίο όντως δεν είναι και το πιο καλογραμένο αλλά τι να κάνουμε αυτό πρέπει να μάθουμε. Τώρα για την μεταγραφή δεν ξέρω μιας και δεν την έχω διαβάσει ακόμη απο το βιβλίο.
Ε ναι. Προβλέπω ότι ως τις πανελλήνιες θα είναι λιωμένο το βιβλίο μου. :P Δεν μας έχουν δώσει και το σχολικό ακόμα να το έχω ως καλό. Ετσι και δεν μας το δώσουν σε 2 μηνες θα πρέπει να πάω να πάρω άλλο. :confused:
Μπροστά στην αντιγραφή η μεταφραφή είναι ένα χάλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margy Ar

Νεοφερμένος

Η Margy Ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οντως η 5η ειναι πιο δυσκολη..δεν βγαζεις νοημα με αυτον τον πρωταγορα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top